Apie tai, kaip reikia saugoti pinigus ir turėti moterį neišleidžiant nė cento

 
5 komentarai
Beveik rimta žurnalo „Tik vyrams“ instrukcija: maža atsvara moterų žurnalų straipsniams „Kaip laimingai ištekėti“, „Vyro piniginė – tavo laimė“, „Mes – ne barakudos, mes – moterys!“ ir t. t.

Leisk jai pasigirti

Veskis ją sutikti saulėtekių, vaikščiokite stogais, skaityk jai kuoktelėjusių poetų eiles ir dovanok balionus. Tegul ji turi ką papasakoti savo draugėms, netgi tuo atveju, jei ją buvai nusivedęs pasivaikščioti į nuotekų valymo įmonę ir ji ten susižalojo koją ir peršalo. Jos įspūdžiai vis tiek skambės įdomiau nei pasakojimas apie sėdėjimą kine, restorane ar Tavo padovanotą rožių puokštę.

Žavėkis ja

Žavėkis net tada, jei ji – kvailelė iš Južintų. Sakyk, kad jos nuostabus balso tembras, kad jos kaklas – lyg aukštuomenės damos, kad jos kojų pėdos – dieviškos. Ir nė žodžio apie putlias lūpas, lyg šilkas švelnius plaukus, lyg jūra gilias akis. Tokiais pigiais triukais jau pasinaudojo tas, kuris iš jos atėmė nekaltybę.

Neatsiprašinėk

Girdamas ją, nežemink savęs, neprašyk atleidimo, jei neiškrėtei ko nors labai baisaus. Nelinksmink jos istorijomis apie tai, kaip Tave mušė mokykloje, kaip Tavo bosas iš Tavęs tyčiojasi. Tu privalai ja žavėtis būdamas vienu civilizacijos laipteliu aukščiau už ją.
Net jei ji pastebės, kad tavo kojinės kiauros, pasakyk: „Žinai, prieš porą metų nebūčiau patikėjęs, kad Armani pristatys tokią juokingą kiaurų kojinių kolekciją!“

Neįkyriai, bet vis užsimink, kaip puikiai mokeisi mokykloje, kaip Tau sekėsi universitete, kaip viršininkai buvusioje darbovietėje šliaužiojo ant kelių, kad jų nepaliktum. Ir nusispjaut į tai, kad visą gyvenimą tau spardė užpakalį kiekvienas, kuris netingėjo, o dabar dirbi sanitaru lavoninėje.

Neįstengi – nemaitink

Jei neturi pinigų restorane sumokėti už viską, ko ji įsigeis, tai ir nekviesk jos į tą sumautą restoraną.

O ką daryti, jeigu lėšų nepakanka net pamaitinti jos pigiausioje valgykloje? Nemaitink! Maža to, pats irgi valgyk jos namuose, nes kiekviena moteris – ir naivi mergytė, ir daugiavaikė motina yra prikepusi didžiulį dubenį kotletų.

Sunkiausia įsiprašyti pavalgyti pirmą kartą, bet po Tavo pasakymo, kad už ją niekas skaniau neruošia maisto, visada būsi pakviestas bent jau pavakarieniauti.

Būk paslaptingas

Kai savo išaukštintu mįslingumu visiškai susuksi jai galvą, būtų nekas, jei kokia nors jos kaimynė tave prisimintų kaip „buvusį tingų meilužį, kuris surijo visą jos maistą ir po butą vaikščiojo pasipuošęs glaudėmis, išpieštomis Simpsonais“. Todėl geriau neturėkite bendrų pažįstamų. Tavo moteris turi būti iš kito namo, rajono, kaimo, miesto, o geriausia – iš kitos galaktikos.

Nesusipažink su jos draugėmis ir šeima

Svetimas žvilgsnis gali pastebėti tai, į ką ji nebekreipia dėmesio. Jos draugė pastebės, kad nenuskustos tavo pažastys, jos mama – kad keikiesi kaip batsiuvys, jos brolis išpliurps, kad praeitą savaitę Tave matė striptizo bare. Tegul jie visi Tave pažįsta tik iš jos gražių žodžių. Bet vengdamas nenaudingų susitikimų nesakyk, kad Tavęs nedomina jos draugai ir artimieji, tvirtink, kad Tau brangi kiekviena su ja viena praleista minutė.

Dovanok smulkmenas

Akmuo nuo tako, kuriuo ėjote, kai susipažinote, Cicino plakatas su autografu (autografą nesudėtinga nukopijuoti), prosenelės žiedas (nusipirkti galima bet kuriame spaudos kioske)... Bet jeigu padovanosi ką nors tikrai vertingo, pagal tą materialų vertingumą ji pradės vertinti Tave, Tavo kapitalą, Tavo požiūrį į ją.

Nusiteik rimtai ir kurk ateities planus

Net jeigu neturi pinigų alaus buteliui, vaikščiok su ja po juvelyrinių dirbinių parduotuves, garsiai kalbėk apie prabangius automobilius. Moterys pasiruošusios ilgai laukti milijonų ir tiki stebuklais. Kai Tavo apgaulė paaiškės, Tu jau būsi toli, jos šaldytuvo turinys bus suvartotas, bet Tau viskas neįdomu, nes Tu ją jau išsamiai ištyrinėjai.

 
Komentarai (5)
Jums paneles tik perskaicius sita taip atrodo...
Jau keleta kartu esu tai dares... visi kartai yra luikiai pavyke...
Bet tiesos ir jusu zodziuose yra...
Jei nematai ateities merginoje, gali vadovautis sita logika ir ramiai megautis nemokamu sexu :D
kas per batsiuvys sita rase? tai smagiai prisijuokiau xDD
As tokius iskart perprasdavau, tad ant manes tokios hujnios neveikdavo,visus gamtos myletojus ir poezijos pezetojus siusdavau toli, toli. Turiu uz tat 10metu gera vyra, nes su kvailiais neprasidedavau. Vyrus reikia tikrinti, ir jais nepasitiketi as tai ismokau jau nuo vaikystes.
tipiškam chamui skirtas straipsnis, nieko nėra blogiau nei apsimetinėti tuo, kuo nesi...
straipsnis pilnas tiesos, o kas ivaldes sita mena, skina merguzeles kaip gelytes ;D
Naujas komentaras