7 realistiški naujametiniai pažadai poroms

240837-new-year-sparklers-couple-kissing.jpg
 
Atėjo naujieji metai, o tai reiškia, kad laikas vykdyti pažadus arba juos susikurti. Tačiau siūlome pasižadėti sau tai, kas lengvai įgyvendinama ir tikrai pakeis jūsų santykius.

Siūlome nesusitelkti į fantazijas, o susitelkti į ką nors realistiško. Pagerindami save, pagerinsite ir santykius, be to, tapsite produktyvesnis. Štai septyni realistiški tikslai, kurie padės pagerinti santykius:

Būti iš tikro laimingiems kartu

Įsitikinkite, kad esate laimingi kartu, o ne tiesiog kartu. Pirmasis santykių tikslas turi būti laimė su partneriu. Abu partneriai turėtų suvokti kas daro juos laimingus ir siekti to elemento ne tik poroje, bet ir vieni. 

Žinoma, laimė kiekvienam yra skirtinga. Ia svarbiausia rasti tai, kas tinka jums. Stebėkite save kasdien ir susitelkite į tai, kaip santykius padaryti laimingais.

Kartą per mėnesį nuveikite ką nors naujo

Naujovės santykiams yra puikus būdas išlaikyti juos šviežius ir tai taip pat visiškai realistiškas tikslas. Nesvarbu kas tai, svarbu, kad tai būtų nauja. Naujas restoranas, naujas miestas, nauja veikla. Kai kartu išmėginate ką nors naujo, sukuriate patirtis, kurios būna naujos ir jaudina. Toks abiejų partnerių jaudulys yra būdas puoselėti artumą. Maži pokyčiai labai svarbūs.

Prisiminkite, dėl ko vienas kitą mylite

Nesvarbu kaip jus erzina partneris, turite sugebėti susitelkti į pozityvumą. Taigi, jei partneris kartais jus nervina, pasistenkite įžvelgti gerus jo bruožus. Tyrėjai nustatė, kad ilgalaikių santykių paslaptis yra sugebėjimas išlaikyti pozityvias mintis partneriams vienam apie kitą. Su laiku galime sutelkti dėmesį į negatyvius bruožus, vietoje pozityvių. Todėl priminkite sau, kodėl mylite partneris ir darykite tai dažnai.

Reguliarūs pasimatymai

Pasimatymai yra labai svarbūs ir tai visiškai realistiškas tikslas porai. Nenuvertinkite reguliaraus laiko nustatymo tik sau ir partneriui. Tai gali atrodyti kiek kvailai, bet ilgalaikiuose santykiuose labai lengva pamiršti palaikyti artumą ir romantiką

Padaryti ką nors gero

Tas jausmas, kai taip susitelkiate kiekvienas į save ir savo gyvenimą kaip pora, kad pamirštate aplinkinį pasaulį ir tai gali būti pavojinga. Raskite priežastį, kuri abiem patiktų, imkite aukoti ar savanoriaukite, kad padėtumėte kitiems. Tai gerai jums ir kitiems, o dirdami drauge su partneriu jausitės artimesni.

Rodykite savo dėkingumą vienas kitam kiekvieną dieną

Gera girdėti, kad partneris vertina, net ir dėl smulkmenų, o tai puikus būdas palaikyti santykių sveikumą ir laimę. Puoselėkite atmosferą, kurioje dėkingumas ir meilė sklando ore. Poros nepraranda ryšio per naktį, tai nutinka per mėnesius ar metus. Tai dažnai atsitinka todėl, kad partneriai nebesusitelkia į vienas kito gerus bruožus. Jei būsite dėkingas, lengviau rasite ryšį su partneriu, todėl tai be abejonės svarbu.

Paremkite vienas kito asmeninius tikslus

Vienas kito palaikymas yra gyvybiškai svarbus laimei. Įsitikinkite, kad abu vienas kitą remiate ir drąsinate. Turėdami skirtingus identitetus palaikysite tvirtus ir šviežius santykius, o du laimingi žmonės neabejotinai džiaugsis laimingais santykiais. Jūsų santykiai turi būti tvirtas pagrindas, kuris palaiko jus ir partnerį.

Tai sustiprins jus kaip porą, pirmyn.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras