Ar jūsų pora – tobula?

 
5 komentarai
Idealių partnerių nebūna. Tačiau pasitelkus numerologiją galima išsirinkti patį tinkamiausią, kad ir ne tobulą, partnerį.

Norėdami  nustatyti poros suderinamumo koeficientą(SK) reikia atskirai išvesti vieno ir kito gimimo datų koeficientus.

Pavyzdžiui, vienas iš jų gimė kurio nors mėnesio 15 dieną. Sudedame 1 + 5 ir gauname 6. Tai ir bus kodas. Tą patį reikia padaryti ir su partnerio ar partnerės gimimo data. Tarkim, jo(jos) kodas 8. Tada skaičių 6 pridedame prie 8 ir gauname 14. Reikėtų įsidėmėti, kad kodas turi būti tik vienaženklis skaičius. Todėl reikia vėl sudėti 1 + 4 ir gauname 5. Dabar belieka žiūrėti į atitinkamą suderinamumo koeficientu pažymėtą skaičių ir pamatysite, ar ši pora ideali.

SK = 1. Jūs - nebloga pora, tačiau dažnai išsiskiria jūsų norai, nes abu siekiate būti lyderiais, todėl užleisti pozicijas be mūšio – ne jums. Tačiau jei abu bent kažkiek atsižvelgsite į vienas kito pageidavimus, turėtumėte būti gana harmoninga pora.

SK = 2. Jūs klasikinė, vienodus jausmus vienas kitam jaučianti pora. Jūs – amžini įsimylėjėliai, todėl stebinkite vienas kitą, nes priešingu atveju – santykiuose atsiras rutina. Beje, jei pasirūpinsite gyvenamuoju plotu ir materialine gerove iki tol, kol nueisite prie altoriaus, tai ir po 20 vedybinio gyvenimo metų turėsite galimybę laimėti nominaciją „Ideali pora“.

SK = 3. Jūs „surišti“ aistra, nes jūsų poros stipriausia pusė – seksas. Beje, jūs abu tarsi esate apkerėti erotinio žavesio, tad visose kitose gyvenimo srityse tik paviršutiniškai pažįstate vienas kitą. Todėl reikėtų skirti vienas kitam didesnį dėmesį ne tik intymioje, bet ir kitose gyvenimo sferose, o tada ilgas ir laimingas vedybinis gyvenimas – garantuotas.

SK = 4. Tokią porą sieja tvirta draugystė, o ne aistringa meilė. Tokiai porai kurti šeimos nebūtina, nes jie artimi ir įdomūs vienas kitam išlieka nuolat. Tačiau jei vis dėlto tuokiatės, tokios poros santykių pagrindas taps abipusis pasitikėjimas ir supratimas. Tokioje poroje mažai aistros, sekso ir „aštrių“ pojūčių, todėl partneriai gali būti neištikimi. Prieš tuokdamiesi pagalvokite, ar sugebėsite gyventi dvigubą gyvenimą.

SK = 5. Kiekvienas iš jūsų labiau mylite save, o štai iš partnerių tikitės daugiau išminties ir mažiau egoizmo. Tokia pora – patraukli, tačiau nestabili. Todėl vertėtų nepagailėti daugiau kūrybinės fantazijos „pertvarkant“ savo charakterius bei  realizuojant ketinimus ir tada kartu sėkmingai gyvensite kelis dešimtmečius.

SK = 6. Panašu, kad jūs ištirpstate santykiuose ir mėgaujatės jais. Aplinkiniams tokios poros atrodo „kaip iškritusios iš medžio“, bet tokių santykių galima tik pavydėti. Tokios poros susikuria savitą pasaulį, kuriame dviese gyvena laimingai.

SK = 7. Jūs abu pernelyg stengiatės būti harmoninga ir laiminga pora. Nepamirškite – būkite savimi, tada ir santykiai neatrodys tokie trapūs. Ši pora neturėtų tikrinti, ar jų santykiai yra patvarūs. Neleiskite, kad nuoskaudos, apmaudas, nusivylimas sugriautų jūsų santykius.

SK = 8. Kartu jūs – galinga jėga ir lengvai apsiginsite nuo tykančių  pavojų ar bėdų. Tačiau tarp jųdviejų, panašu, nesibaigianti priešprieša. Kiekvienas demonstruojate savo „aš“ ir su didžiuliu atkaklumu bei pasitenkinimu kovojate dėl lyderio pozicijų. Nors, tikėtina, kad tai labai nepakenks jūsų santykiams. Jei ši kova įgris – santykiai nutruks.

SK = 9. Šios poros santykių pagrindas – abipusė emocinė trauka ir kokybiškas seksas. Romanui to pakanka, tačiau santuokai – ne. Tad neskubėkite tuoktis, mėgaukitės aistra, o jai išblėsus – gražiai išsiskirkite.

 
Komentarai (5)
Jis man per brangus, kad galeciau tiketi tokiomis nesamonemis.
6 ! =DD Na,panasu,kad mes iskrite is medzio.. Ateiviai! xDD
grynaveisle teisybe !!! musu irgi 9 :(
Dievuleliau, kaip graziai pasakyta... gerbiu tuos vyrus, kurie taip garziai sneka apie savo antras puses...
visiska nesamone, musu skaicius gaunasi 9 ir as jos tikrai nepaliksiu :P
Naujas komentaras