Ar gali vienos nakties nuotykis peraugti į meilę?

one-night-stand-feature.jpg
 
2 komentarai
Tu sutikai ją klube. Nupirkai jai kokteilį. Kalbėjote apie neįtikėtinai šiltą vasaros pradžią. Kelias valandas šokote ir aistringai bučiavotės. Vėliau nusprendėte nuvažiuoti pas tave ir nuveikti kai ką malonaus.

Gana dažnai jauni žmonės penktadienio vakarus leidžia labai nerūpestingai. Vienos nakties nuotykiai jau seniai tapo norma. Juk jei patenkintos abi pusės, kodėl reikėtų Tai pasmerkti? Tačiau ne viskas yra taip paprasta.

Gana tipiškas pavyzdys - mergina sutinka vaikiną klube. Abu kalbasi apie nereikšmingus dalykus, geria kokteilius, šoka. Kai vaikinas pakviečia ją į svečius, ji sutrinka, tačiau sutinka nuvažiuoti. Ir, galiausiai, pati nė neplanuodama, su juo permiega.

Tai galėtų atrodyti kaip kasdienis jauno žmogaus savaitgalis, tačiau mergina įsimyli vaikiną, bet pastarasis apie meilę jai visiškai nepagalvojo. Mergina lieka sudaužyta širdimi, nes manė, kad jam ji patinka, o vaikinui tenka sukti galvą, kaip nuo jos pabėgti.

Vienos nakties nuotykis = meilė?

Jeigu vaikinas (arba mergina) jau pirmą pažinties vakarą tau pasiūlo sugulti, tai dar nereiškia, kad jis / ji tavimi žavisi ir tai nori parodyti lovoje. Sutinku, kad tai gali skambėti labai banaliai, tačiau realybė yra tokia - dažnai tiek merginos, tiek ir vaikinai, seksą supranta kaip meilės apraišką. Būtent dėl to jiems atrodo, kad pajuto meilė ir todėl nenori paleisti vienkartinio sekso partnerio.

Aišku, yra išimčių. Internetiniuose forumuose merginos prisipažįsta, kad vienos nakties nuotykis gali peraugti net į … santuoką! „Kaip sugulėm prieš penkerius metus, taip ir iki šiol gulim kartu,“ - prisipažįsta Miglė viename forume, kur moterys diskutavo apie vienos nakties nuotykius. 

Neprikurk nebūtų dalykų

Tai tik seksas. Malonus ir neįpareigojantis seksas. Ko tu daugiau nori? Meilės? Švelnumo? 

Pirmiausia, turėtum pats nustatyti savo prioritetus. Skamba kvailai, tačiau taip tu save apsaugosi nuo sudaužytos (?) širdies ir begalės nesusipratimų. Jeigu tave bare ar klube sutiktas simpatiškas nepažįstamasis kviečia į svečius pažiūrėti jo (ar jos) stikliukų kolekcijos, ir taip aišku, kad jokios kolekcijos nėra. Arba yra, tačiau jos nežiūrėsite, nes būsite užsiėmę kitais dalykais, t. y. seksu. Jeigu tu to nori (nes pasiilgai / seniai mylėjaisi ir t. t.), vadinasi turi sutikti ir tuo mėgautis.

Jeigu jau seniai ieškai savo antrosios pusės, nes tiki amžina meile ir nenori savęs dalinti visiems, turėtum iškart to atsisakyti. Verčiau paprašyk jo / jos telefono numerio (arba pakviesk iškart į feisbuko draugus) ir susitarkite dėl pasimatymo. Jeigu sutiks - puiku, o jeigu ne (arba pasakys neteisingą numerį / nenorės pasakyti savo feisbuko), vadinasi jums ne pakeliui.

Ir pabaigai…

Per matematikos pamokas mokė, kad kiekviena formulė turi išimčių. Tai galime pritaikyti ir kalbant apie vienos nakties nuotykius. Nori sekso? Sutik / pats pasiūlyk ir mėgaukis tuo. Nenori sekso? Sakyk NE ir nesuk galvos dėl to, ką apie tave pagalvos.

Meilę galime sutikti bet kur. Bibliotekoje, parduotuvėje ar net lovoje su menkai pažįstamu asmeniu. Turėtum atsiminti, kad meilės nereikia ieškoti - ji pati tave suras. O kur ir kaip ją surasi, yra tik detalės.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Laisvai, jei užsimezga ryšys
Kaikuriems vyrams tai vienintelis pretekstas meilei :-D lietuvoje moterų daugiau nei vyrų, bet vistiek 50% vyrų vaikšto jau seniai moters neturėję....
Naujas komentaras