Akys išduoda ketinimus

 
9 komentarai
Moterys nuolat bando išsiaiškinti, ar vyras ieško ilgalaikių santykių, ar tik trumpo nuotykio. Gera naujiena dailiosios lyties atstovėms: mokslininkai išsiaiškino paslaptį – viskas „parašyta“ tiesiog vyro akyse.

Ekspertai teigia, jog nevengiantys ilgo akių kontakto vyrai į moterį žiūri kaip į potencialią ilgalaikę partnerę. Tačiau jei pastebite, jog vaikino akys nuo veido dažnai nukrypsta į kūną – jis tikriausiai siekia trumpų ir jaudinančių santykių.

Atlikto tyrimo metu dešimt vyrų ir moterų pozavo vilkėdami tik apatinius. Internete 260 savanorių (127 vyrų ir 133 moterų) žiūrėjo į priešingos lyties modelių nuotraukas. Visi respondentai turėjo įvertinti nuotraukoje esančių asmenų patrauklumą ilgalaikiams santykiams (santuokai) bei trumpalaikiams nuotykiams. Pradžioje nuotraukos buvo vertinamos individualiai, vėliau – atsižvelgiant į visas matytas.

Trumpalaikiai santykiai buvo apibrėžti kaip vienas pasimatymas, romanas be įsipareigojimų ar tiesiog vienos nakties nuotykis. Ilgalaikis partneris – toks, su kuriuo norite nuoširdžiai susipažinti, dėl kurio galbūt galėtumėte palikti esamą partnerį ir su kuriuo kada nors norėtumėte susituokti ar gyventi kartu.

Respondentams buvo pateikta 1-7 skalė su aukščiausiu 7 įvertinimu. Tyrėjų teigimu, kaip ilgalaikes partneres vyrai mieliau rinkosi tas moteris, kurių veido bruožai jiems pasirodė žavūs, o ne tas, kurių kūno formas įvertino geriausiai (tai 80%vyrų pasirinkimas). Tuo tarpu trumpiems santykiams 60% stipriosios lyties atstovų rinkosi merginas, kurių kūnas atrodė patrauklesnis.

Beje, moterų atsakymai renkantis ilgalaikius-trumpalaikius partnerius beveik nesiskyrė nuo vyrų.

Tyrimui vadovavęs psichologas teigia, jog ieškodami ilgalaikių partnerių žmonės ieško draugiško, gerą humoro jausmą turinčio, paslaugaus bei malonaus žmogaus – tai informacija, kurią tikrai galime rasti kiekvieno veide.  Kalbant apie trumpalaikius santykius, už visus minimus bruožus vyrams svarbiau tampa kūnas – tai reiškia, jie neskiria tiek dėmesio partnerės veidui. Jų akys tuomet stengiasi pamatyti viską.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (9)
ne tik nuo papų dydžio priklauso, kad vyrai spokso į iškirptę. bet jeigu kad ir kaip gundomai šoktum, o berniukas vis tiek vis ir į akis pažiūri, tai jau tada tikrai jo vienintelis troškimas nėra vien nusitempt į lovą
pas mane krutine maza, ir kely visada pasitaikydavo tik rimti, apsiskaite vaikinai, kurie nesitempdavo manes i lova, siuo metu turiu vaikina jau 4 metus, jis man pirmasis buvo ir pralauke manes 2 metus...:)
O tu Agne pamegink panesioti ir iskirptes, ko tu ten bijai, kad kazkas bus :DD gal nebus nieko ;D vyrui ne vien papai galvoj. Spoksom mes tai faktas :) bet papais vyro neprisi. Tad turi tu ta iskirpte ar ne santykiu rimtumui tai nieko neduoda.
Na tada gal tiesiog kitaip nesužavi, kad vyrams tik į krūtinę ir telieka spoksoti? :) arba tie vyrai tik to iš tavęs tenori, nes neatrodai rimtai? reikia pradėti nuo savęs ir tik po to sakyti kad vyrai kalti :)
kad aš nenešioju palaidinių su didelėm iškirptėm, bet net tai nepadeda atsikratyti nuo gašlių žvilgsnių. Net nenoriu pagalvoti, kas būtų, jei nešiočiau!
teisingai, taigi vyrai tokie sventuoliai, jiems gi seksas paskutinej vietoj
tai jei tu su didele iškirpte, tai vaikinas natūraliai ir žiūri į ją, čia visiškai nesąmoningas straipsnis.
dėl drovumo sutinku, bet vistiek jei vaikinas nori tave pažinti daugiau, o ne šiaip tik permiegot, jo akys labiau žiūri į merginos akis, o ne į kūną, čia jau visiška tiesa, pati esu tai pastebėjusi. O jei jo žvilgnsis krypsta vien tik krūtinę, tai man net nesinori su tokiu bendrauti!
"Ekspertai teigia, jog nevengiantys ilgo akių kontakto vyrai į moterį žiūri kaip į potencialią ilgalaikę partnerę. Tačiau jei pastebite, jog vaikino akys nuo veido dažnai nukrypsta į kūną – jis tikriausiai siekia trumpų ir jaudinančių santykių." drisciau nesutikti.... daugelis vaikinu tiesiog drovisi per ilgai spoksot y "jos" akis... ir tiesiog jeigu nukreipia jas kazkur y kuna ar kitur nereiskia kad jie troksta 1 nakties nuotykiu ar isvis nieko nesitiki... pirmos straipsnio eilutes jau parode kad cia bus nesamones kalbamos pagal stereotipus kazkokius sudarytus.
Naujas komentaras