Atostogos - skyrybų metas! Kaip bus tau?

 
3 komentarai
Sakoma, svarbiausias santykių išbandymas – atostogos drauge. Jeigu po jų vis dar esate drauge – jūsų draugystė iš tiesų stipri. Tačiau kas jeigu atostogų metu sekasi ne taip gerai?

Kviečiame susipažinti su penkiais ženklais,  rodančiais, jog viskas klostosi ne kaip ir partneris gali su jumis išsiskirti:

1. Jis susiranda priešingos lyties „kelionės draugą“. Tai – akivaizdus ženklas. Kai keliaujate kaip pora, visi nuotykiai turėtų būti jūsų abiejų patirtis, kupina intymumo ir artumo. Trečias žmogus šiuo atveju – tikrai nereikalingas, tad kviesti kažką būti drauge vien dėl to, kad tas žmogus vienas – ne išeitis. Tai tiesiog byloja apie santykių problemą.

2. Naujų dalykų jis nori imtis vienas. Ypač, jei anksčiau partneris nerodė jokio susidomėjimo ta veikla ar net planavote to imtis drauge.

Jei partneris nori vienas eiti tiesiog į parduotuvę ar sendaikčių turgų (nes jums tai nepatinka) – dar ne taip blogai. Tačiau jeigu jis trokšta vienas šokti nuo kanjono,  nardyti su rykliais ar imtis kitos įsimintinos veiklos – jūsų santykių laukia rimti išbandymai.

3. Jis nesiginčija dėl dalykų, dėl kurių anksčiau būtų tai daręs. Jeigu draugystė artėja prie pabaigos – nebeverta skirti laiko ir pastangų ginčams.

4. Jis iš tiesų labai pasikeitė. Žinoma, atostogos, kelionės dažnai pakeičia žmones, įkvepia juos naujoms veikloms, perspektyvoms, darbui, gyvenimui ir meilei. Tačiau jeigu pasikeitimai – gana kardinalūs (tampa tarsi nauja asmenybe), tai gali parodyti, jog tai naujai asmenybei reikia kitos NAUJOS asmenybės. Ko gero, supratote.

5. Atostogų  pabaigoje partneris nori apie kažką pasikalbėti. Žinokite, jog kelionėje atsiradusiems pasikeitimams dingti (sugrįžti į senas vėžes) užtrunka apie mėnesį laiko. Dažniausiai „pasikalbėti“ reiškia „išsiskirti“. Jei norite to išvengti – venkite pokalbio kelionėje, grįžkite namo, pailsėkite vienas nuo kito ir tada pabandykite viską išsiaiškinti!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Mano nuomonė būtu tokia,kad reikia ieškotis tokio žmogaus kur sutaptu abiejų pomiegiai, laisvalaikis,supratimas apie pasaulėžiūra ir pan.Tada atostogos abiems bus kaip pasakoj,kupini įspūdžių,meilės ir laimės.O kas dėl atostogavimų su beveik pilnamečiais vaikais,kaip išsiauklėsite taip ir turėsite.
o mes pana6u kad skirsimės, atostogos buvo super- galima sakyt kad antra kart įsimylėjau savo žmoną. Dabar didelė mėlynė po akim ir baigės visa meilė.
Patarimas jei turit beveik suaugusia dukra- neimkit kartu į kelionę.
Aha, po atostogų visai santykiai pašlijo, bet dar laikomės ant ribos..dar nepraėjo mėnuo, gal kaip rašo praeis tie kelioniniai pasikeitimai..
Naujas komentaras