7 tikslai, kurių turite siekti su partneriu, kad santykiai pavyktų

couple(3).jpg
 
Tam, kad sukurtumėte ilgalaikius santykius, turėtumėte su partneriu dalytis panašiais tikslais. Į tai gali įeiti dideli gyvenimo tikslai, pavyzdžiui, kur norėtumėte gyventi, taip pat ir mažesni, pavyzdžiui, kaip poroje norėtumėte leisti laisvalaikį. Bendri tikslai yra labai svarbūs stipriems santykiams.

Bendri tikslai yra klijai ir pamatas santykių progresui ir poros ryšiui. Jei kartu neturėsite bendrų tikslų, santykiai gali strigti.

Žinoma, tai nereiškia, jog privalote sutikti su viskuo, ar kad negalite turėti savo asmeninių tikslų. Tačiau tai gali padėti sutarti tam tikrose situacijose ir rasti kompromisus. Todėl įsitikinkite, kad pasikalbėsite apie tai, ko norite ir šį pokalbį poroje derėtų vesti dažnai.

Jei jūsų ir partnerio tikslai sutampa, tai puiku! Tačiau, jei jūsų tikslai skirtingi, galite ieškoti būdų, kaip susitikti kelio viduryje. Jei žmonės pasiryžta, viskas gali pavykti. Skaitykite ir sužinosite, kokie gyvenimiški tikslai turėtų būti panašūs, kad santykiai pavyktų.

Kaip leidžiate pinigus

Poroje lėšos neprivalo būti bendros, o asmeniniai tikslai ir tam skiriamos pajamos yra priimtina, tačiau sėkmingiems santykiams privaloma aptarti finansus. 

Pavyzdžiui, turėtumėte tartis dėl brangių pirkinių, tokių kaip namas ir tai, kiek išleisite atostogoms. Tas pats galioja ir santaupoms ir tai, kiek abu galite joms skirti.

Kai neužsibrėžiate aiškių finansinių tikslų, tai gali privesti prie nepasitenkinimo ir kivirčų. Tai paaiškino, kodėl finansinės problemos yra dažna skyrybų priežastis.

Kur norėtumėte gyventi

Taip pat turėtumėte pasidalinti su partneriu, kur norėtumėte gyventi ateityje. Jei jūsų ateities vizijos skiriasi, galite rasti kompromisą. Tačiau, jei kompromiso rasti nesiseka, labai tikėtina, jog jūsų keliai gali išsiskirti.

Turėsite ar neturėsite vaikų

Atsakymas į šį klausimą ne visada paprastas, tačiau apie tai būtinai turite pasikalbėti su partneriu, jei planuojate bendrą ateitį. Vaikai yra svarbus sprendimas ir, žinoma, jog šiuo metu galite nebūti tikras, ar norėsite vaikų ateityje. Tačiau laikui bėgant ši tema turi būti išgvildenta, nes santykiai tikrai nepasiseks, jei nerasite bendros kalbos šia tema. Akivaizdu, jog dėl šito sunku rasti kompromisą.

Gyvenimo būdas

Neprivalote dalytis visais pomėgiais, ar leisti drauge laiką nuolatos, tačiau santykiai bus daug sėkmingesni, jei natūraliai domėsitės panašiais dalykais ir jūsų gyvenimo būdas bus panašus.

Jei planuojate kartu praleisti gyvenimą, svarbu žinoti, jog jūsų gyvenimo vizija panaši. Tai, kaip mėgstate keliones, kaip leidžiate laisvalaikį ir netgi tai, kaip dažnai lankote savo šeimas gali būti labai svarbūs faktoriai.

Visada galima rasti kompromisą, jei nesutariate iš karto, tačiau nepamirškite, jei jūsų gyvenimo būdas nesutampa visiškai, santykiai gali netrukti ilgai.

Darbo ir laisvalaikio balansas

Dar vienas dalykas, galintis išskirti porą, yra nesutampantis gyvenimo ritmas. Jei vienas iš jūsų visada pasiruošęs nuotykiams, o kitas ramesnis, tai gali sukelti nesutarimų ir skaudinti. Ir tokie santykiai tikrai bus sudėtingi.

Jei norite susitvarkyti su nuomonių skirtumais, turite gerbti vienas kito karjeros sprendimus ir pasiūlyti partneriui palaikymą, net jei nesuprantate vienas kito tikslų. Jei sugebėsite likti vienoje komandoje, taip pat kalbėtis, ši problema neprives iki skyrybų.

Kaip dažnai socializuojatės

Puiku gyventi savo asmeninį gyvenimą ir netgi tai, kad nesutariate, kaip dažnai matysitės su savo draugais, yra normalu. Tačiau privalote rasti kompromisą, kol tai neprivedė iki nesusipratimų.

Svarbu sutarti dėl to, kiek abu norite laiko leisti atskirai ir kiek norite būti drauge. Jei nesugebėsite susitarti, tai tikrai pakenks santykiams. Labai svarbu komunikuoti ir aiškiai išreikšti savo lūkesčius ir tikslus partneriui, ypač kai tai susiję su įvairiais planais. Dažnai žmonės galvoja, jog išreiškdami savo susirūpinimą partneriui, pasirodys priklausomi ir reiklūs, tačiau tai nėra tiesa.

Kaip bendraujate

Kai su partneriu nesutariate dėl bendravimo, nenustebkite, jei tai nuves iki ginčų ir nesusipratimų. Tačiau šią problemą galite išspręsti. Įsitikinkite, jog abu aiškiai išsakote savo ketinimus ir gerbkite vienas kitą pakankamai, kad klaustumėte, jei nesuprantate partnerio. Jei jūsų partneriui sunku paprašyti jūsų patvirtinimo, dirbkite ties tuo drauge.

Yra daugybė būdų, padėsiančių išspręsti įvairias santykių problemas, jei dėl kažko nesutariate. Tačiau turėkite omenyje, jog svarbu, kad šie tikslai sutaptų ar bent būtų panašūs ilgalaikių santykių sėkmei. Jei negalite susitarti, privalėsite rasti kompromisą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras