Ar mylimas žmogus yra tas vienintelis?

wanita-atau-pria-siapa-yang-lebih-bahagia-setelah-cerai.jpg
 
1 komentaras
Naujų santykių pradžioje meilė mums taip apsuka galvą, kad nepastebime nieko aplink. Tuo labiau nekreipiame dėmesio į blogąsias mylimojo savybes, o matome tik geruosius bruožus. Tačiau ateina metas, kai rožiniai akiniai galiausiai nukrenta ir į mylimąjį pradedame žvelgti kitomis akimis. Džiaugiamės dėl tų, kurie išgyvenę aistringąjį periodą sugebėjo nepasiduoti rutinai ir išlaikyti santykius, na o tiems, kuriems pasisekė mažiau, turime keletą patarimų ateičiai. Todėl pateikiame ženklų sąrašą, įrodančių, jog mylimasis tikrai nėra tas vienintelis.

1. Draugai ir šeima nemėgsta Jūsų antrosios pusės. Patinka jums tai ar ne, tačiau šeima ir kiti artimi žmonės yra geriausi teisėjai. Jie turi galimybę iš šalies pažvelgti į žmogų, stebėti jo elgesį, pamatyti gerąsias ar blogąsias savybes, kurių jūs galbūt nepastebite ar nenorite pastebėti. Kitaip tariant, neskatiname aklai kliautis artimųjų nuomone, o savosios nepaisyti. Raskite viduriuką tarp proto ir širdies.

2. Artimieji pastebi, kad Jūsų elgesys pasikeičia, kai esate drauge su mylimuoju. Tampate kitu žmogumi, tarsi užsidedate kaukę, kuri radikaliai jus pakeičia. Patys to negalime pastebėti, tačiau pažvelgus iš kitos perspektyvos, ypač iš Jus gerai pažįstančio žmogaus pusės - visai tai akivaizdžiai matyti.

3. Kitas gyvenimas. Artimas žmogus turi draugų, kurių jūs nepažįstate ir net akyse nesate regėję. Nenori drauge lankytis draugų susibūrimuose, užuot pasiėmęs Jus kartu, ten lankosi viena/vienas. Vertėtų stipriai susirūpinti, nes ko gero, mylimasis taip elgiasi ne šiaip sau, o kažką nuo Jūsų slepia.

4. Jokio artimo ryšio. Mylimasis nepalaiko artimų santykių su šeima, kitais giminėmis ar neturi nė vieno geriausio draugo? Tai gali byloti apie du dalykus, pirma, jog žmogus turi psichologinių problemų, kurias nieko nedelsiant teikia spręsti, antra - nevertina ir nemoka puoselėti santykių, todėl jie greitai nutrūksta.

5. Greitai supyksta. Pykti mokame visi, tačiau šią neigiamą emociją privalome išmokti valdyti. Suaugę žmonės turi gebėti nepasiduoti pykčio priepuoliams ir gebėti kontroliuoti save.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
:)
Naujas komentaras