7 požymiai, kad mergina „kabina“

 
3 komentarai
Žiupsnelis patarimų tiems vakinams, kurie nesusigaudo, kada mergina siunčia jiems seksualinius signalus, o kada tiesiog draugiškus gestus.

Ne paslaptis, kad dauguma vyrų, pabendravę su patrauklia mergina, sutrinka: ji buvo su manimi tik mandagi ir maloni ar flirtavo? Kai vyrai gauna įvairių signalų ir nesugeba jų atpažinti, jiems tampa sunku suprasti, kas vyksta.

1. Ji „varto“ akis

Jei pastebėsi netikėtai jos mestą žvilgsnį į tave, o paskui staiga nuleidžia akeles žemyn, tai nėra jokių abejonių, kad taip „vartydama“ akis, ji nori artimiau su tavimi pabendrauti.

2. Ji įsmeigia žvilgsnį 

Jei ji įsmeigia žvilgsnį į tave ir kiek sulaiko jį, o netrukus pradeda šypsotis, vadinasi, pats laikas prieiti prie merginos.

3. Ji atvirai gestikuliuoja 

Тai pastebėsi, kai prieisi prie merginos ir pradėsi kalbėti. Kūno kalba gali daug ką pasakyti. Jos rankos bus delnais į viršų, o akys vis kryps į tavo pusę.

4. Ji daro viską, kad tik gerai atrodytų 

Jei mergina pastebės, kad susidomėjai ja ir pati pradės rodyti iniciatyvą: darys viską, kad tik geriau atrodytų. Greičiausiai ji pasitaisinės plaukus, taip pat drabužius. Paprastai tai daroma nesąmoningai, užtat - išskirtinis ženklas, kad ji „kabina“ ir nori patikti tau.

5. Ji prisėda arčiau 

Tai - atviras signalas, kad ji „kabina“, jei pokalbio metu ji stovi ar sėdi labai arti tavęs. Ji net prislopina balsą, kad atsisėstum arčiau, ir kad atsirastų tarp jųdviejų intymi aplinka.

6. Ji perbraukia per savo plaukus

Arba pokalbio metu „netyčia“ prisiliečia prie tavo rankos plaštakos, piršto ar net kaklo. Tai - ryškus ženklas, kad ji „kabina“.

7. Jos žvilgsnis klaidžioja 

Bene pagrindinis ir pats teisingiausias flirto signalas – tai jos žvilgsnis, slenkantis nuo akių į lūpas ir atvirkščiai. Tai - klasikinis „kabinimo“ būdas, kurio tiktai nereikėtų ignoruoti. Gali būti tikras, kad ji norėtų pabučiuoti tave.

 
Komentarai (3)
o as vartau akis kai meluoju. ir isemigiu jas kai kas nors elgiasi keistai arba man nepatinka... prie nepazystamu vyru kaklu nesilieciu per pirma pasimatyma tai jua tikrai.
Vaikinai,jeigu JI JUMS patinka nieko nelaukit eikit prie jos kabinkit ja o ne laukit kol ja apkabins kitas
ai,kaip saldziai ;) :)
Naujas komentaras