7 ženklai, kad ji – vyrų vagilė

pavydas-5744094e2768e.jpg
 
5 komentarai
Pastebi, kad kartais tavo bičiulė su tavo vyru elgiasi draugiškiau nei su tavimi? Jos jūsų namuose visada pilna, net tada, kai jos nėra? Šiame straipsnyje pateikiami septyni ženklai, kaip atpažinti, ar tavo draugė nesiruošia nuvilioti tavo vyro. Jei ji atitinka ne vieną jų – greičiausia galima įtarti, kad ji – vyrų vagilė.

1. Ji nuolatos jį liečia

Atrodo, kad būdama šalia tavo vyro, ji visuomet stengiasi jį paliesti. Rodos, kad tavo draugė negali nuo jo atitraukti rankų. Dar blogiau, ji įsikimba į jį tarsi jis būtų jos vyras. Tuo tarpu tavo vyras visuomet keistai žiūri į tavo draugę, kai ji šitaip elgiasi, tarsi nenorėtų, kad ji jį liestų. Išdrįsk su ja pasikalbėti ir pasakyti, kad tavo vyrui nepatinka, jog ji jį visą laiką liečia. Leisk jai suprasti, kad tu taip pat nesi tuo patenkinta.

2. Ji stengiasi atkreipti jo dėmesį

Kai jis yra kambaryje, ji visuomet stengiasi atkreipti jo dėmesį. Jai neįdomus niekieno kito dėmesys, išskyrus tavo vyro. Ji gali mesti visus savo darbus vien tam, kad pasinaudotų proga atkreipti jo dėmesį.

3. Ji daug kalba apie tavo vyrą

Susidaro įspūdis, kad ji kalba apie tavo vyrą daugiau nei tu pati. Tau net gali kilti noras paklausti, iš kur toks jos susižavėjimas?

4. Ji nuolat skambina tavo vyrui

Ji nuolat skambinėja tavo vyrui telefonu. O tai daro vien tam, kad su juo pasikalbėtų. Galbūt tau derėtų pasikalbėti apie tai su savo vyru ir pamėginti išspręsti šią problemą.

5. Ji apkalbinėja savo draugus

Jai niekada nerūpėjo jos draugai. Tiesą pasakius, ji gali apšmeižti juos akimirksniu, nė nepagalvojusi apie tai antrą kartą. Jei yra kažkas, ko ji nori, tuomet ji bet kokiu atveju tai pasieks ir nesvarbu, ką dėl to reikėtų paaukoti.

6. Jai nesvarbu jei vyras yra vedęs

Praeityje esate kalbėjusios apie vedusius vyrus. Sulaukusi perspėjimo, kad vyras yra vedęs, ji paprasčiausiai pasakė, kad jai tai nesvarbu. Tai nėra geras bruožas. Nederėtų žaisti su vedusiais vyrais, nes tai visuomet prišaukia bėdą.

7. Ji elgėsi taip ir anksčiau

Taip, tavo draugė jau yra nuviliojusi vyrą tau iš panosės. Tiesą pasakius, ji yra taip pasielgė ne su vienu žmogumi. Regis, kiekvienas jos turėtas vyras tuo pat metu buvo ir kažkieno kito. Iš tikrųjų, tai ne tokio tipo draugė, kurią reikėtų laikyti šalia savęs. Jei jos praeitis nešvari – tau derėtų pasiieškoti naujos draugės. 

Štai ir visi septyni požymiai, kad ji – vyrų vagilė. Patartina tokių saugotis. Dažniausiai tai būna ne vyro kaltė ir ne dėl jo turėtum nerimauti labiausiai, o merginos, kuri apie jį sukinėjasi. Tad prisimink, ar turi patirties su merginomis, kurios nušvilpė tavo vaikiną ir tuo pasimėgavo?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
Ir iš kur randasi tokiu kvailų moterų... :)))
O tas vyras kad tik ant tavęs nepadetu :))))
Draugiu geriau isvis netureti, vyras gyvenime yra svarbiau, o kazkokia kale drauge, nacher jos reikalingos? Dejau seniausia ant visu draugiu bent nera kam mano vyro vilioti. Nera draugiu - nera problemu.
tai kreiva, nes jinai tipo zvairuoja i svetimus vyrus :D
kreiva akis foto :D
Naujas komentaras