Ar socialinė medija kenkia santykiams?

 
Naujausi išradimai mums labai gelbėja darbe bei daro bendravimą paprastesnį, bet ar tikrai?

Blog'o rašymas

Jocalyn Lee, kuri neseniai persikėlė iš Niujorko į Paryžių, pasakoja, kad ji reguliariai rašo blog'ą, pasakodama apie naujausias savo gyvenimo detales, tačiau neslepia, kad tai kliudo jos asmeniniams santykiams "Mano vyras grįžta iš darbo, ir aš neskubu jo pasitikti ilgesingu bučiniu. Aš dažniausiai paprašau, kad jis palauktų, kol baigsiu rašyti... Ir tai dažniausiai užtrunka."

Facebook'as

Žinoma, Facebook'as - puikus įrankis bendrauti su draugais bei dalintis informacija, nuotraukomis, tačiau čia matomi ir mūsų praeities pėdsakai, ne visuomet skubame ištrinti senos informacijos ar nuotraukų su buvusia antrąja puse. Na, o tai tikrai nelabai patiks dabartiniam partneriui.

Mobilusis telefonas

Net ir pietaujant, 30 procentų visų žmonių linkę tikrinti savo mobilųjį telefoną: galbūt yra praleistų skambučių ar neperskaitytų žinučių. Dar didesnis procentas žmonių neišsijungia telefono sekso metu - o tai tikrai gali sukliudyti. Kaip tyčia, sekso metu telefonas dažnai ima  ir suskamba.

Kompiuteriniai žaidimai

Nesvarbu, kokio amžiaus būtumėt, kompiuteriniai žaidimai dažnai "užkabina". Ir ilgam. O tai, be abejo, trukdo atlikti svarbesnius darbus, ypatingai - pabūti su mylimi žmogumi. Žinoma, nieko tokio, jei žaidžiate saikingai, pavyzdžiui, po pusvalandį per dieną. Vis dėlto, rezultatai prastesni - Niujorke atliktas tyrimas, kuriame apklausta  1000 kompiuterinių žaidimų mėgėjų. Daugiau nei pusė visų apklaustųjų teigė, kad per dieną skiria daugiau nei tris valandas kompiuteriniams žaidimams. Tik pagalvokite, tai daugiau nei 20 valandų per savaitę - per tiek laiko tikrai būtų galima nuveikti kažką naudingesnio.

Instagram

Susitinkate su antrąja puse, nufotografuojate, įkeliate nuotrauką. Einate į piceriją, nufotografuojate interjerą, įkeliate. Užsisakote picą, Jums atneša, nufotografuojate, įkeliate. Juokas juokais, tačiau supaprastintas nuotraukų įkėlimas dalijimąsi fotografijomis paverčia tarsi ligotu, pateikiamos nuotraukos ne visuomet būna tokios reikšmingos. Ar tikrai norite dalintis visomis savo gyvenimo detalėmis?

iPad

Patogus, kompaktiškas, novatoriškas, tačiau turintis tris pagrindines funkcijas: tikrinti, tikrinti, tikrinti. Tai, žinoma, atima nemažai laiko, o labiausiai nukenčia... be abejo, antroji pusė.

Žinoma, viskas yra gerai, kol to nėra per daug. Nepamirškite ir gyvo bendravimo su artimais žmonėmis, mes tikrai nenorime skaityti liūdnų istorijų, pavadinimu "iPad pražudė mano santuoką".

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras