8 moters charakteriai su kuriais nenorėtumėte susipažinti

dec4e53f1d318571a6-65580782.jpg
 
Vyrai sutinka, kad jie nors ir stiprūs, net ir gležna moteris jiems gali “smogti” iš peties. Juk stipriosios lyties atstovų silpnybė, ne tik automobiliai, bet ir moterys! Tad, jog išvengti galimų skaudžių patirčių, supažindiname, jus, mieli vyrai, su aštuoniais moterų tipais. Tam , kad susipažinę su jus sudominusia dama, galėtumėte lengviau identifikuoti jos charakterį ir būdą. Galbūt šios žinios jums padės išvengti nepageidaujamų santykių.

Kita vertus, širdžiai įsakyti sunku, bet žinojimas dar niekam nepakenkė. Taigi susipažinkite su aštuoniais skirtingais moterų tipais.
 

1. Oficialiai ištekėjusi

Yra moterų, kurios bet kokia kaina bando gauti prestižinį antspaudą savo pase. Ir dėl šito jos yra pasiruošusios viskam, kad tik nukentėjusysis nepabėgtų nuo josios rankos. Žinoma, būsimas jaunikis gali ir nenorėti niekur bėgti. Jei vyras yra įsimylėjęs iki ausų, kodėl gi jam nevedus savo mylimosios? Juk tai tiesiog nuostabu! Galbūt. Tačiau verčiau, prieš žengiant šį žingsnį, būkite tikri, jog ir ji jus myli taip pat stipriai, kaip ir jūs ją. Priešingu atveju, vargu ar jūsų santuoka bus sėkminga ir laiminga. 
 


2. Vieniša motina

Taip, jūs tikrai galite sutikti labai simpatišką vienišą mamą. Jei jos gyvenimas nesusiklostė su vaiko tėvu, tai dar nereiškia, jog ir judviems nebus lemta būti kartu. Nebent jūsų nedomintų rimti santykiai su vieniša mama. Šiuo atveju, geriau galantiškai atsitraukite ir daugiau jai neskambinkite. Vienišos mamos ieško ne tik vyriško peties, bet joms reikia, jog naujasis draugas prisiimtų atsakomybę ir už jos vaiką ar vaikus. 
 

3. Visatos centras

Tai tokia moterų kategorija, kurios ieško būdų būti dėmesio centre. Jos kalbios, flirtuoja, šypsosi ir prikausto aplinkinių dėmesį. Bet prieš užmegzdami santykius su tokia moterimi , geriau septynis kartus pagalvokite. Kaip manote, ar jums bus lengva su ja gyventi ir kurti bendrą ateitį? Apie ją visada suksis kiti vyrai. Ar išlaikysite šį testą?
 

4. Priklausoma nuo draugių

Be draugių – niekur ir nė dienos. Yra atskira moterų kategorija, kurioms draugystė su kitomis moterimis būtina kaip saulė, oras ir vanduo.  Tokia dama ne tik leidžia laisvalaikį kartu su savo draugėmis, bet ir aklai klauso jų nuomonės ir be draugių  patarimo negali priimti jokio sprendimo! Pati viena negali pasakyti nieko konkretaus, kol nepasitaria su savo draugėmis. Jai jos draugės – patikimiausi žmonės. Tad ne noromis tokia moteris tampa pati savo įkaite. Jeigu jūs susitikinėjate su tokia moterimi, geriau melskitės, jog jos draugės būtų išties geros ir neturėtų piktų kėslų jūsų atžvilgiu!
 

5. Barakudos

Tokios moterys medžioja turtingus vyrus. Visai nesvarbu kiek tokiai damai metų, ji gali susitikinėti ir su vyru, tinkančiu jai į tėvus. Svarbiausia, kad vyro piniginė nebūtų plokščia. Taip pat ji vertina prabangius automobilius ir brangias dovanas. Tokios damos yra itin klastingos ir pavojingos, o vyras tikrai ne visada gali pažinti barakudą. Juk ji žvelgia tiesiai į akis, sako, kad myli ir negaili švelnumo. Taip pat  barakudos aršiai gina savo teritoriją ir lai geriau jokia kita nebando prie šios nuosavybės kišti nagų! Manote puiku ir visai sąžininga, paremti gražią ir seksualią moterį, kuri priklauso tik jums? Verčiau nebūkite tokie tikri. Jau visai netrukus jos horizonte , visai netikėtai,  gali atsirasti kitas vyras, tik šiek tiek turtingesnis už jus. 
 

6. Sportiniai interesai

Tai tokia moteris, kuri  neturi rimtų ketinimų.  Ji tiesiog mėgsta būti apsupta žmonių. Tokiai palydovei nuolatos reikia veiksmo, pramogų  ir kompanijos. Jei jūsų naujoji draugė yra tikra vakarėlių liūtė ir jai labai greitai pabosta kartu su jumis žiūrėti televizorių, verčiau jau susitaikykite su tuo, kad jūsų draugystė netruks ilgai ir jūsų mergina jau netrukus ras kitą auką. 
 

7. Angis

Nėra nieko blogiau už piktą moterį. Ji pyksta ant viso pasaulio, net ant savo vaikų. Ji nekenčia vyrų ir kaltina juos už visas pasaulio nuodėmes. Būkite atsargūs su šio tipo moterimis. Jos tarsi gyvatės, šliaužia tyliai, o tada kerta skaudžiai ir labai nuodingai. Ji turi vieną tikslą – atkeršyti. Jos geluonis sminga labai giliai ir skausmingai. Saugokitės kaprizingų ir įžeidžių moterų, nes jau greitai pamatysite, jog ji yra tikra angis. 
 

8. Siurbelės 

Šalia tokios moters jūs tiesiog negalite jaustis savimi ir normaliai  bendrauti su aplinkiniais. Ji viską daro už jus, net gi atsiliepia jūsų telefonu ir atsakinėja į jums skirtus klausimus. Ji bijo jus paleisti iš rankų ir jos niekas nedomina išskyrus jus. Ir ji gyvena tik dėl jūsų!Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras