7 signalai, jog ji tavęs nori

vyras-troksta-pabuciuoti-moteri-539bdd225ecce.jpg
 
Kaip žinoti, kad moteris yra jums neabejinga? Dailiosios lyties atstovių mintis galima skaityti ne tik iš lūpų, bet ir kitų kūno gestų. Požymiai, kurie slepia seksualinius signalus, skirtus tik Jums!

1 signalas - nuo kojų iki galvos

Jos vertina išvaizdą ir tiesiog žaibiškai nužiūri jus nuo kojų pirštų galiukų iki drabužių, rankų, nagų ir galiausiai - veido. Šį signalą gali būti sunku pastebėti, nes tai trunka vos pora sekundžių. Tačiau jei tai pastebite vos jums įėjus, tai geras ženklas.

2 signalas - jos laikysena

Ji didžiuojasi savo laikysena. Būdama priešais jus ji pasitempia, ištiesia stuburą ir  giliai įkvepia, taip padidindama savo krūtinę. 

3 signalas - kaip maža mergaitė

Taip, moterys yra pleputės. Dar vaikystėje, kada mergaitei patinka berniukas, ji žvelgia tiesiai į jį ir tuo pat metu, garsiai krizendama, kažką aptarinėja su savo kiemo drauge. Taip elgiasi ir suaugusios moterys. Tiesa, didelės mergaitės tai daro kiek subtiliau.

4 signalas - tolimas žvilgsnis

Moterys koketuoja net per atstumą. Galbūt jus skiria didesnis atstumas ar patalpa, tačiau esant jam, jos dar drąsiau žvelgia į jus! Atkreipkite dėmesį į jos tolimą žvilgsnį. Jei jaučiate akių kontaktą, vadinasi ji nori, kad prieitumėte arčiau.

5 signalas - kaklo ekspozicija

Viliodama moteris žaidžia ne tik su savo plaukais, bet ir demonstratyviai apnuogina savo kaklą. Lyg netyčiomis rodo į gerklę, tarsi suteiktų jums galimybę palikti mirtino įkandimo žymes.

6 signalas - laižo lūpas

Jei ji prie jūsų apsilaižo lūpas, tai gali reikšti: "Tu atrodai viliojančiai ir sužadini manyje fantaziją".

7 signalas - elgiasi kvailai

Susižavėjusios moterys -  lyg  vaikai. Net jei ir moteris pasižymi aukštu intelektu, patinkančio vyro  akivaizdoje ji gali kalbėti įvairias kvailystes. Žinoma, nesąmoningos kalbos iš moters lūpų liejasi visai netyčia.

Yra ir daugybė  kitų ženklų, kuriais damos parodo savo prieraišumą patinkančiam vyrukui, tačiau žinant, kad jos  iš prigimties yra koketės, atskirti flirtą nuo draugiškumo gali būti sunku. Todėl svarbu žinoti ne tik viliojimo požymius, bet ir signalus, kurie reiškia jos abejingumą:

Kryžiuoja rankas. Jei patinkate moteriai, jos delnai gali būti suspausti į kumštį, bet jokiu būdu ji  nelaikys rankų sukryžiavusi. Jei bendraudami su jums patinkančia dama pastebite, kad jos rankos yra X pozicijoje, verta suabejoti jos šiltais jausmais jums.


Greit atsisveikina. Susižavėjusi moteris niekada neskubės su jumis atsisveikinti. Jei ji kas kartą su jumis atsisveikina paskubomis, tikriausiai blogai supratote viliojimo ženklus. 

Mokėti  skaityti  jos ar jo mintis gali būti įdomu, tačiau atminkite, jog  koketavimas  yra tik subtili užuomina į šį tą daugiau...

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras