9 ženklai, jog tu jam tik atsarginis variantas

keksas(24).jpg
 
Niekada nėra lengva atspėti ar esate kam nors atsarginis variantas. Visada manome, kad partneris užsiėmęs ar, kad jam nesiseka rašyti žinutes... Niekada negalime būti tikros, tačiau yra ženklai, kurie rodo, kad žmogus neinvestuoja pakankamai ar nėra visiškai susidomėjęs, o šiuos ženklus atpažinusi sutaupysite tiek laiko, tiek energijos.

Jei esate atsarginiu variantu, reiškia, kad esate antras ar net trečias pasirinkimas. Žmogus palaiko santykius su jumis komunikuodamas taip dažnai kaip norisi jam, tačiau nerodo įsipareigojimo ženklų. Ir taip nutinka dėl įvairių priežasčių. Nors tai neatrodo teisinga, kai kuriems žmonėms ši situacija tinka ir jie tiesiog priima ją. Taip gali būti, jei susitinkate tik retkarčiais pasimylėti ar tiesiog niekur neskubate. Ir tol kol abiem taip tinka, ši situacija visiškai normali.

Tačiau, jei tai jus neramina, turėtumėte pasikalbėti su partneriu apie savo jausmus. Be to, svarbu nubrėžti ribas. Paprastai tai reiškia, kad nebeskiriate laiko, dėmesio ir emociškai neinvestuojate į tuos žmones, kurie neduoda jums to paties.

Jis ilgai neatrašo į žinutes

Visi būname užsiėmę, todėl ne visada galime iš karto atrašyti į žinutes ar palaikyti pokalbį, tačiau niekas nenori laukti ištisas dienas. Daugelis žmonių prie savęs visada turi telefoną. Jei žinote, kad kitas žmogus yra laisvas, tačiau neatrašo į jūsų žinutę, tai ženklas, kad gal būt esate jam atsarginis variantas. Tipiškai, jei vyras susidomi, jis randa laiko komunikuoti, nesvarbu koks yra užimtas. Taigi, jei jis neranda laiko atrašyti trumpą žinutę, turėtumėte jį pamiršti.

Jis niekada neplanuoja konkrečiai

Jei esate atsarginis variantas galite pastebėti, kad partneris tik kalba, bet nieko konkretaus nedaro. Jis gali kalbėti apie atostogų planus ar tikinti, kad labai nori jus pamatyti. Tačiau jis neplanuoja konkrečiai, todėl kiekvieną kartą turite svarstyti kas vyksta. Tokiuose santykiuose žmonės dažnai neplanuoja konkrečiai. Jis gali sakyti, kad nėra tikras dėl savo tvarkaraščio, tačiau realybė yra tokia: jam svarbiau esate ne jūs.

Jis parašo paskutinę minutę

Jei gaunate iš jo žinutes 11 valandą penktadienio vakarą, jums gali pasirodyti, kad nesate jo pirmas pasirinkimas vakarui. Ir jūs galite būti teisi. Jei jis pripažįsta, kad jaučia nuobodulį, tai yra tiesa. Kai kurie žmonės tikrai netikėtai sumano susisiekti, tačiau taip pat tai gali būti ženklas, jog jis susisiekė tik todėl, kad neturi daugiau ką veikti. Tokiais momentais turite pagalvoti ko norite pati. Žinoma, gali būti malonu pagaliau gauti žinią iš jo, tačiau jei jo dėmesio lygis nėra adekvatus, turėtumėte sakyti „ne“ ir judėti toliau.

Jis pažada paskambinti, bet to nepadaro

Jei žmogus vis žada paskambinti, tačiau niekada to nepadaro, tai ženklas. Kai esate jo atsarginis variantas, jis taip elgsis nuolat. Ir toks elgesys nepaties tinkamo pamato santykiams. Jei esate žmogaus pirmas pasirinkimas, jis norės su jumis užmegzti kontaktą ir bus nuoseklus.

Jis atsiranda tik tada, kai jam kažko reikia

Gali būti, jog tapote jo daiktu, kurio jam prireikia, kai norisi dėmesio ar pagalbos. Jei jis būtų suinteresuotas būti jūsų partneriu, komunikuotumėte nuolat, ne tik tada, kai jam patogu ar naudinga. Žinoma, jūs galite padėti, jei jam ko reikia. Tačiau, jei manote, kad jis nežiūri į jus kaip į partnerę, išsakykite tai. Visada galite paklausti kur juda jūsų santykiai.

Jo savaitgaliai iš anksto suplanuoti

Gali atrodyti keista, jei partneris nėra laisvas tam tikru laiku, na, nebent jis dirba savaitgaliais. Turite klausytis savo nuojautos. Savaitgaliais žmonės dažniausiai socializuojasi ir ilsisi nuo darbo. Taigi, jei jis nenori planuoti su jumis savaitgalio, galite imti svarstyti ką jis veikia. Gali būti, jog jis palaiko santykius su kita.

Viskas vyksta pagal jį

Santykiai turi būti subalansuoti, abu turi kurti planus ir duoti vienas kitam viską po lygiai. Kai esate kažkieno atsarginis variantas, santykiai gali atrodyti vienpusiai. Jei jis nori leisti laiką su jumis tik paskutinę minutę pranešęs, tai ženklas, kad nesate jam prioritetas. Pagalvokite apie savo praeitį. Ar viskas vyko pagal jį?

Jis nekviečia jūsų į svarbius įvykius

Po kelių mėnesių natūralu tikėtis santykių progreso. Todėl manykite, kad tai ženklas, jei jis neįtraukia jūsų į svarbius planus. Galite pastebėti, kad jis konsultuojasi su jumis planuodamas, bet niekur jūsų nekviečia. Jei tai vis nutinka, pasakykite jam, kad norėtumėte būti pakviesta ir stebėkite jo reakciją. 

Jums nepatinka tai kaip jaučiatės

Kartais svarbu neišsiaiškinti ar jis laiko jus atsargine, o svarbiau tai kaip jaučiatės. Jūs nusipelnėte būti priimta, gerbiama ir mylima tokia, kokia esate. Paklauskite savęs ar esate laiminga tokiuose santykiuose. Ar taip norite praleisti gyvenimą?

Nors santykiai gali progresuoti taip kaip jūs to norite, nebūtina to laukti. Išreikškite ko ieškote ir būkite atvira. Jei jis nepasikeis, laikas judėti į priekį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras