9 ženklai, įspėjantys, kad susitikinėji su netinkamu vaikinu

angry-argument-breakup-984954-1024x684.jpg
 
5 komentarai
Kai susitikinėjate su nauju vaikinu, jo dar gerai nepažįstate, ir kartais būna sudėtinga „blaiviai‘ įvertinti, kas tai per „paukštis“. Pateiksime 9 įspėjamuosius ženklus, kurie gali būti rimta priežastis gerai pagalvoti, ar Jums tikrai reikia šio vaikino.

Jo finansinė istorija – nestabili

Jei jis negali ilgai išbūti toje pačioje darbo vietoje, gyvena iš pašalpų arba linkęs įsiskolinti – tai rimtas signalas, kad jis taip elgsis ir ateityje. Juk nenorėtumėte skolų už butą ar jį išlaikyti?

Jis per greitai nori įsipareigoti

Jei susipažinote prieš savaitę, o jis jau planuoja vestuves ir vaikus, tai, be abejo, gali nemenkai išgąsdinti. Jei jis labai greitai nori įsipareigoti, tai gali būti rimtas ženklas, kad jis nelabai suvokia, ką daro. Kitas dalykas – tai gali būti ir strategiškas planas, kad pasiektų tai, ko nori. Būkite budrios!

Jis mano, kad visi jam skolingi

Jis  skundžiasi, kad moka daug mokesčių, kad visi bedarbiai, pensininkai ir vaikai jam turi jaustis skolingi, mat, jis, mokėdamas mokesčius, juos remia. Jis nekenčia benamių, kitataučių bei senų žmonių, beje, be jokios priežasties.

Jį viskas nervina

Jam nepatinka aplinkiniai žmonės, jis komentuoja kitų aprangą bei stilių. Stebėkite, kaip jis elgsis, kai kažkas paprašys cigaretės ar benamis išmaldos. Jei jį tai suerzins, galite atsisveikinti su juo, greičiausiai jis taip (ar dar blogiau) elgsis ir su savo mergina.

Jis – tikras flirtavimo meistras

Jis linksmas, malonus, darantis staigmenas, na, toks, kokiu gali susižavėti iš pirmo žvilgsnio. Atrodytų, kas čia tokio? Na, jis tiesiog jau gerai įvaldęs žavesio meną, ir, tikėtina, jį demonstruoja ne vienai. Beje, dažnai tokie vyrai nemoka būti savimi, ir neriasi iš kailio, norėdami patikti kitiems.

Jam neegzistuoja jokios taisyklės

Jis vairuodamas viršija greitį, eina ne per perėją ar degant raudonai šviesai, ir nesirūpina, ką apie tai galvoja kiti. Jis vadovaujasi taisykle, kad išlieka tik stipriausi.

Jis mano, kad bet  kada gali gauti sekso

Jis pasitiki savimi, ir mano, kad gali pasiekti bet kurią merginą. Jam atrodo, kad visos moterys yra prieinamos, tiesiog reikia naudoti tinkamą taktiką.

Jis nemoka pralaimėti

Jis visada turi pirmauti, ir nemoka pralaimėti, nes jis turi būti lyderis. Visur ir visada. Jei su juo žaidžiate biliardą, ir laimite, o jis susinervina – tai rimtas ženklas, kad geriau laikytis nuo jo atokiau. Labai gali būti, kad jis taip elgiasi visais gyvenimo atvejais.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
Psichopatu vyrų tarpe tikrai nemažai :))
Kitas
Nu ne visi net didžioji dalis tai tikrai :))))
Stebėkite, kaip jis elgsis, kai kažkas paprašys cigaretės ar benamis išmaldos. Jei jį tai suerzins, galite atsisveikinti su juo, greičiausiai jis taip (ar dar blogiau) elgsis ir su savo mergina.

Wahahaaaaa, ismalda merginai pastovei reiks kraut ? :D :D
pagal straipsni visi vyrai esame mes Psichopatai..
Naujas komentaras