7 ženklai, jog jūsų santykiai gali netrukti ilgiau nei tris mėnesius

santykiai4(2).jpg
 
Kai imame susitikinėti su nauju partneriu, galva lengvai svaigsta, todėl lengva nekreipti dėmesio į tam tikrus įspėjimus. Tačiau pasak ekspertų, gana svarbu nepamesti galvos per pirmuosius tris susitikinėjimo mėnesius. Taip, aplankantys jausmai nuostabūs, tačiau tos 90 pirmųjų dienų gali nulemti jūsų ateitį.

Ties trijų mėnesių žyma santykiai pasiekia kitą lygį ir tampa rimtesni arba partneriai nusprendžia, kad santykiai nepavyks ir skiriasi. Ir nors kiekvieni santykiai skirtingi, maždaug po pirmų trijų mėnesių baigiasi pirma santykių fazė. Tačiau, kaip minėjome, tai priklauso nuo daugybės veiksnių. Daugelis mano, kad intereso praradimas yra priežastis, kodėl kai kurios poros neįveikia trijų mėnesių ribos. Tačiau tai ne visai tiesa. Svarbiau ne pats interesas, o sprendimas, kad į santykiai nėra tokie, į kuriuos norima investuoti daugiau ir juos gilinti. Žmogus tiesiog nejaučia, kad draugystė, ryšis, potraukis ir interesas yra pakankamai stiprus. Taigi, ar jūsų nauji santykiai įveiks 90 dienų išbandymą? Pasak ekspertų, jei jūsų partneris nedaro šių dalykų, tada gali būti, kad ne.

Jūsų partneris negali palaikyti pastovios komunikacijos

Santykių pradžioje vyksta nuolatinė komunikacija: trumposios žinutės, skambučiai... Vyksta daug abipusio flirto ir to tiesiog tikitės. Tačiau, jei partneris tapo nenuspėjamu ar staiga nebepalaiko komunikacijos, tai nėra geras ženklas.

Kai santykiai progresuoja, komunikacija taip pat turi progresuoti. Partneris turi norėti su jumis kalbėtis! Jei taip nėra, tai negerai. Žinoma, gali prireikti šiek tiek laiko priprasti prie vienas kito komunikacijos stiliaus, pavyzdžiui, vienas partneris gali nenorėtu susirašinėti visą dieną, o kitas nori. Tačiau santykių pradžioje labai svarbu parodyti dėmesį. Jei nesate tikras kiek daug partneris domisi jumis, pabandykite pažvelgti į jo komunikacijos lygmenį su jumis. Jei partneris vos komunikuoja, verta apie tai pasikalbėti.

Partneris negali būti savimi prie jūsų

Po trijų mėnesių abu partneriai turėtų jaustis visiškai atsipalaidavę būdami savimi. Tai laikas, kai nustojate rūpintis dėl to, kad išgąsdinsite partnerį kalbomis apie ateitį ar iškeldami problemas, kurios turi būti aptartos. Neturėtumėte jausti jokių apribojimų dėl susirašinėjimo, tėvų supažindinimu su partneriu ir savo jausmų išraiškos. Po trijų mėnesių turi baigtis susitikinėjimo žaidimai ir turėtumėte abu tapti atviresni ir tokie, kokie iš tikro esate. Kai kuriems žmonėms tam gali prireikti šiek tiek daugiau laiko atsiverti ir jausti tikrą komfortą. Todėl gali prireikti šiek teik kantrybės, priklausomai nuo to, koks yra jūsų partneris. Tačiau tai neturėtų užtrukti ilgiau nei 6 mėnesius.

Jis nekviečia jūsų pasibūti su savo draugais

Jei partneris ėmė dažniau planuoti laiką su savo draugais ir nesistengia į tuos planus įtraukti ir jūsų, tai aiškus ženklas, kad santykiai gali ilgai netrukti. Kai tai nutinka, žmonės dažnai “užsikabina” santykių iš baimės juos prarasti. Galite pradėti dažniau rašyti partneriui žinutes ar prašyti praleisti daugiau laiko kartu. Tačiau tai yra blogiausia ką galite padaryti. Vietoje to palikite viską kaip yra. Gal būt partneriui reikia daugiau erdvės, kad susivoktų savo jausmuose. Suplanuokite kelionę su draugais savaitgalį ir smagiai praleiskite laiką. Meilė sau ir vidinis pasitikėjimas išsaugos jūsų santykius. O jei partneris nutrauks santykius, lengviau ištversite išsiskyrimą pasitikėdamas savimi.

Partneris neranda paprastų būdų santykiams judėti į priekį

Tam, kad nuo pat pirmų santykių dienų kurtumėte gerai subalansuotą ir sveiką dinamiką, neturėtumėte inicijuoti visko vienas. Jei partneris per mažai susidomėjęs santykiais, kad būtų pasiruošęs rimčiau įsipareigoti, jis gali prarasti iniciatyvumą, tapti mažiau meilus ir rodyti mažiau fizinio artumo. Trumpai tariant, tarp judviejų atsiras atstumas ir jūs tai pajausite.

Partneriai turi norėti matyti vienas kitą, ypač santykių pradžioje. Todėl, jei jaučiate, kad partneris tolsta ar dėl netinkamų priežasčių atšaukia planus, tai gali būti ženklas, kad jis praranda susidomėjimą. Jei tai yra problema, turėtumėte tai aptarti su partneriu. Galite pasiūlyti planą savaitgaliui, o partneris turėtų pasiūlyti planą kitam savaitgaliui. Tačiau, jei niekas pasikeičia ir tik dėl jūsų pastangų santykiai juda į priekį, gali būti, kad partneris neinvestuoja tiek daug, kiek jūs.

Negalite juo visiškai pasikliauti

Jei partneris negali jūsų išklausyti ir būti ramsčiu per pirmus tris santykių mėnesius, gali būti, jog šie santykiai nebus ilgalaikiai. Nebūtina iš karto partneriui atskleisti visas juodžiausias savo baimes ir jausmus, tačiau, jei turite bėdų nesusijusių su santykiais, partneris turi būti tas žmogus, kuris išklauso ir palaiko.

Tai santykius perkelia į kitą lygmenį. Tai sukuria pasitikėjimą tarp partnerių. Jei partneris negali to suteikti, tai nėra geras ženklas. Tas pats galioja ir jums, kai partneriui sunku. Jei nesate pirmas žmogus, į kurį kreipiasi partneris, kai išgirsta blogas naujienas, reiškia, kad jis į santykius nežiūri labai rimtai.

Partneris neplanuoja ateities su jumis

Partneris, kuris mato jus savo ateityje, duos apie tai užuominų savo kalboje. Net jei jis šiuo metu ir nemąsto apie santuoką, jis kalbės apie netolimos ateities planus, į kuriuos būsite įtrauktas. Taip pat svarbu ir kitas dalykas: viena yra kalbėtis apie savaitgalio išvyką, o užsisakyti viešbutį ir bilietus yra visai kas kitą. Jei jūsų santykiams lemta sustiprėti, ateitį planuosite kartu. Pavyzdžiui, gal ir nesusipažinsite su partnerio šeima per pirmus tris mėnesius, tačiau tikrai tai planuosite. Tačiau, jei partneris negali suplanuoti laiko vakarienei kitą savaitę, tai prastas ženklas.

Jūsų santykiai partneriui nėra prioritetas

Tam, kad išlaikytumėte ilgalaikę partnerystę, neužtenka viena aistros ir feromonų. Santykiams reikia darbo ir jie turi būti puoselėjami. Santykiams besivystant, tiek jūs, tiek partneris turite dėti daug pastangų į juos. Be jokių pasiteisinimų. Jei žmogus nori būti su jumis, jis ras laiko. Jūs būsite prioritetas.

Labai sunku suvokti, kad žmogus, su kuriuo susitikinėjate nededa pakankamai pastangų į įpareigojančius santykius su jumis. Tačiau žmogaus susidomėjimo neišlaikysite, jei jo nėra. Todėl kam gaišti laiką ir dėti pastangas į santykius, kurie to neverti?

Jei norite įsipareigojimo, kai suvokėte savo jausmus, neturite to gėdytis. Tačiau prisiminkite, kad kiekvieni santykiai būna skirtingi. Kai kuriems gyvenimo aplinkybės leidžia susitikti su trimis skirtingais žmonėmis per tris mėnesius, kitiems sužadėtuvės po trijų mėnesių atrodo puiki mintis. Jei jūsų santykiai kelias nerimą, nes nedarote to ar kito po trijų mėnesių, nepradėkite iš karto panikuoti. Jei judu galite atvirai kalbėtis apie santykius ir kas vyksta juose, viskas yra gerai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras