Ar jis mane myli?

Thank-you-for-your-Love-190805042343.jpg
 
Kai kurie įsidrąsina sakyti „myliu“ jau po kelių savaičių, na o kiti gali to nepasakyti niekada (gal bijo įsipareigoti?). Tačiau tik todėl, jog jūsų partneris nepasakė „Aš tave myliu“, nereiškia, jog jis jūsų nemyli. Štai ką 12 vyrų sako apie požymius, kurie gal būt, aiškiai, lyg ir reiškia, kad jis jus myli. Net, jei ir bijo tai ištarti!

„Susitikinėjau su mergina. Ji labai nervinosi ir daug mokėsi artėjančiam fizinės terapijos egzaminui. Tada aš atėjau tiesiog palaikyti jai kompanijos. Gal ir nuskambėjo kiek keistai, bet kai sėdėjome ant sofos, aš perbraukiau pirštais jai per plaukus, kol jis skaitė vadovėlį. Tada supratau, kad ją myliu.“ - Aleksas, 29 m.

„Suprantu, kad įsimylėjau tada, kai santykiai ir ji tampa mano prioritetu. Viskas galvoje, na, pavyzdžiui, prieš bet ką darydamas pagalvoju „Ar tai bus geriausia mūsų santykiams?“ arba „Kaip ji dėl to jausis?“ - Oskaras, 33 m.

„Būdas, kai suprantu, jog myliu, kai pagaunu save darant mažas paslaugėles, pavyzdžiui, būdamas parduotuvėje, visada nuperku merginos mylimiausių gėrimų ar užkandžių ar tiesiog gaminu jai vakarienę. Man sunku išreikšti savo jausmus, todėl stengiuosi dažniau juos rodyti.“ - Nerijus, 27 m.

„Kai imu elgtis geriau dėl jos, suprantu, kad įsimylėjau. Noriu pakeisti blogus savo įpročius tam, kad nekiltų konfliktų. Imu valgyti sveikiau ir rūpinuosi merginos saugumu.“ - Linas, 25 m.

„Supratau, kad myliu tada, kai kurdamas ateities planus ėmiau galvoti apie save ir antrąją pusę kaip apie vieną asmenį. Savaitgaliai virto pasimatymais ir nebeliko susitikimų su draugais, nes visada esu su ja. Supranti, kad įsimylėjai tada, kai nebegali atsiskirti nuo to ypatingo žmogaus.“ - Jonas, 21 m.

„Esu muzikantas, todėl kai kuriu naują dainą, dažniausiai pavadinu ją merginos garbei.“ - Vilius, 25 m.

„Kai žiūriu į savo merginą vakarėlyje, įžnybiu sau, norėdamas patikrinti ar nesapnuoju, o tada pagalvoju, kodėl nusipelniau tokio nuostabaus žmogaus.“ - Paulius, 30 m.

„Su niekuo neteko palaikyti intensyvaus akių kontakto prieš tai, bet intensyvus akių kontaktas su mano mergina atspindi kaip ji mane žavi.“ - Darius, 29 m.

„Vieną dieną pažvelgiau į savo pirkinių krepšelį ir pamačiau ten mažas morkas ir dietinę kolą, kuri skirta buvo mano merginai. Tą akimirką supratau, kad man labai gera pradžiuginti ją ir tada supratau, kad myliu.“ - Povilas, 27 m.

„Kiekvieną kartą, kai pasakoju draugei, kur matau save po kurio laiko, meldžiu, kad ji matytų ateitį su manimi. Taip yra todėl, jog labai noriu, kad ji įsivaizduotų mane savo gyvenime, kaip ir aš ją savo gyvenime įsivaizduoju.“ - Erikas, 26 m.

„Kai fiziškai esu šalia savo merginos, nebepastebiu nieko kito. Kai esame kartu ir lūpomis galiu ją pasiekti, mėgstu ją nustebinti greitu bučiniu. Man tai būdas pasakyti, kad myliu.“ - Robertas, 27 m.

„Žinau, kad įsimylėjau, kai nekreipiu dėmesio, kad mergina atsiliepia mano telefonu. Vyrams sunku dalintis. Todėl, kai vaikinas leidžia paimti jo telefoną su visa ten esančia informacija, reiškia, jis planuoja likti ilgam.“ - Raimundas, 29 m.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras