8 dalykai, kuriuos privalo įsidėmėti tikras vyras

MasculinePresentManFace.jpg
 
5 komentarai
Vis dažniau prisimenate garsiąją frazę - vyrai iš Marso, moterys -iš Veneros? Taip, tiesos yra, tačiau neleiskite šiam teiginiui tapti jūsų moto. Antraip, vargu ar pavyks susikalbėti ir rasti kompromisą su savo antrąja puse. Jeigu norite, jog jūsų žmona ar mergina bent per sprindį prieitų arčiau jūsų planetos, privalote įsidėmėti kelias labai svarbias taisykles.

 

Taigi, į kokius dalykus turėtų atkreipti dėmesį vyras, jog žmona būtų sukalbamesnė ir laimingesnė.


Negalima kritikuoti

Galbūt jūsų draugė nėra tobula namų šeimininkė ir nemoka taip skaniai gaminti kaip jūsų mama. Bet ji stengiasi, tad įvertinkite tai. Sutelkite dėmesį ne į neigiamybes, bet pabandykite įžvelgti gerus dalykus, kuriuos ji daro dėl jūsų, ir ,žinoma, būtinai jai tai pasakykite. Ji bus dėkinga, jog vertinate tuos mažus kasdienius dalykus. Neabejokite, atkreipę dėmesį tik į teigiamus aspektus, jų pamatysite vis daugiau ir daugiau. Mylimoji pastebėjusi jūsų dėkingumą, stengsis dažniau.


Nekontroliuokite

Ne pasitikėjimo kontrolė yra vienas rimčiausių santykių priešų. Islamas ragina pasikliauti pačiais artimiausiais žmonėmis, o įtarinėjimai - viena didžiausių nuodėmių. Tarpusavio pasitikėjimas padidina meilę ir atneša harmoniją. Pasitikėjimas taip pat pašalina santykių problemas ir nesėkmes bei  sumažina barnių riziką.


Neprimeskite savo valios

Kiekvienas žmogus yra asmenybė, o jūsų moteris, kad ir kaip norėtumėte paprieštarauti, nėra jūsų nuosavybė. Ji turi mintis ir norus, o jos kūnas ir siela priklauso jai. Gerbkite jos sprendimą, kada ji atsisako mylėtis ir nepykite, jei ji šį vakarą tiesiog nenusiteikusi  gaminti vakarienės. Tavo žmona nusipelno pagarbos, tad parodykite savo orumą ar bent jau nereikškite pasipiktinimo. Parodydami pagarbą į jos "nenorą" sukursite stipresnį emocinį ryšį ir pelnysite jos gerumą bei palankumą.


Bėdų amplitudė

Nepamirškite, kad moterims reikia dėmesio ir pokalbių. Kad ir kokie būtumėte užimti, paskambinkite jai ir pasiteiraukite, ką veikia jūsų mylimoji ar tiesiog pakalbėkite apie nieką. Papasakokite kaip praėjo jūsų diena ir tai, kas jus slegia. Nenuneikite jos problemų, iškeldami savasias į pirmąją vietą. Kiekvienas žmogus išgyvena skirtingai ir kiekvieną situaciją, ištikusią nesėkmę kiekvienas vertina pagal savo vertinimų skalę. Galbūt jūs savo brangiausios bėdas vertinate 4 balais iš dešimties, o štai jai visa tai prilygsta tikrų tikriausiai katastrofai. Paguoskite ir  pasistenkite   suprasti savo antrą pusę, tačiau jokiu būdų "nenurašykite" jos problemų į nieko vertų tauškalų sąrašą.


Įžeidinėjimams - NE

Įžeidimai ir kritika iš mylimo žmogaus, smogia labai skaudžiai. Net jei ir esate labai supykę, nesipravardžiuokite ir nekelkite balso. Galbūt ji elgiasi ir nelabai protingai, tačiau išlikite kantrūs. Galite būti griežti ir tikrai turite teisę išsakyti savo poziciją. Tačiau tik objektyviai išreikštą nuomonę ir žodžius be keiksmažodžių ji  priims ir įsidėmės. Šiek tiek palaukite ir pažiūrėkite, ar jūsų mylimoji ir toliau liks tokia užsispyrusi vienu ar kitu klausimu.


Jokių palyginimų

Jūs neturite teisės lyginti savo žmonos su savo mama ar buvusiomis. Tokie palyginimai paskatins ją abejoti jūsų jausmų nuoširdumu ir meile. Rodydami pirštu į geresnį pavyzdį, ją tik nutolinsite nuo savęs.


Rūpinkitės buitimi kartu

Nepamirškite savo draugei ar žmonai  padėti buityje. Galbūt jūs esate tas, kuris užtikrina šeimos finansinę gerovę, tačiau tai  dar nereiškia, jog visi buitiniai rūpesčiai turi atitekti vien moteriai. Bent retsykiais leiskite jai pailsėti ir perimkite visus namų šeimininkės darbus  ant savo pečių: sutvarkykite  namus, pasirūpinkite skalbiniais, nešvariais indais, šiukšlėmis  ir kitais "nepastebimais" darbeliais.


Būkite atviri ir to paties reikalaukite iš partnerės

Būkite sąžiningi su savimi ir savo žmona. Jei jaučiate vidinį nepasitenkinimą ar pastebėjote, jog santykiuose kažkas yra ne taip, neapsimetinėkite, jog to nematote ir, kad viskas yra gerai. Leiskite sau ir savo partnerei išreikšti savo nuomonę ir jausmus bei patys išlikite atviri. Tik jokių pykčių. Ramus tonas ir kalbėjimas jausmais, gali padėti išspręsti net didžiausius santykių sunkumus.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
Taigi rašė, kaip čiulpti...
aš ne musulmonas
O prie ko čia islamo judėjimą kišat???
Žiaurūs jie žmonės, muša moteris, prievartauja jas, laiko kaip kokių naminiu gyvunu, be teisių.
Tragedija tas islamas!
viena straipsni ka moterys turetu del vyru daryt. aciu
Bla bla bla
Naujas komentaras