7 priežastys, kodėl verta likti draugais su EX

Platonic-Friendship.jpg
 
14 komentarai
Kai kuriems žmonėms sunku likti draugais su savo ex, kitiems tai atrodo visai priimtina. Jei nustebote, kodėl tai gali būti gera idėja, perskaitykite 7 priežastis, kodėl verta likti draugais su ex.

Nebaigti reikalai

Ar kada nors teko išsiskirti su antrąja puse prieš svarbią šventę? Jei likote draugais, nereikia rūpintis, su kuo eiti į šventę, be to, visi šiaip ar taip tikisi jus pamatyti kartu.  Galbūt darėte projektą mokykloje ar universitete, ir buvęs vaikinas buvo jūsų komandos narys? Likimas draugais leidžia įprastam gyvenimui klostytis sklandžiau.

Mažiau streso

Buvimas draugais visada kelia mažiau streso nei buvimas priešais. Žinoma, neturite skambinėti savo eks klausinėdami, ką jis veikia ir su kuo yra, tačiau bent jau elkitės mandagiai, ypač viešumoje. Daug geresnis jausmas susitikus eks galėti nuoširdžiai nusišypsoti, nei sprukti į kitą gatvės pusę ar slėptis už pirmo pasitaikiusio krūmo.

Dirbate drauge

Sunku susitikinėti ar būti vedusiam/ištekėjusiai už žmogaus, su kuriuo dirbate, jau nekalbant apie buvimą šalia išsiskyrus. Likimas draugais gali padėti išvengti streso ir nepatogumų darbe. Lengviau dirbti kartu, kai nesipykstate. Tai nereiškia, jog turite kartu pietauti,  tai reiškia mandagumą ir pagarbą vienas kitam.

Pažinti kaip asmenybę

Kai kurios draugystės nutrūksta labai greitai. Tai reiškia, kartais žmonės nė gerai nepažįsta vienas kito, prieš nuspręsdami nebebūti kartu. Jei turite galimybę pažinti savo eks kaip draugą, galbūt jums patiks jo asmenybė. Žinoma, neturėtumėte tapti draugais tikėdamiesi vėl būti kartu. Tiesiog kartais žmonėms labiau sekasi būti draugais nei pora.

Turite bendrų draugų

Jei turite bendrų draugų, neturėtumėte tikėtis, jog šie pasirinks vieną iš jūsų. Visų pirma, negražu  draugus statyti į tokią nemalonią padėtį, taip pat nepamirškite, jog jie neturi jokios priežasties atsisakyti bendravimo su vienu iš jūsų.  Jei su eks liksite draugais, išvengsite nepatogumų bendruose vakarėliuose, šventėse. Galite leisti laiką vienoje kompanijoje ir jaustis puikiai.

Tai rodo jūsų subrendimą

Dažniausiai brandus elgesys parodo, ar esate suaugęs. Kai kurios poros dažnai pykstasi tarsi maži vaikai –  ginčijasi žaisdami „jis pasakė/ji pasakė“ žaidimą.  Tačiau jei galite likti draugais su eks, tai galite racionalizuoti situacijas, rasti gerų dalykų visur. Tam nereikia ekstremalaus optimizmo, tiesiog bandykite rasti teigiamas puses kiekvienoje dvejonėje.

Jūs turite vaikų

Visada yra išimčių, tačiau iš esmės vaikai reikalauja palaikyti santykius su savo eks. Net jei negalite išlaikyti civilizuotų santykių būdami dviese, turite pasistengti gerbti vienas kitą vaikų labui. Parodymas, jog galite likti draugais net išsiskyrę, mažiau žaloja vaiko supratimą nei nuolatiniai ginčai.

Žinoma, dažniausiai mylimas žmogus tampa eks ne be priežasties. O šios 7 priežastys, kodėl verta likti draugais, nėra vienintelės. Kiekvienas asmeniškai žino, kodėl verta ar ne palaikyti santykius su eks bei nuo kiekvieno individualiai priklauso, kiek pastangų tai gali pareikalauti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (14)
o as aplamai nesuprantu, kaip galima likti draugais. zmones- juk draugas-tas, kuris pades, neisduos, bus salia. o jei issiskyrete- koks jis gali buti draugas? kaip galima tersti toki zodi? nesamone kazkokia. buvo. praejo. ir taskas. gal liko tau tavo praeities dalis, bet draugas...marazmas...
Iš dalies tiesa, iš dalies ne :>
Mano nuomone draugais galima buti tik tada, kai viskas praeina ir nei vienam sirdies nebeskauda del praeities ivykiu. Zinoma, kai yra vaiku, situacija tampa visai kitokia ir nenoromis turi susitaikyti, kad privalai bvendrauti ir nieko nesitiketi is savo eks. Su vaikinais, kurie man labai rupejo kiekvienas savo laiku, nesu draugais, bet dabar, kai viskas pasibaige manau butu smagu pabendrauti ir pasidalinti mintimis, bet gaila situacija yra kitokia...
buna visko, taciau jei tiesiog niekas nesusiklijavo tai nebutina nubraukt viska kas tarp zmoniu yra bendro. net jei labai skaudejo, is patirties zinau kad skausmas atlegs, laikui begant viskas susidesto i savas vietas, ir jei jau nesat artimi, panasus, gerbiantys vienas kita net po issiskyrimo, nepades jokios kazkieno surasytos priezastys net jei ju 700 butu......
Neterškite meilės draugyste.Pabaiga yra pabaiga.E.M.Remarkas
bet faktas tas, kad negaliu pasigirti, kad turiu bent vieną išlikusią pažintį su EX, o juk piktai viskas pasibaigė tik su viena... na ir dar su viena piktai baigėsi, kai ji užsimanė susigrąžint. :D išdidumas neleido prisileist, teko pasiūst
Jei draugais liekama natūraliai, be savęs vertimo, viskas ok, tiesiog dažniausia nebūna aplinkybių lemiančių pažinties ar draugystės išlikimą. priešiškumas ar agresija buvusių mylimųjų atžvilgiu iš tikro vaikiška ir beprasmiška
As taip pat galvoju kad nereikia tureti jokiu santykiu su ex jei taip iskaudino palikdama..:/
Nemanau, kad tai gerai. Buvimu draugais gali nenorom zmogui suteikti vilti. Zinoma,tai skamba labai graziai, civilizuotai ir draugiskai, taciau giliai, mylincio zmogaus sirdyje jausmai linke ne i draugiskuma, o kai ka daugiau. Ir galu gale atejus laikui ir suradus savo nauja antra puse, tuo paciu metu skaudini dabartyje esanti zmogu ir Ex "drauga". Kam to reikia. Neverta isikabinti praeities. Kas buvo, praejo, ir laikas sukti skirtingais keliais. Zinoma,buna ivairiu atveju,zmones juk skirtingi. Vieni lengviau susitaiko su mylimo zmogaus praradimu,kiti sunkiau.
Ex reiskia ex visomis prasmemis
nemanau kad palaikyti santykius su ex yra gerai,tai lyg laiko ta zmogu kuris nenorejo skirtis tokioj itemptoj situacijoj.nekada nebuna maziau streso kai matai zmogu kuri myli su kitu zmogumi ar siaip matai kasdien.manau jei jau issikyrei tai ir nebereikia buti draugais. bet kokiu atveju visada yra vienas, kuris lieka iskaudintas ir buvimas draugais (tiksliau apsimetinejimas) yra paprasciausias mazohismas trukdantis zmogui isgyti nuo nelaimingos meiles.
As tai uz likima draugais, pati turiu du ex su kuriais palaikau draugiskus santykius, turime bendru draugu, bendru interesu ir nenoreciau ju prarasti. manau, kad nenoreciau islaikyti draugystes tik su tais, kuriems dar kazka jauciu, pvz., jei mane paliktu, o ne issiskirtume abipusiu noru.
Kazy, pritarsiu... Anksčiau galvojau kitaip, kad būtų faina bendrauti ir pan., bet kai geriau pamąstai, tai tik savęs apgaudinėjimas, nes bet kada gali užeiti silpnumo akimirka, kai norėsi viską susigrąžinti atgal...
aš tai prieš bet kokius santykius su EX :P
Naujas komentaras