7 senamadiški įpročiai, kurių laikosi laimingos poros

laiminga-pora-ryte(1).jpg
 
Buvimas laiminga pora reikalauja darbo. Jei ieškote būdų sustiprinti ryšiui su partneriu, yra keletas dalykų, kuriuos galite išmėginti. Pasak ekspertų, senamadiški įpročiai santykiuose gali padaryti stebuklus.

Laimingos poros turi stipresnį tarpusavio ryšį, na, o technologijos stipriai pakeitė bendravimą. Tačiau yra tam tikri senamadiški įpročiai, kurie gali teigiamai paveikti santykius. Šie įpročiai neturėtų būti pamiršti.

Pavyzdžiui, tam tikros filmų žiūrėjimo platformos internete, palengvino pasimatymų vakarų planavimą. Bet tikros pastangos susiruošti, išeiti iš namų ir praleisti nuostabų vakarą mieste drauge yra puikus būdas palaikyti tarpusavio ryšį. Galiausiai, jei kiekvieną savaitę veiksite tą patį, tai taps rutina, o rutina yra geriausias būdas užmušti aistrai.

Kartais visai menki dalykai gali būti laikomi senamadiškais. Tačiau tie maži dalykai, daromi kiekvieną dieną gali santykius perkelti į kitą lygį. Poros, kurios santykiais patenkintos, palaiko tokius įpročius, jog jų santykiai klestėtų, o ryšys nenutrūktų. Taigi, skaitykite toliau ir sužinosite, kokių įpročių laikosi laimingos poros. 

1. Buvimas netoliese per vakarėlius

Neprivalote būti prilipę vienas prie kito visą laiką, kai esate drauge. Tačiau dėmesingumas vienas kitam ir buvimas netoliese yra mažas, bet nuostabus būdas išlaikyti ryšį poroje. Tokie senamadiški įpročiai didina intymumą ir jausmą, jog esate dviese prieš visą pasaulį. Tai santykiams suteikia stabilumo ir santykius iškelia kaip prioritetą.

2. Laikas, skiriamas pokalbiams

Laikas, skiriamas pokalbiui su partneriu yra įprotis, kurio laikosi daugybė laimingų porų. Partneriai pasikalba apie tai, kaip praėjo kiekvieno diena, aptaria bėdas, kurių jie turi (arba ne), trumpai tariant, pasikalba apie viską, kas juos domina ir sieja. Svarbu tą daryti kas dieną, nes laikas, skirtas pokalbiams, labai suartina. 

3. Pasisveikinimas bučiniu

Partnerio pasveikinimas bučiniu, kai jis grįžta po ilgos darbo dienos, yra turbūt vienas senamadiškiausių įpročių. Tačiau toks įprotis sustiprina ryšį ir parodo, jog vienas kitam rūpite.

4. Komplimentai

Nuoširdūs komplimentai niekada neišeina iš mados. Laimingos poros žino kaip ir kada pasakyti komplimentą vienas kitam. Partneriai stengiasi pastebėti smulkmenas ir pokyčius, pavyzdžiui, naują įvaizdį ar šukuoseną. O kam gali nepatikti sakyti partneriui, kad jį myli, ar kad jis turi puikų skonį?

5. Kalbėjimas telefonu

Kad ir kaip lengva parašyti žinutę, tačiau tai ne tas pats, kaip išgirsti partnerio balsą. Žmonės, jaučiantys ryšį su partneriu niekada nebijo kalbėtis telefonu, kai gali. Tame, kad partneris stengiasi rasti laiko paskambinti, tikrai yra kažkas ypatingo. Be to, mylimojo balso girdėjimas gali labai stiprinti poros ryšį!

6. Labos nakties palinkėjimas, kai nesate kartu

Daugybė porų skambina vienas kitam palinkėti labos nakties, kai jie nėra drauge. Tai ne tik žavinga, bet tokios poros būna daug laimingesnės, o jų santykiai trunka ilgiau. Jei kartu negyvenate, ar pasitaikė vakaras, kai esate atskirai, skirkite laiko ir paskambinkite mylimajam, kad palinkėtumėte labos nakties – tai rodo, kiek daug vienas kitam reiškiate ir tai, kad esate prioritetas vienas kitam. Truputis pastangų tikrai nenueis veltui.

7. Rankų darbo dovanėlės vienas kitam

Brangios vakarienės ar prabangūs papuošalai yra puiku, tačiau meilės nenusipirksi. Ranka rašytas meilės laiškas ar iškarpų albumas yra tikrai gana senamadiška, ypač dabar, kai rinkoje gausu programėlių, kurios tą padaro už jus. Tačiau rankų darbas reikalauja daug laiko ir pastangų. Žmonės kuriantys laimingus santykius yra dėkingi už partnerio dedamas pastangas, o tokie senamadiški dalykai yra labai prasmingi ir rodo, jog galvojate apie partnerį. Pagalvokite, ką galėtumėte sukurti. Nesvarbu, jei manote, kad esate nekūrybingas, svarbiausia nuoširdžios pastangos kažką sukurti ir parodyti partneriui, kaip jis jums rūpi.

Žinoma, yra daug senamadiškų įpročių, kurie jau seniai išėję iš mados. Tačiau kelis iš jų verta prisijaukinti ir šiais laikais. Taigi, nebijokite pamėginti kelis iš šių nuostabių įpročių, gali būti, jog santykiai taps šiek tiek laimingesni ir tvirtesni, o be to, jausitės labiau susiję vienas su kitu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras