Ar siekiant sužavėti moterį privalu būti turtingu?

 
Vienas vyras, vardu Deividas, sutiko pasidalinti savo asmenine patirtimi. Taigi, jo istorija yra tokia:

Maždaug prieš 14 metų iš pajūrio atsikrausčiau į Vilnių. Tuo metu išgyvenau gana sunkų etapą – mano verslas žlugo ir viską turėjau pradėti iš pradžių.  O buvau pripratęs prie iš tiesų gero gyvenimo: gyvenau prie pat jūros, vairavau naują automobilį... Jaučiausi, tarsi aš pripratęs būti „kažkuo“ , o dabar staiga pavirtau „niekuo“. Visa ši patirtis man, kaip vyrui, padarė didelę įtaką – labai sumenkino savigarbą, pasitikėjimą savimi.

Persikrausčius į Vilnių teko susidurti su realybe. Pirmasis jos aspektas buvo tas, kad čia – begalė gražių moterų ir aš noriu su jomis bendrauti. Antroji – jog esu bankrutavęs. Ši mintis neleido ramiai gyventi.

Pamenu, kartą pamačiau be galo gražią, „karštą“ merginą. Ji skaitė žurnalą, o aš tiesiog priėjau ir užkalbinau. Flirtavome, apsikeitėme telefono numeriais... Nuėjome iki automobilių stovėjimo aikštelės ir ji įsėdo į gražų BMW! Pamenu, galvojau „Žmogau, ji turi BMW. Turi būti „kažkas“, kad galėtum su ja susitikinėti“.

Norėjau pakviesti ją vakarieniauti, tačiau taip sulaužyčiau vieną pagrindinių savo susikurtų pasimatymų taisyklių: Visada gyvenk atsižvelgdamas į turimas lėšas ir tinkama moteris vertins tave bet kokioje situacijoje. Jeigu nevertina – pamiršk ją.

Kaip bebūtų, sulaužiau šią taisyklę ir pakviečiau tą gražuolę drauge pavakarieniauti. Pavalgėme, iš tiesų smagiai praleidome laiką. Bėda tik tokia, jog kredito kortelėje beveik siekiau limitą. Po keleto dienų, mergina man pati paskambino ir paklausė, ar negalėtume dar kada pavakarieniauti. Pagalvojau: negaliu sau to leisti dar bent mėnesį. Pradedu naują verslą, neturiu daug pinigų ir negaliu 100 litų skirti vienai vakarienei! Nežinojau, ką daryti, tad leidau suprasti, jog daugiau susitikti nenoriu. Jaučiausi nieko vertas, nesaugus...

Po kokių 6 mėnesių atsitiktinai sutikau ją dar kartą. Kavos parduotuvėje eilėje ji stovėjo už manęs, atsisukau ir pasakiau „O, labas, kaip gi tu laikaisi?“ Ji teigė gyvenanti puikiai, pradėjome vėl kalbėtis – akivaizdu, cheminė trauka vis dar buvo čia.

Tuomet moteris paklausė manęs to, ką norėjo sužinoti paskutinius 6 mėnesius. „Kodėl daugiau nebepaskambinai? Aš tikrai norėjau susitikti dar kartą.“

Tuo metu mano verslas po truputį augo ir save, kaip vyrą, vertinau šiek tiek geriau. Pasakiau tiesą: jog buvau bankrutavęs, vakarienės pakviečiau tik norėdamas sužavėti, jog iš tiesų sau negalėjau to leisti, buvau neseniai atsikraustęs į Vilnių, bandžiau pradėti naują verslą ir tokioje situacijoje nemaniau galintis padaryti įspūdį tokiai moteriai.

Tuomet ji davė man vieną didžiausių gyvenimo pamokų. Pažiūrėjo man į akis ir pasakė „Mane domino ne vakarienė, o mūsų pokalbiai, cheminė trauka, kurią jaučiai. Kodėl nepasakei, kokioje situacijoje buvai? Mielai būčiau drauge tiesiog ėjusi pasivaikščioti, leidusi laiką taip, kad nesijaustum nejaukiai.“

Aš atsakiau „Aš esu vyras, o vyrai – užsispyrę. Gyvenime siekiame būti svarbūs. Noriu galėti pasikviesti savo moterį drauge pavakarieniauti, išgerti vyno. Tuo metu tiesiog jaučiausi silpnas. Beje, pats pateikiau tau ne savo tapatybę: pristačiau ją tokią, kokia buvo anksčiau ir kokią siekiau turėti ateityje.“

Ji sakė, jog dažnai pasigenda vyrų nuoširdumo. Teigė, jog, jeigu būčiau pasakęs tiesą, ji vis tiek būtų norėjusi susitikinėti. Tuomet man teko nuryti savo išdidumą. Pasakiau: „Žinai ką? Šiandien negaliu leisti mums pramogauti taip, kaip norėčiau. Bet galiu pasiūlyti atvirus pašnekesius, smagų laiką. Kodėl mums nepradėjus visko iš pradžių?“

„Su mielu noru!“ , - tokį atsakymą išgirdau.

Susitikinėjome dar septynis mėnesius. Nuostabiai leidome laiką: užsiėmėme veikla, kurią galėjau sau leisti, kuri neviršijo mano galimybių.

Taigi, jei iš pradžių sukuriate neteisingą įvaizdį, moterys puls galvoti: kas toliau? Ar tai bus savaitgalio kelionė? Ar atostogos prie jūros? O gal dar viena prabangi vakarienė?

Nesistenkite sužavėti moters pinigais, kurių neturite. Būkite sąžiningi ir dailiosios lyties atstovės tai įvertins. Pasimatymai neturi reikalauti daug išlaidų, svarbiausia – kūrybiškumas ir gebėjimas mėgautis vienas kito kompanija.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras