8 požymiai, kad vyras nusiteikęs rimtai draugauti

 
11 komentarai
Be jokios abejonės moterys labiau nenuspėjamos ir paslaptingesnės nei vyrai, tačiau tvirtinti, kad stiprioji lytis – tai būtybės, kurių elgesys – kaip ant delno: viskas suprantama, aišku ir apskaičiuota penkiasdešimt žingsnių į priekį, taip pat gerokai perdėta.

Stengiasi visai įmanomais ir neįmanomais būdais nustatyti vyro ketinimus

Nors ir paplitusi tarp moterų nuomonė, kad vyrai - tai sutvėrimai, stimuliuojami vien instinktų ir tiesiog per stebuklą kartais mąsto. Nekiltų moterims tokių minčių, jei nebūtų to paniško nepasitikėjimo savimi ir neklaustų savęs: „kaip man sužinoti, ar jo rimti ketinimai, ar ne?“. Šis klausimas dar labiau kankina moterį, kuo labiau patinka vyras. Ir moterys visais įmanomais ir neįmanomais būdais stengiasi nustatyti arba pagal kažkokius juntamus ar matomus požymius bei signalus, pagal kuriuos galima būtų pasakyti: „taip, štai tas vyras, pasirengęs turėti rimtus santykius ir nori jų, o štai šitas tik galvoja, o iš ano nieko rimto neverta tikėtis“.

Priprato prie laisvų santykių tarp vyro ir moters

Reikalas tas, kad pirmiausiai vyrai taip pat būna nenuspėjami ir nežinai, ko iš jų laukti ar tikėtis. Todėl vis rečiau tarp vyrų sutinkami taip vadinami bendri rimtų santykių požymiai. Kad ir toks paprastas pavyzdys: pažintis su tėvais. Tai anksčiau, maždaug prieš dvidešimt penkerius metus vyrui supažindinti mylimąją su savo tėvais buvo atsakingas žingsnis, daug kartų pasvertas ir apgalvotas, liudijantis rimtus jo ketinimus bei požiūrį į moterį. O dabar viskas daug paprasčiau: visi priprato prie laisvų santykių tipo tarp vyro ir moters. Tai, kad per vienerius metus „santykiai“ gali pasikeisti kelis kartus. Nors tokie santykiai ir nėra pripažinti kaip normalūs, bet ir nesmerkiami.

Dabar vyras, jei jam dar nesuėjo, tarkim, 30 metų, daugumos atvejų supažindina savo mylimąją su tėvais ne dėl to, kad jau pasirengęs vesti, o dėl nuolatinių savo mamos priminimų, o gal ir iš smalsumo: „juk man įdomu, su kuo tu draugauji...“. Tačiau supažindinti su tėvais – dar nėra tikros meilės įrodymas iš vyro pusės. O tai, kad jis nenutraukia per pusę sakinio moters „saldžių“ fantazijų, kiek jie turės vaikų ir kokius vardus jiems suteiks – nutyli tik dėl šventos ramybės. Vyro manymu, bet kokios fantazijos santykiuose - grynai moteriškas reikalas.

Nepaisant to, vis dėlto esama požymių, kurie liudija, kad vyras nusiteikęs rimtai ir atsakingai draugauti su moterimi.

Pirmas požymis

Vyras kalbėdamas su mergina ar su savo draugais, pažįstamais vis dažniau vartoja žodį „mes“. Tuo jis nori pasakyti, kad jis ir ji – pora. Tai grynai vyriška psichologija: jei vyras atvirai prisipažįsta, kad jis įsivaizduoja greta savęs moterį, vadinasi, didelė tikimybė, kad ir savo viduje jis jau atsisveikino su „vienišo vilko“ statusu ir su tuo susitaikė.

Antras požymis

Daug laiko praleidžia kartu. Čia jau reikia įjungti ir logiką: nors vyrams romantiškos pramogos bei nuotykiai ir yra vienas ryškiausių ir įdomiausių užsiėmimų gyvenime, tačiau tuo pačiu trumplaikis ir labai greitai prašvilpiantis. Tik labai retais atvejais vyras daug laiko skiria savo santykiams su moterimi, kuri jam „vienodai šviečia“. Paprastai, kai moteris nieko nereiškia, vyras linkęs praleisti laisvalaikį draugų kompanijoje, daugiau laiko skirti sportui, kitam mėgstamam užsiėmimui. Galų gale pora valandų ilgiau pamiegoti.

Trečias požymis

Teikia pirmenybę bendravimui su moterimi nei su kitais žmonėmis. Šis požymis akivaizdžiai seka iš ankstesnio: bendravimo prioriteto pakeitimas ir nusako tą vietą, kuri moteris užima jo gyvenime. Tai daug daugiau pasako nei žodžiai, kurie, žinia, gali būti ir apgaulingi. Tiesa, tokiais atvejais turėtų būti pastebima stabili tendencija . T.y. jei vyras ne vieną ir ne du kartus atsisakė susitikti su giminaičiu ar kolega prie alaus bokaloarba kolega, dar nieko nereiškia.

Ketvirtas požymis

Jei vyras leidžia moteriai pasinaudoti kokiu nors jo daiktu, vadinasi, jis pasitiki ja. Aišku, tai turėtų būti ne tušinukas ar pieštukas, o brangios technikos priemonės, pradedant kompiuteriu, baigiant automobiliu. Juk iš vaikystės žinome: jei vaikas dalinasi savo žaisliuku su kitais, juo labiau, jei tas žaisliukas mylimas, tai jam patinka tas žmogus ir juo pasitiki.

Penktas požymis

Kaip bebūtų keista, tai pirmas, iš tikrųjų rimtas konfliktas. Šiuo atveju taip pat vertėtų žinoti vyriškos psichologijos ypatumus: vyrai negaištų laiko ir negadintų nervų ginčydamiesi su moterimis, kurios jiems nėra artimos, brangios ir su kuriomis jie nenorėtų kiek galima ilgiau būti greta. Kai moteris vyrui nieko nereiškia, jis su ja nesileis į konfliktus. Tiesiog apsisuks ir nueis. Tiesa, rimtas konfliktas liudija, kad vyro rimti ketinimai tik tuo atveju, jei jis baigėsi susitaikymu.

Šeštas požymis

Jei vyras supažindina savo moterį su draugais, tai jam reiškia daugiau, nei supažindintų ją su savo tėvais. Draugai – tai uždaras vyro ratas. Draugija, kur jis gali atsipalaiduoti ir būti pats savimi. Todėl patekti į tą „pašaliniams įeiti draudžiamą klubą“ moteriai pirmiausiai reiškia, kad vyras besąlygiškai pasitiki ja, o tuo pačiu jis tikisi, kad draugai jam pritars dėl savo pasirinkimo.

Septintas požymis

Kai vyrą ir moterį sieja kokia nors bendra veikla ar įsipareigojimai, tarkim, kartu nuvyksta į vasarnamį, nukasti sniegą ar prisiskinti obuolių, tai iš esmės liudija poros suartėjimą. Mat tą akimirką, kažkur labai giliai viduje jis pagalvoja, kad su šia moterimi galima ne tik pramogauti, bet ir dalintis kasdieniniais, buitiniais rūpesčiais.

Aštuntas požymis

Bendrų planų atsiradimas ir kartu jų realizavimas – tai akivaizdus požymis, kad vyras nori susieti savo ateitį su ta moterimi. Netolimos ateities planų kūrimas tuo ir skiriasi nuo fantazijų, kad vyras pats pradeda kažką konkrečiai daryti dėl bendros ateities, prisiima atsakomybę už moterį. Pavyzdžiui, jei vyras sumoka už moterį restorane, tai dar nieko nereiškia. Tačiau, jei jis ieško išsinuomoti butą, kad galėtų jame kartu apsigyventi, nors ir kaip „besiteisintų“: „tai tik šiaip sau, kad mes geriau pažintume vienas kitą“ ir panašiai, tai jau žingsnis pačių rimčiausių santykių link.

 
Komentarai (11)
863855690 LOPAS MIEKSTA KABINT SVETIMAS PANAS LOPETA IR BAILIS.
VAIDAS CHOCKEVICIUS GAIDIS LOPAS IR VISCIUKAS. MIZA SUSITIKT.
visi vyrai zino ir pritars siems punktams, ypac apie konflikta ir draugu rata.. nesupykit merginos, jeigu jums tai atrodo nesamone, tai nepazistat savo vyro :)
sakyciau tikrai taikliai pataikyta
ganetinai idomus argumentai,ir teisingi!ir visus simptomus mano draugas turi :)))happy
bendrai paemus,ganetinai taikliai parasyta :)
5 pozymis gryna tiesa ir yra pats svarbiausias.
nelabai sutikčiau su šiais argumentais..;p valentina:gal ka dadesi ir pagrysi kodel nelabai sutinki?tiesiog idomi man kito nuomone ir patirtis ;)
Tai,kad cia daugiau moraliskas supratimas moteriai ar vyras uzkibo ;)lova kitas reikalas;)
nelabai sutikčiau su šiais argumentais..;p
O apie lovą tai neparašyta:)
Naujas komentaras