7 meilės rūšys, kurias sutinkame visi

photo-1518199266791-5375a83190b7.jpg
 
Daugumai žmonių meilė asocijuojasi su romantika, šiltais jausmais, tačiau ar kada nors teko girdėti, jog pasaulyje egzistuoja net keletas meilės tipų, kuriuos kai kurie iš mūsų per visą gyvenimą išgyvena net keletą kartų?

Nors dažniausiai meilę suprantame kaip dviejų, nepriklausomų žmonių sąjungą, kurie beprotiškai myli vienas kitą, sukuria darnią šeimą ir susilaukia vaikų. Tačiau iš tiesų egzistuoja net keletas meilės tipų, todėl pasakyti kuriuo iš jų mylite savo antrąją pusę labai sudėtinga. Susipažinkite, septyni, skirtingi meilės tipai tiesiai Jums.

Neatlygintina meilė. Tai daugiausiai iššūkių reikalaujantys jausmai, kartais suteikiantys net šiek tiek skausmo. Mat žmonės,  kuriuos  mylite, Jūsų atžvilgiu gali nejausti tokių pat širdį veriančių jausmų.  Ne veltui egzistuoja posakis: kuris nors vienas turi mylėti labiau. Nepaisant visko, ši meilė daro Jus stipresnį ir protingesnį. Jūs turite išmokti kontroliuoti save, emocionalumą bei norą žūtbūt sulaukti atsako į Jūsų jausmus. Neprisiriškite prie žmogaus, kuris gali sudaužyti Jūsų širdį ir priversti kentėti, juk pasaulyje tiek daug nuostabių žmonių, kuriems esate reikalingas.

Platoniška meilė. Šis meilės tipas nereikalauja seksualinės jausmų išraiškos. Platoniškai mylintis žmogus savo simpatijos objektą dažnai garbina iš šalies, šiam apie tai net nežinant. Įdomu, tačiau platoniškai meilė užsimegzti gali net tarp draugų, įkvepiančių, palaikančių bei padedančių dvasiškai vienas kitam tobulėti.

Meilė sau. Manote, kad esate nepakartojamas asmuo ir negailite komplimentų sau? Jei ne, Jums kuo greičiau reikia kelti pasitikėjimą savimi, tik pamilę visus savo privalumus ir trūkumus, galėsite į širdį įsileisti kitą žmogų. Vis dar dvejojate? Kuo skubiau imkite popieriaus lapą ir surašykite visas teigiamas savo būdo savybes, pamatysite, koks nuostabus žmogus esate.

Geidulinga meilė. Ši meilės rūšis pasižymi itin stipriu fiziniu potraukiu, begaline aistra patinkančiam asmeniui. Tačiau būkite atsargūs, nes pajutę itin didelę trauką asmeniui, galite visiškai nesidomėti juo/ja kaip asmenybe, būdo bruožais ar pomėgiais. O potenciali antroji pusė vargu ar būtų labai sužavėta.

Tyra meilė. Ši meilė kaip iš kino filmų, mat priverčia garbinti ne tik asmens kūną, tačiau širdį bei protą. Du žmonės taip stipriai pamilsta vienas kitą, kad dažnai praranda kontrolę ir tiesiog sprogsta emociškai. Tie, kurie nors kartą išgyveno šią meilės rūšį – vadinami laimingiausiais žmonėmis pasaulyje, mat sakoma, kad tyra meilė aplanko tik kartą gyvenime.

Vaikiška meilė. Kiekvienas iš mūsų esame tai išgyvenę, dažniausiai vaikystėje, kai susižavime klasės ar kiemo draugu. Tai pati nekalčiausia ir tyriausia meilės rūšis iš visų.

Nepasiekiama meilė. Gal kada nors iki ausų buvote įsimylėję visiems žinoma aktorių ar dalininką, dėl kurio tiesiog kraustėtės iš proto? Esame įsitikinę, kad kiekvienas susidūrė su šios fantastiškos meilės krize. Nesvarbu, kokio amžiaus yra jūsų nepasiekiama meilė, Jūs tiesiog negalite apie jį/ją negalvoti, dieną naktį visos mintys sukasi tik apie garbinamąjį objektą. Jūs suprantate, kad yra teoriškai ir beveik neįmanoma gyventi kartu su jūsų mylima žvaigžde, tačiau laki fantazija be jokių pastangų nugali sveiką protą.

Kuo vyresni tampame, tuo daugiau meilės rūšių išgyvename. Kurią iš jų patyrėte Jūs?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras