Ar galima mylėti du asmenis vienu metu?

 
5 komentarai
Vienas iš penkių laiminguose santykiuose su antrąja puse gyvenančių žmonių myli ir kitą asmenį. Taip rodo britų statistika.

Jeigu mylėdami asmenį, kuriam esate pasirengę paaukoti visą savo gyvenimą, simpatizuojate kitam ir dėl to jaučiatės nesmagiai – atsipalaiduokite, nes nesate vienas. Statistiškai penktadalis sėkminguose santykiuose gyvenančiųjų yra įsižiūrėję ir dar kažką kitą. Dažniausiai nesąmoningai žmonės įsimyli savo geriausius draugus arba darbo kolegas. Didžiausia rizika – vėl pradėti geisti asmens, su kuriuo prieš tai turėjo rimtus santykius. Paprastai, tokie jausmai yra valdomi, nesvarbu, draugystė su dabartiniu mylimuoju tęsiasi tris mėnesius ar tris metus.

Nepaisant to, maždaug 16proc. tokių žmonių vis tik pasineria į ilgalaikes dvigubų santykių aferas, o trečdalis sakė net galintys palikti savo antrąsias puses dėl naujos simpatijos.

Statistiniai duomenys taip pat rodo, kad pusė tų, kurie esamoje draugystėje jaučiasi tikrai laimingais, prieš juos buvo dar bent kartą rimtai mylėję.

Parengta pagal Mirror.co.uk

 
Komentarai (5)
zmones tuo ir skiriasi nuo gyvuliu,kad supranta savo poelgius.Mylet ir simpatizuot,tai ne tas pats....
Myli tikrai tik viena - pvz., save pati... Jei manai kad myli du, manau kad klysti. Viena myli, kitas tiesiog sukelia hormoninius svyravimus. Vienas dalykas nesikeicia - turi kazka viena, turek, o jei jau ir uz jo(s) nugaros kazka rezgi, neturi tam zmogui - ir sau - pagarbos, tad geriau...stop it!
O man atrodo, kad žmogus gali vienu metu būti įsižiūrėjęs ir 4 žmones, bet vistiek mylės tik viena, nes meilė apima daug dalykų, kaip norą, kad mylimam žmogui visada būtų gera, saugu, norą dėl jo stengtis ir pan.
arba tiesiog tai aistra, pries kuria esi bejegis...
Jei myli du, vadinasi, ne vieno nemyli - tiesiog tai kažkokia priklausomybės forma ar apsimetinėjimas!
Naujas komentaras