6 žinutės vyrams: jei mergina atsisako alkoholio

winebyglassforwomen600x400.jpg
 
Dauguma vyrų sunkiai įsivaizduoja pasimatymą su mergina be pietų ar vakarienės ir ,žinoma, alkoholio. Jis tarsi padaro bendravimą atviresnį ir leidžia lengviau prieiti prie “tu” bendravimo formos.

Žinoma, šampanas ar taurė vyno pasimatymui tikrai nepakenks, tačiau nereikia pasimesti ir pulti į paniką jeigu moteris atsisako gerti alkoholį pirmojo pasimatymo metu. Todėl mes Jums paruošėme slaptą  ginklavimosi planą, tuo atveju jeigu mergina atsisakys taurės šampano….
 

Ji neturi pasiaiškinti kodėl negeria alkoholio

Jei mergina per pirmąjį pasimatymą pasisakė, kad yra prieš alkoholio vartojimą, tikrai nereikia jos kvosti apie priežastis, o juo labiau parodyti, jog esate nustebę.  Vienas svarbiausių dalykų yra mokėti gerbti moters nuomonę ir nepiršti savosios. Damos žodis – įstatymas! Priežasčių negerti gali būti daugybė ir kiekviena jų gali būti labai asmeniška. Būkite kantrūs, kai ji bus tam pasiruošusi - būtinai Jums tai pasakys.
 

Jei mergina nenori gerti, tai nereiškia, kad ji yra nuobodi

Nesusidarykite klaidingos nuomonės apie moterį, jeigu ji atsisakė kokteilio “Seksas paplūdimyje”. Tai visai nereiškia, kad sekso per pirmą pasimatymą nebus. Juo labiau paplūdimyje. Svarbiausia nenusiminti, nes tai dar nieko nereiškia.
 

Jei Ji negeria, nereiškia, kad ir Jūs  negalite

Yra žmonių, kurie nepatogiai jaučiasi tarp “išgėrusių” ir yra kiti, kurie gerai praleidžia laiką su draugais “išgėrę”. Tas pats galioja ir pasimatymuose. Jei Jums patinkanti dama nerūko ar negeria, tikrai nereiškia, kad ir Jūs turite atsisakyti šio malonumo. Žinoma, būkite mandagus ir atsiklauskite savo merginos ar ji  nieko prieš, jei išlenksite taurelę savo mėgiamo gėrimo. Savosios pozicijos laikymasis ir gerbimas kitos nuomonės, tik padarys bendravimą laisvesnį ir komfortiškesnį, o pats alkoholis reikšmės šiuo klausimu nelabai ir turi. 

Tačiau yra “bet”: jei vakaro pabaigoje būsite gerokai įkaušęs, kokia tikimybė, kad pasimatymas baigsis audringa naktimi lovoje?  Taigi, esant išgėrus, o dar blogiau girtam (atsižvelgiant, kad vienas iš poros blaivutėlis) sekso galimybė ženkliai sumažėja.
 

Iš anksto pagalvokite ką ji gers Jūsų namuose

Jeigu jau pavyko merginą parsivežti pas save į namus, greičiausiai turėsite jai ką pasiūlyti atsigerti. Tačiau jei be alaus šaldytuve galėsite pasiūlyti tik vandens iš čiaupo, nieko gero gali ir nebūti. Būtų idealu jeigu prieš susitikimą su mergina žinotumėte jos mėgstamiausią gėrimą ir juo iš anksto tuom pasirūpintumėte. Na o jei atsakymo į šį klausimą neturite, tikrai to specialiai klausti nereikia. Turėkite savo šaldytuve nealkoholinio “Mojito” ar “Braškionio Daiquri”. Labai tikėtina, kad apsirūpinę tokiomis atsargomis, padarysite malonią staigmeną  jai ir ,žinoma, greičiausiai  būsite apdovanotas nuostabia naktimi.
 

Mylėkitės blaivūs

Tiesą sakant blaivus  seksas bus kur kas fantastiškesnis , nei tą darysite išgėrę. Būkite blaivus ir kuo puikiausiai galėsite atsiminti kiekvieną akimirką praleistą su   mergina lovoje. O geriausia tai, jog nei viena pusė neturės jokių priekaištų dėl nakties ir tikrai nesigailės įvykusio pasimatymo.
 

Svarbios žinios – blaivios

Atminkite, kad sakydami pačius svarbiausius ir intymiausius dalykus, nebūtumėte "išgėręs". Prisipažinimas meilėje esant neblaiviam - nieko gero neatneš. Ji tikrai įvertins Jūsų drąsa ir bus priblokšta išgirdusi pirmąjį meilės prisipažinimą “Aš tave myliu” . Ji būtinai įvertins Jūsų rimtus ir tikrus ketinimus.
 

Taigi, mokėkite gerbti Jums patinkančios damos nuomonę ir  pažiūras, o taip pat per daug nesigilinkite į priežastis, kodėl atsisakoma alkoholio. Juk būtų išties gaila, kad tokia smulkmena taptų kliūtimi į tolimesnius Jūsų santykius?
 

www.suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras