7 moters trūkumai, kurie žavi vyrus

Croatian-Women-1.jpg
 
1 komentaras
Moterys iš prigimties nesijaučia saugios, todėl jos dažniau nei vyrai linkusios įvardinti savo trūkumus ir kompleksuoja dėl pačių keisčiausių dalykų. Tačiau ar tikrai verta nerimauti?

Daugelis vadinamūjų moters trūkumų yra pačių dailiosios lyties atstovės sukurtų mitų. Kai kuriose “neigiamose”  savybėse, vyrai mato tik privalumus.

Sužinokite apie tai daugiau….
 

1. Mažos krūtys

Nemanykite, kad kiekvieno vyro svajonė D dydžio krūtinė. Iš tiesų,  vyrai trokšta būti šalia moters su gražia ir nedidele krūtine. Apklausos rodo, kad didelės krutinės savininkės labiausiai traukia paauglius, o  vyresnius vyrus žavi mažakrūtės. Tad ar turėtumėte nerimauti dėl savo krūtinės?


 

2. Strazdanos

Strazdanos vienas labiausiai erzinančių moteris dalykų. Jas bandoma balinti pienu , specialiomis kosmetinėmis priemonėmis ar tam tikromis procedūromis, tačiau ar visa tai daryti verta? Iš tiesų vyrus traukia mielos ir mergaitiškos strazdonas , jos prideda unikalumo ir išskirtinumo. Todėl geriau pataupykite pinigus tikrai naudingiems dalykams, nes strazdanos yra gražu. 

3. Antsvoris

Viena pagrindinių moters baimių – priaugti svorio. Net vienas, kitas priaugtas kilogramas joms prilygsta katastrofai.  Tačiau iš tiesų vyrų negąsdina apkūnesnė moteris. Šiuo atžvilgiu jie labiau kreipia dėmesį į tai, ką moteris valgo. Jų požiūris į moters apvalumus gali būti kritiškas, jei ši parodys, jog be galo mėgsta saldumynus ar mėsainius, tačiau tikrai į jus nežiūrės neigiamai, jei prižiūrėsite savo mitybą ir sveikai maitinsitės. Juk svarbiausia tai, kaip rūpinatės savimi!


 

4. Požiūris į maistą

Pasirodo tarp valgymo ir patrauklumo yra ryšys. Daugelis moterų bijo valgyti viešai ir dažnai net atsisako gardaus kąsnelio, nes bijo, kad nemokės elgtis kaip tikra princesė. Nebūtina iki smulkmenų žinoti  visų stalo etiketo taisyklių. Drąsiai valgykite vištienos sparnelius pirštais ir nebijokite jų apsilaižyti. Vyras patinka kai moterys ką nors daro su pasimėgavimu. Šiuo atveju, su pasigardžiavimu.


 

5. Šiuolaikinė moteris

Šiais laikais vyro ir moters teisės lygios. Jos drąsiai išsako savo nuomonę ir nebijo paprieštarauti vyrams. Nemažai daliai moterų atrodo, jog toks elgesys yra atstumiantis ir prieštarauja  jos prigimčiai, tačiau vyrai kur kas labiau vertina atvirumą ir tiesą, nei renkasi tas, kurios sako tai, ką jie nori girdėti. 


 

6. Tinginystė

Retai moteriai patinka tinginiai, tačiau vyrams praleistas savaitgalis apkuistuose namuose tikrai nėra pats baisiausias dalykas. Moterų hyperaktyvumas tvarkantis, gali jo gyvenimą praversti tikru košmaru, o štai savaitgalio ritualas valgyti lovoje ar nekreipti dėmesio į išmėtytus drabužius, jiems tikrai patiks. Žinoma, viskam yra ribos ir apsileisti nereikia. 


 

7. "Vyriškas” moters  elgesys

Nuo neatmenamų laikų, dailiosios lyties atstovės mokomos subtilaus elgesio ir moteriškumo. Tačiau ne visiems patinams patinka tokios partnerės. Jiems gyvenime svarbu turėti ne tik gerą meilužę, tačiau svarbi ir jos draugija. Todėl vyrams smagu praleisti laiką žiūrint krepšinio ar futbolo varžybas ginčijantis, kuri komanda laimės. Taip pat jie dievina, kada ji apsirengia vyriškus marškinėlius ant nuogo kūno . Cukrinis moters charakteris tikrai nėra tai, ko jiems reikia. Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Na straipsniui tikrai reiktu kito pavadinimo, nes turinys ir pavadinimas prasilenkia...
Naujas komentaras