9 dalykai, kurių negalima daryti su vyru lovoje

pora-miegamajame-573db815dcb59.jpg
 
9 komentarai
Net ir pati švelniausia bei temperamentingiausia meilužė gali padaryti kritinių klaidų, kurios uždės „stop“ ženklą tolimesniems santykiams. Užtenka tik vienos kvailystės ir viskas subyrės kaip kortų namelis! Taigi, atmink, ko moteriai nereikėtų daryti lovoje.

1. Gultis į lovą nenusiprausus po dušu

Tarp dalykų, dėl kurių vyrams dingsta noras mylėtis, tai yra prakaituotos moters kvapas, ypač pažastų ir nenupraustų genitalijų. Atminkite, kad patinai ieško patelės pagal kvapą, todėl labai svarbu šalia įmantrių drabužių dar ir maloniai kvepėti. Visų pirma, kvepėti švara, o ne brangiais kvepalais. Ir būkite visuomet pasiruošusi eksperimentams: galbūt naujasis partneris norės palepinti tave bučiniais žemiau talijos.

2. Dėvėti negražius apatinius

Vyrai nekenčia beformių pantalonų, kuriuos nešiojo jų mamos. Juk miegoti šalia taip „pasipuošusios“ moters, tai panašu į incestą. O išsitampiusios liemenėlės, nudėvėtos kelnaitės rodo, kad moteris pati savęs negerbia. Jokiais būdais negalima to rodyti vyrui! Tiesa, nereikia atsisakyti sekso tik todėl, kad ryte nieko negalvodama apsivilkai tau patogią bespalvę liemenėlę ar netyčia suplėšei pėdkelnes. Prieš mylintis tyliai pasitrauk į vonią, pasipuošk jo marškiniais, chalatu ar paprasčiausiu rankšluosčiu – atrodysi išties įspūdingai.

3. Juoktis iš jo

Geriau jau nesišaipyk iš jo ir to, ką jis daro, jei nesi įsitikinus, kad ir jam pačiam yra juokinga. Vyrai nepakenčia atrodyti kvailai, ypač kai yra nuogi ir nesaugūs, atsidavę į jūsų rankas. Juokas gali paversti impotentu net ir užkietėjusį Kazanovą. Nori gauti jį ilgam – patylėk taktiškai ir nutylėk savo juoką, net jei partneris ir atrodo, kaip personažas iš anekdoto.

4. Raudoti

Klausimas, ar jis tikrai tave gerbs, tave ves, jei tu būsi viską praradusi moteris. Moteriškos ašaros priverčia vyrus sunerimti, bet tuo pačiu ir išmuša iš pusiausvyros. Partneris pasimeta, jaučiasi bejėgis ir nesugebantis nuraminti artimo žmogaus. Ir kaip bebūtų paradoksalu – dėl to ima pykti.

5. Pasakoti apie savo buvusiuosius

Kiek jų pas tave yra, ar visi suskaičiuoti, kur, kada ir kaip jūs mylėjotės, arba kokie jie visi ožiai. Vyrai – pavydūs sutvėrimai. Be to, nori - nenori jie ima lyginti save su kitais buvusiaisiais. O juk yra rizika ir pačiam tapti „ožiu“, kas nelabai vilioja. Pasaugok jo išdidumą ir pasilaikyk sau tam tikras paslaptis.

6. Kritikuoti

Patį partnerį, jo penį, kaip jis mylisi, knarkia ar gadina orą. Net jei tu ir įsižeidusi, nepatenkinta arba nori jam padėti pasikeisti, tavo pastangos bus lygios nuliui. Nuogas vyras yra beginklis, todėl visur mato agresiją, tad puola iškart gintis. Naktis bus sugadinta, kaip ir santykiai. Jei kažkas nepatiko – geriau apie tai pakalbėk ryte ir tikrai ne lovoje.

7. Spręsti buitines problemas

Juk sutiksi, jog ir pati nenorėtum išgirsti prieš miegą apie naują bendradarbio automobilį ar apie tai, kokie nauji varikliai yra išrasti. Taip, miegamajame reikalingi pokalbiai, tačiau tikrai ne apie vakarykščius barščius ir neįkaltą vinį. Būk tikra moteris lovoje ir rinkis intriguojančias, žaismingas bei gundančias temas. Nustebink ir sužavėk savo partnerį! O apie šildymo kainas pašnekėk su drauguže ryt per pietus.

8. Aiškintis santykių

Lova – tai ramybės uostas, vidinė kiekvienos šeimos tvirtovė. Čia einama aistringo sekso, supratimo ir šilumos, galų gale – saldžių sapnų. Po keleto naktų, kai lovoje aistringai aiškinami santykiai, vyras bijos į ją sugrįžti, todėl mieliau rinksis televizorių arba alų. Žinoma, tai nereiškia, kad problemų sprendimą reikia atidėlioti: paprasčiausiai tam rinkis kitą vietą ir kitą laiką.

9. Kutenti jį

Griebti jam už kojų, apipurkšti šaltu vandeniu ir aršiai žadinti – vyras turi prisižadinti lygiai taip pat saldžiai kaip ir užmigo. Mažai kam patinka rytais šokti iš lovos ir skubėti į darbą, dauguma toks žadinimas suerzintų. O jei vyras aršesnis, gali netyčia jus ir užgauti gindamasis... Juk nereikia savo drauge žadinti žvėrį. Būk švelni, rūpestinga, o prižadinti užteks ir kavos aromato.

Tegul lova išlieka jūsų meilės lizdeliu, tvirtovė nuo nedraugiško pasaulio, vieta, kur ir vyras, ir moteris gali saugiai atsipalaiduoti ir pailsėti. Ir jei nors kartą atrasite tokią ramybę, ji niekada jūsų neapleis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (9)
Patarimai kažkokiomis vistelems. Pritariu buvusiam komentarui: nei viena turinti smegenų moteris to netoleruos
Vaikams. Kiekvieną subrendusi protinga moteris tokių dalykų nedaro
daug tiesos :)
pritariu 5, 8 ir devintam punktui :)
teisybes yra bet neviskas
pastebejau, kad nuejimas po dushu kazkodel butent vyrams yra labai sunkus ir nesuprantamas darbas...viena savo vaikinu del to ir palikau, kad po darbo gryzes krisdavo i lova, o po dusu eidavo tik ryte...
Na taip, subtilumas tikrai geras dalykas, gaila kad per daznai pamirstamas :)
Ir dulkintis dar galima :)
su vyreliu lovytej galima tik myletis :)
Naujas komentaras