Ar tu geidžiama?

patraukli-moteris-557ad47ab9c23.jpg
 
12 komentarai
Moterys – egzotiškiausi Dievo kūriniai ne tik dėl savo išvaizdos, bet taip pat charakterio, asmenybės. Dauguma dailiosios lyties atstovių tiki, ir pagrįstai, kad puiki išvaizda bei nepriekaištinga figūra – viskas, ko reikia vyrams. Nors tai nėra visiška nesąmonė, nėra ir tiesa. Taigi kas priverčia vyrus atsisukti antrą kartą? Ko jie ieško moteryje? Galbūt nesugebėsime atsakyti į visus klausimus, tačiau peržvelkime pagrindines nenuginčijamas tiesas.

Graži moteris

Kai vyras moterį mato pirmą kartą, jis žavisi šios išvaizda, veidu, figūra, pasitikėjimu savimi. Nors ne visos atrodome kaip Marilyn Monroe ar Goda Alijeva, galime pasistengti atrodyti puikiai su tiek, kiek davė gamta. Savęs priežiūra – raktažodis. Rūpinkitės savimi, skirkite dėmesio dėvimiems drabužiams. Išsirinkite juos tinkančius jūsų kūno formai, prisiderinkite aksesuarus, makiažą. Kai atrodote gerai, taip ir jaučiatės. Trokštamas kūno linijas galite pasiekti su laiku. Tačiau nesistenkite to padaryti dėl vyrų dėmesio, tobulėkite dėl sveikatos ir geros savijautos. Juk gražiausiai moteris atrodo tada, kai ji pasitiki savimi ir žino atrodanti nuostabiai.

Savo pačios gyvenimas

Vyrams patinka moterys, turinčios savo gyvenimą ir nesiejančios egzistavimo su jo buvimu. Moterys, mylinčios save ir žinančios, ko nori - taip pat traukia stipriosios lyties dėmesį. Mėgaukitės savo gyvenimu ir nelaukite, kol atsiras vyras ir padarys jus laiminga. Moterys dažnai daro klaidą bandydamos „užšaldyti“, sustabdyti gyvenimą kol susiras antrąją pusę, o tai iš tiesų gąsdina priešingą lytį. Vyrai nori turėti savo erdvę ir nepriklausomybę.

Džentelmenams labiau patinka blondinės? Tikriausiai ne.

Vyrai visada pirmenybę teiks moteriai, turinčiai savo požiūrį, idėjas nei tai, kuri ir taip aiškiai perprantama. Tai nereiškia, jog pirmojo pasimatymo metu turite cituoti Nyčę – protingesnė už vyrą moteris jį veikiausiai išgąsdins kaip liūtas gazelę. Dauguma vyrų ieško moters, su kuria galėtų būti pakankamai atsipalaidavę, dalintis savo baimėmis ir troškimais, moters, su kuria galėtų diskutuoti bet kokia tema be prašymo pakartoti viską dar keletą kartų.

Ištikimybė

Patikimas partneris svarbu tiek vyrams, tiek moterims. Nepaisant vyriškumo stereotipų, vyrų ego – trapus, galite lengvai jį sužeisti flirtuodama ar rodydama dėmesį kitam.

Teisingi žingsniai

Kad ir kaip šovinistiniai tai nuskambėtų, vyrams nepatinka, jei moteris žengia pirmąjį žingsnį. Jiems patinka kontroliuoti santykių eigą ir nejausti spaudimo. Tad nusiraminkite ir neskubėkite. Beje, nebūkite pernelyg rimtos santykių pradžioje. Kol nebūsite tikra, jog pasiekėte kitą intymumo lygmenį, venkite meilės demonstravimo viešoje vietoje. Vyrai nemėgsta jausti spaudimo kažką pasakyti (atsakyti) ar padaryti, ypač kai kalbama apie asmeninius, intymius santykius.

Atidumas smulkmenoms

Vyrai nori, kad jais būtų rūpinamasi, tad iš tiesų vertina atidumą, dėmesį. Stipriosios lyties atstovams ypač patinka, kai mergina jų klausosi ir prisimena kai kurias smulkmenas – pavyzdžiui, mėgstamiausią filmą, patiekalus, mylimiausią žaidėjų komandą... Galite tiesiog nustebinti mylimąjį pagaminę kažką, ką jis labiausiai mėgsta. Nepamirškite, vyrams veiksmai reiškia daugiau nei žodžiai.

Partnerio parama

Vyrai nori moters, kuri šį remia viešai, juokiasi iš pokštų net tuo atveju, jei girdėjo juos daugybę kartų, tai iš esmės priverčia stipriosios lyties atstovą jaustis gerai. Kur čia slypi gudrybė? Svarbu žinoti, kas partneriui patinka,kas ne ir parodyti rūpestį tuo be noro valdyti ar kažką keisti. Priekabumas bei zyzimas bet kurį vyrą priverstų išeiti. Taigi atsipalaiduokite, būkite savimi, mėgaukitės gyvenimu ir leiskite vyrui trokšti būti dalimi apie jus dvelkiančios laimės auros!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (12)
test
test
test
test
Luka, įdomu būtų pabendrauti, parašyk jei nori. :) 863470606
jo, turbūt ir Marilyn Monroe reklamą užsisakė, maždaug prieš 50 metų.
Dėl Marilyn seksualumo niekas net neabejoja, ji sugebėjo istorijoje įsitvirtinti kaip sekso simbolis dėvėdama kur kas didesnio nei standartinis dydžio drabužius, o jai į gretas statyti eilinę lietuvos šakalę yra žemiau nei žema..dar daugiau tokių akibrokštų, ir "nebelaikinsiu" suaugusiems.lt :D
jo, tikrai Alijeva sau reklamos suaugusiems.lt uzsake... dar durniau pakomentuot negalejai?
"Nors ne visos atrodome kaip Marilyn Monroe ar Goda Alijeva, galime pasistengti atrodyti puikiai su tiek, kiek davė gamta."- tipiskas straipsnis ... Ji turbut Alijeva ir uzsake ,kad butu pagirta :DDD
na cia yra daug manau tiesos apie vyrus, nes esu vienas is ju, svarbiausia duoti laisves ir supratimo jog mes jaustumemes su jumis gerai dailiosios lyties atstoves :)
viskas ko reikia, tai pasitikėjimas. Veikia, labai. Tik jį išsiugdyti kartais sunku.
iki geidziamiausios titulo man dar truksta, bet manau judu ta linkme :) gal kam reikia drauges? :)))))))))
Naujas komentaras