Ar moterų pavydas turi ribas?

pavydas-5d11af69992ae2-64750148.jpeg
 
Dažniausiai spaudoje ir televizijoje yra kalbama apie neištikimus vyrus, todėl natūralu, kad moterys daug atsargiau žvelgia į santykius. Juk nei viena iš dailiosios lyties atstovių visiškai netrokšta užmegzti rimtų santykių su mergišiumi. Kiekviena moteris svajoja apie Tą Vienintelį, kuris mylės, žavėsis ir garbins tik ją vieną.

Žinoma, ne visi vyrai yra neištikimi. Be to, kiekvienas neištikimybės atvejis yra skirtingas, todėl tikimybė, kad ištikimų ir mylinčių vyrų yra daug daugiau nei neištikimų, yra labai didelė.

Tačiau kai kurios moterys, net ir žinodamos, kad antroji pusė myli tik ją, ima ir užpavyduliauja dėl pačių keisčiausių priežasčių.

Sapnavo, kad jis permiegojo su kita

Ne, perskaitei teisingai. Galbūt net ir pats esi susidūręs su tokia situacija. Vakare abu užmiegate, o ryte ji tau trenkia ir nekalba visą dieną. Net uždraudžia gultis kartu į lovą, nes laukia tavo atsiprašymo!

Sapnai - tai mūsų pasąmonės kūrinys. Labai pavydžios moterys, susapnavusios vyro neištikimybę, taip rimtai tuo įtiki, kad galiausiai pradeda pykti ant mylimojo ir kelti skandalus dėl jo neištikimybės. Tokie sapnai yra ženklas, kad moteris, net ir sakydama, kad tavimi pasitiki, giliai viduje bijo likti išduota, todėl jos pasąmonė užprogramuoja patį blogiausią scenarijų.

Kaip to išvengti? Kelk jos pasitikėjimą savimi. Labai pavydžios moterys dažniausiai nepasitiki savimi, todėl kiekvienoje moteryje mano galimą konkurentę. Netgi visiškai ne tavo skonio mergina jai atrodys kaip tikra gražuolė, kurios tu geidi. Todėl turi stengtis ją įtikinti, kad ji yra seksuali, gundanti, o tu jos geidi kiekvieną akimirką. 

Galbūt tai skamba labai primityviai, tačiau įtikindamas ją, kad ji yra tai, ko tu ieškojai visą savo gyvenimą, išvengsi nemalonių akimirkų. Ir naktimis ji daug geriau miegos.

Nesižavėk kitų nuotraukomis

Socialiniai tinklai - tai tarsi tobulo gyvenimo iliuzija, kur visi gražiai gyvena, turi daug pinigų ir yra beprotiškai gražūs. Tačiau pavydi moteris ir ten mato grėsmę.

Jokiu būdu nelaikink / nemėk ir kitokiais būdais nerodyk susižavėjimo kitų merginų nuotraukomis. Patiko sportuojančios merginos nuotrauka? Ji pamanys, kad tokios merginos tau patinka, o ją laikai stora. Paspaudei Patinka ant buvusios klasiokės nuotraukos, kur pozuoja su vestuvine suknele? Ji pagalvos, kad tu jos pasiilgai ir dabar gailiesi, kad ji teka ne už tavęs.

Atrodo, kad su nuotrauka tau nepavyks jos fiziškai išduoti, tačiau ji padarys savo išvadas. Pamėgdamas nuotrauką tu jai tarsi siunti signalą, kad tau patinka sportuojančios ar turinčios didelę krūtinę merginos. Galbūt tu nė negalvodamas paspaudei širdelę ant nuotraukos, tačiau jai tai pasirodys priešingai. Geriau venk tokių situacijų ir pamėk tik jos nuotraukas.

Ką daryti, kad ji nepavydėtų?

Pirmiausia, neerzink jos. Stenkis nesižvalgyti į praeives, o žiūrėdami filmą pakštelk jai į skruostą (kad nesugalvotų užpavydėti aktorėms). Socialiniuose tinkluose pamėk jos visas nuotraukas, o grįžęs iš darbo parnešk jai gėlių.

Kai kurios poros mano, kad santykiuose turi būti pavydo, nes jeigu jo nebus, vadinasi, pora nemyli vienas kito. Tačiau pavydas dažniausiai naikina tvirtus poros santykius. Be to, kaip galima gyventi nuolatinėje baimėje, jog kažkas gali nuvilioti mylimąjį? 

Sakyk jai komplimentus ir dėkok, kad ji šalia tavęs. Leisk jai pasijusti ta vienintele ir ji tikrai tuo patikės. Ir nepavydės be reikalo.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras