Ankstyvas seksas lemia skyrybas

 
4 komentarai
Tyrinėjant ryšį tarp paauglių lytinio gyvenimo ir skyrybų rodiklių atskleista, kad anksti sekso „paragavusios“ moterys ateityje skiriasi dažniau už kitas.

Jovos Universiteto mokslininkai ištyrė, jog 31 proc. paauglystėje lytinį gyvenimą pradėjusių moterų ateityje išsiskyrė per penkerius metus, o 47 proc. – per 10 metų.

Tuo tarpu nekaltybę iki pilnametystės saugojusių moterų skyrybų rodikliai žemesni: 15 proc. pirmiems 5 santuokos metams ir 27 proc. 10-čiai metų.

Anthony Paik vykdytame tyrime dalyvavo beveik 4000 kada nors santuokoje gyvenusių dailiosios lyties atstovių.

„Rezultatai tik patvirtina teiginį, jog ankstyvas lytinis gyvenimas dažnai turi nemažai neigiamų pasekmių, ypač – psichologinių“,- teigia A. Paik.

Tyrėjas pasakoja, jog yra ne vienas galimas ryšio tarp sekso paauglystėje ir skyrybų suaugus paaiškinimas. Kaip bebūtų, labiausiai tikėtina, kad ankstyva seksualinė patirtis šiek tiek sutrikdo vystymąsi, pakeičia merginos elgesį ir įsitikinimus – jai „iššaukia“ skyrybas ateityje.

„Tokia patirtis „užveda“ ant nestabilių, greit kintančių santykių kelio...“

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
jei kurva tai kurva nimfomaniu nebuna
nesamone gryna. taip greiciausiai buna tom panelem, kurios save tasko i kaire i desine dar paauglysteje, o su mylimu zmogumi kai prarandi nekaltybe visai kitas reikalas
tikiu straipsniu, pazistu nemazai moteru pradejusiu myletis, kai joms 14lika... nieko gero is ju
arba vertimas ne koks, arba mokslininkai pseudo. Mokslininkas surades rysi niekada nesuformuos teiginio, kad kazkas kazka lemia, o tik patvirtins, ka parode statistika "yra rysys tarp to ir to. Gal joms nuo pat pradziu sunki vaikyste buvo ir ten buvo priezasciu nulemusiu ankstyva seksualini gyvenima, o ne pats ankstyv. seks. nuleme, kad jos tures problemu.
Naujas komentaras