Apie ką ji tau meluoja?

Pathological-Liar.jpg
 
1 komentaras
Moterys suvaidina ne tik orgazmą. Kartais jos gali meluoti apie tiek daug dalykų, jog tik patys akyliausi ir gudriausi vyrai sugebės atskirti, kur yra melas, o kur teisybė.

Bene visiems labiausiai rūpi sužinoti, kodėl moterys meluoja? Vienos priežasties nėra, nes kiekvienas melas yra individualus. Vienos moterys meluoja dėl to, kad neįžeistų vyro, kitos mano, kad karčią tiesą geriau nuslėpti, o trečios tiesiog negali sustoti meluodamos.

Nors moterys gali sumeluoti apie pačius įvairiausius dalykus, žemiau aprašėme dažniausiai pasitaikančius melus, kurie bendri didžiajai moterų daliai. Gal kažką atpažįsti?

Lovos partnerių skaičius

Nori sužinoti, su keliais vyrais ji iš tiesų permiegojo? Padaugink skaičių iš trijų ir gausi tikrąjį skaičių. Įspūdingas skaičius, tiesa?

Dažniausiai moterys trimis kartais sumažina lovos partnerių skaičių vien dėl to, kad nepasirodytų kaip kekšė ar lengvai prieinama mergina prieš mylimąjį. Juk ne visi vyrai svajoja apie merginą, kuri yra permiegojusi su daugybe vyrų. O jeigu tas skaičius yra įspūdingesnis nei vyro! Stereotipai, tokie kaip „vyras, turėjęs daug moterų, yra kazanova, o moteris, sugundžiusi daug vyrų – kekšė“ yra gana paplitę, todėl natūralu, kad ji tikrai tau nesakys tikrojo skaičiaus, kad ir kaip labai jos beprašytum.

Ji tau sako, kad esi geriausias iš visų eks

Ji apipila tave komplimentas, kuomet jūs mylitės ir po šiek tiek suvaidinto orgazmo pasako, kad šį kartą tu pranokai pats save. Kodėl ji tau meluoja? Tai išeina gana natūraliai. Pirmiausia, ji nenori tavęs skaudinti. Sutik, kad kritika, ypač susijusi su lovos reikalais, vyrui nėra pati maloniausia. 

Be to, jeigu jūs rimtai draugaujate ir ateityje šie santykiai greičiausiai bus įprasminti vestuvėmis, vadinasi, tu esi jos geriausias rastas variantas. Aišku, galbūt lovoje jums abiems trūksta praktikos ir dar daug eksperimentų, bet viskas dar priešaky. Galbūt ne dabar, bet vėliau, tu iš tiesų būsi geriausias iš visų jos eks.

Fantazuoja apie kitą

Ji sako, kad esi nuostabus ir pats geriausias, bet vargu, ar jos fantazijose tu esi tas, su kuriuo ji daro nepadorius dalykus. Kodėl taip yra? Tai paaiškinti labai paprasta – mintys nėra taip lengvai suvaldomos, todėl šalia tavęs gulėdama ji gali sakyti, kad karštai tave myli, o fantazuoti apie dailiai nuaugusį aktorių iš jos mėgstamo serialo. 

Dėl to neturi teisės pykti. Žinoma, tu norėtum būti ne tik jos kūno, bet ir minčių karaliumi, bet prisimink, apie ką pats tu fantazuoji, kai jos nėra šalia? Turbūt ne visos tavo fantazijos, ypač seksualinės, yra susijusios su mylimąja. Taigi, fantazuoti apie kitą asmenį galima, bet svarbiausia, kad tos fantazijos neužgožtų dabartinių santykių.

Ji geria piliules

Prieš judviem sugulant ji patikino, kad geria piliules, todėl papildomos apsaugos jums nereikia. Bet, po kiek laiko paaiškėjo, kad tai buvo melas! Ką tokiu atveju daryti?

Telieka viena išeitis - nuoširdus pokalbis, kurio metu turėtumėte abu išsiaiškinti, ko ji siekia meluodama, kad saugojasi. Turbūt realiausias atsakymas į klausimą kodėl būtų vestuvės, ypač jeigu jūs ilgai draugaujate, bet apie piršlybas tu dar negalvoji ir kartais jai užsimeni, kad vestuvės nieko nereiškia. 

Aišku, ne visos moterys išdrįsta tiesiai išrėžti vyrui, kad nori santuokos, todėl jos imasi pačios drastiškiausios priemonės – nėštumo. Žinoma, į šį pasaulį ateinantis kūdikis nereiškia, kad jūs tapsite mylinčia šeima, nes užklupę tėvystės rūpesčiai kartais išskiria net ir pačius stipriausius mylimuosius.

Kad išvengtum nemalonių siurprizų, saugokis ir tu. Ir būtinai pasikalbėk su ja apie jūsų ateitį ir abiejų lūkesčius. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Paskutine nesamone!!! Jeigu suradai savo zmogu,tai ir dziaugiesi juo.. Nori santuokos,del nestumo?? Ir ,,pririst" vyra del vaiko?? Tai daro tik visiskos durnes!!
Naujas komentaras