9 skausmingi priekaištai vyrui

 
1 komentaras
Ar nepatyrus orgazmo jį suvaidini? O gal vis randi trūkumų, kai vyras prižiūri vaikus, arba spaudi jį susirasti naują darbą? Moterys dažnai to nesupranta, tačiau taip priekaištaudamos vyrams daro nepataisomą žalą tarpusavio santykiams.

Šiame straipsnyje pateikiamas psichoterapeutės ir knygos „Meilė kasdien“ (ang. „Everyday Love“) autorės Judės Ford sudarytas devynių dalykų, kuriuos derėtų nuo savo išrinktojo nutylėti, sąrašas:

Pirmasis: Melagingas teiginys „Taip, aš patyriau orgazmą“.

Antrasis sakinys, kurio neverta ištarti savo vyrui: „Tu visai kaip tavo tėvas“. J. Ford sako, kad tai partnerį menkinantis ir šlykštus pasakymas, jei diskutuojama apie bloguosius įpročius.

Trečiasis sąraše yra iš tikrųjų labai dažnai išsakomas priekaištas: „Kada pagaliau susirasi darbą?“

Ketvirtas skausmingas sakinys: „Motina mane perspėjo, kad tu taip elgsies“.

Penktasis teiginys, kurį pasakyti niekada nebus gera idėja: „Palik, viską padarysiu pati!”. Vien todėl, kad vyras daro kažką kitaip nei įprasta, dar nereiškia, kad jis tai daro blogai.

Šeštasis priekaištas, kuris skatina jo abejones galimybe su tavimi praleisti visą savo gyvenimą: „Tu visada... (pabaigti sakinį)“ arba „Tu niekada... (pabaigti sakinį)“.

Septintasis sakinys, kuris gali tapti rimtu smūgiu: „Ar tu tikrai manai, kad tos kelnės yra gražios?“ Remiantis J. Ford, taip sakydama moteris užgauna vyro įvaizdį, neparodydama jokio nuoširdaus susirūpinimo juo.

Aštuntasis skausmingas sakinys yra: „Tai tu ir vėl su juo bendrauji?“. Taip sakydama moteris apie kažkuriuos draugus ar drauges atima iš vyro teisę pačiam juos pasirinkti, tuo pačiu vyras tai mato kaip visiškos kontrolės pavohų.

Paskutinis, bet ne mažiausiai svarbus: „Prašau, pabūk su vaikais. Bet nedaryk to, nevesk jų ten... arba pamiršk tai...“ Pasak autorės, derėtų leisti tėčiui būti ir jaustis tėčiu. 

 
Komentarai (1)
Klaida prieš paskutinėje pastraipoje, paskutiniame sakiny "kontrolės pavohų." ;)
Naujas komentaras