6 ženklai, kad ji nori jus mesti

pora-71439060.jpg
 
Smagu kai visos pasakos baigiasi vienu sakiniu: “Ir jie gyveno ilgai ir laimingai”. Tačiau tikrame gyvenime ne visada viskas baigiasi kaip pasakoje. Na, bent ne iš pirmo karto. Žmonės pykstasi bei skiriasi, o žlugę santykiai yra skausmingi ir nemalonūs kiekvienam mūsų.

Pripažinkite, jog skausmingiausia yra išgyventi atstūmimą. Ypač tada, kai antroji pusė jus palieka visai netikėtai. Tačiau tikroji tiesa ta, jog beveik nei viena moteris nepalieka savo gyvenimo partnerio, nes tai nusprendė tiesiog staiga. Dažniausiai moterys pakankamai ilgai ruošiasi skyryboms ir jos elgesyje tikrai galima atpažinti požymius, jog ji ketina jus palikti. Kas žino, galbūt, pastebėję šiuos ženklus, suimsite save į rankas ir imsite taisyti esamą situaciją. Na, o jeigu ir ne, bent būsite pasiruošę, kai vieną dieną ji jums ištars: "Nepyk, bet palieku Tave!". 

Nebesidalina ateities planais

Moterys mėgsta planuoti ir dalinasi su partneriu mažais ir dideliais, artimos ir tolimos  ateities planais. Jeigu jūsų moteris visada planuodavo, kur vyksite atostogų, tačiau artėjant atostogų metui, ji neberodo jokios iniciatyvos, tai gali būti pavojaus signalas. Taip pat vertėtų sunerimti jeigu pastebėjote, jog ji nebekalba apie jūdviejų bendrą ateitį: ji nebereiškia noro įsigyti bendrą būstą, ji nebešneka apie vaikus ir  ji nebegalvoja, kur vyksite per šventes. 

Nebučiuoja arba tai daro retai

Brangieji, nesuklyskite, seksas nėra pats tiksliausias santykių barometras. Ji gali mėgautis seksu su jumis, tačiau jeigu ji pradėjo jūsų nebebučiuoti arba atstumia jūsų bučinius – negerai. Vertinant santykius per jausmų prizmę, apsikabinimai ir bučiniai bene geriausiai atspindi jūsų santykių būklę. Ar dažnai jūs ją apsikabinate? O ji jus? Kaip ji reaguoja į jūsų bučinius ir švelnius gestus?  Jei jūsų mylimoji vengia demonstruoti švelnumą ir jūsų nebebučiuoja, vertėtų sunerimti. 

Jai nebereikia bendro laisvalaikio su tėvais ir draugais 

Ar pamenate, kaip pažinties pradžioje ji jus kvietė susipažinti ir susitikti su jos draugais. Ji jums nuolat kartodavo, kad jie nuostabūs žmonės ir jums būtinai reikia su jais susipažinti. Jeigu ji daugiau jums nebesiūlo  kartu vykti pas draugus, nebekviečia jų į svečius,  o dar blogiau, jeigu ji juos pradeda lankyti viena, turėtumėte susirūpinti. Taip pat ji gali atsisakyti vykti susitikti su jūsų draugais ir tėvais. Jei jūsų antrajai pusei kelionės pas tėvus ar draugus teikdavo džiaugsmo, o dabar ji atsisako tą daryti, tai vienas iš požymių, kad tapote jai nebereikalingas. 

Nebepavydi

Ankščiau užvirdavo aršūs ginčai, kai gatvėje nužvelgdavote merginą, dėvinčią mini sijonėli arba tada, kai jums paskambindavo kolegė darbo reikalais, ji nesiliaudavo jūsų kvotusi, kol įsitikins, kad tai tik darbo reikalai. Jūs taip pat  puikiai žinote, kad net nekaltas šokis su simpatiška mergina gali baigtis aršiomis merginų peštynėmis, kurios pagrindinė iniciatorė – jūsų mylimoji. Tačiau dabar viskas pasikeitė, ji suaugo ir daugiau nebepavydi. Neapsigaukite ir nesidžiaukite,  tai ženklas, kad visa tai jai daugiau neberūpi, nes ji tiesiog nebenori tęsti santyklių su jumis. 

Ji nustojo jus kritikavusi

Ji visiškai nepyksta kai pavalgęs vakarienę neišsiplaunate lėkštės. Taip pat jos neerzina jūsų besimėtančios kojinės ar nepaklota lova. Ji daugiau nebekomentuoja ir nebekritikuoja jūsų aprangos ar įsigytų marškinių. Nesidžiaukite. Tai visai nereiškia, jog ji  susitaikė su jumis tokiu, koks esate. Tai reiškia, jog ji tapo jums visiškai apatiška, o tai – labai negerai. 

Ji  gina savo nepriklausomybę

Jeigu ji dažniau akcentuoja, jog ji nori pabūti viena ir vis dažniau sulaukiate kaltinimų, jog jūs pažeidžiate jos asmeninę erdvę, gali būti, jog jos erdvėje jūs esate apskritai nebepageidaujami. 

Jei pastebite vieną, kitą požymį, neskubėkite daryti išvadų. Moterims reikia šiek tiek asmeninės laisvės ir jos ne visada nusiteikusios keliauti su jumis pas draugus, gimines ar artimuosius. Tačiau jei įžvelgiate daugiau signalų, rodančių, kad ji ketina jus palikti, tikėtina, jog taip ir nutiks. Jeigu  tokių prognozių visai nenorite, pats laikas suskubti ir ,galbūt, pradėti labiau vertinti tai, ką vis dar  turite!

 


Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras