Ar iš tiesų moterys renkasi vyrus, panašius į savo tėvus?

 
6 komentarai
Dažnai tenka išgirsti nuomonę, jog moterys renkasi vyrus, atrodančius panašiai kaip jų tėvai. O kaip yra iš tikrųjų?

Vienas garsiausių tyrinėtojų Deividas Perettas patvirtina šį faktą – jo teigimu, tėvo išvaizda reikšminga moters partnerio pasirinkimui, taip pat kaip vyro motinos vaizdinys svarbus šiam renkantis žmoną.

Rodos, mūsų tėvų veidų charakteristika yra tarsi pažymėta mintyse jau nuo vaikystės ir šie bruožai daro didelę įtaką ateityje renkantis partnerį.

Neseniai atliktas tyrimas rodo, jog dauguma vyrų yra vienodos ar panašios plaukų ir akių spalvos kaip partnerės tėvas. Paprastai tariant, jei moters tėvas yra mėlynakis blondinas, tikėtina, jog šios partneris bus taip pat mėlynakis blondinas.

Tačiau svarbios ne tik spalvos. Veido bruožai  yra tai, kas dažniausiai padaro kitą žmogų patrauklų mums. Tyrimo metu, palyginus susituokusių porų nuotraukas su jų tėvų tokio amžiaus nuotraukomis pastebėtas didelis kartų panašumas.

Puikiausiai faktus iliustruojantis pavyzdys – pasaulyje garsi Brad Pitt ir Angelina Jolie pora: jos tėvas stebėtinai panašus į populiarųjį aktorių!

Beje, jei išsigandote minties žvilgtelėję į savo tėvus, nusiraminkite. Mokslininkų teigimu, viskas gana paprasta: jei būdami vaikai žavimės tėvų draugyste, meile, puikiai su jais sutariame – užaugę tiesiog nesąmoningai norime „perkelti“ gerus santykius į savo šeimą ar draugystę, todėl renkamės tokius panašius partnerius.

O kaip manote Jūs? Ar partneris panašus į Jūsų tėvą?

Parengta pagal shesaid.com

 
Komentarai (6)
Mano tėvas ir vaikinas savo charakteriu identiški ir tai jau pradeda erzinti
Jets, net negalėjau pagalvot. Veidas beveik kaip du vandens lašai. :D
Mano rimtai panašus.
Nesamone
Tai kad nelabai. Ir neduok Dieve :))
tevas melynakis, aukstas, sviesiu plauku o mano mylimasis brunetas rudom akim :) manau cia ne visiem tinka :)
Naujas komentaras