Atviri santykiai

2325c76c-3729-431f-90de-fbbbb672c61f-shutterstock_1249902946-1.jpg
 
3 komentarai
Atvirų santykių pagrindinis skiriamasis bruožas yra prisirišimas prie vieno partnerio(-ės), tačiau atvirų lytinių santykių palaikymas ir su kitais žmonėmis. Tai gali būti ir svingas, ir monogamiški atviri santykiai, daugiapartneriški atviri santykiai bei įvairiems kitiems tipams priskiriama draugystė. Pagrindinis to motyvas yra arba malonumų ieškojimas, arba noras pažinti save ir suprasti ar partneris, su kuriuo palaikomi atviri santykiai – tas, su kuriuo norisi praleisti visą likusį gyvenimą.

Nors iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti kaip susitaikymas su apgaudinėjimu, tai toli gražu nėra tai. Atviri santykiai gali padėti išspręsti daugybę bėdų santykiuose arba padėti atrasti tą vienintelį(-ę) savo gyvenime.

Prieš nusistatydami tokį santykių statusą, būtinai pasikalbėkite su savo partneriu. Pasistenkite ramiai ir argumentuotai paaiškinti kodėl jūs norite būtent to. Jeigu tiesiog trokštate lytinių santykių su kitais žmonėmis – tai irgi yra normalu, tik jūsų antroji pusė turi sužinoti šią informaciją prieš pradedant tokius santykius. Geriausia, jeigu abiem partneriams tokiu atveju norisi išbandyti kažką kito ir naujos seksualinės patirtys tai atrakina. Yra labai daug svingą ir partnerių apsikeitimą propaguojančių porų, kurios yra tvirtos, partneriai myli vienas kitą ir kasdienybėje tikrai būna laimingi.

Tiesa, nors moterys ir dažniau linkusios į atvirus santykius (apklausų duomenimis) nei vyrai, pastarieji dažnai sunkiau suvirškina šią žinutę. Jeigu su partneriu nesate kalbėję panašiomis temomis, jam ir jai gali būti tikrai skaudu išgirsti žinią, kad jūs arba nesate užtikrinti arba norite kažko naujo. Galbūt kartais yra verta išbandyti kažką naujo su savo partneriu ir tik tada bandyti atvirus santykius, tačiau sprendimą priimti reikia jums.

Jeigu išgirdote tokias mintis iš savo partnerio ir tai, jog jis arba ji nori išbandyti seksą su kitais žmonėmis, jokiu būdu nekaltinkite jo arba savęs. Kaltinimas jūsų problemos neišspręs. Jeigu tikrai mylite žmogų, įsiklausykite į jo priežastis ir pasistenkite būti atviri pasiūlymams, galbūt tai patiks jums patiems.

Galų gale, jeigu nusprendėte kurti atvirą draugystę – nustatykite tam tikras ribas. Galbūt nesivesti savo meilužių į namus, galbūt tomis pramogomis užsiimti galite tik kartu arba jokio ryšio su draugais ar artimaisiais. Negalvokite, kad tokie santykiai yra raktas į svetimavimą. Tokiu atveju nereikia jokių santykių, nes tik įskaudinsite savo antrąją pusę. Jeigu jums to reikia ir jūs tikrai to norite, tačiau arba nesate užtikrinti arba turite nenumaldomą potraukį poligamijai, tačiau tuo pat metu mylite ir savo porą, atviri santykiai gali sunaikinti labai dideles bėdas namuose. Visgi iš kitų žmonių pasisemta patirtis gali padėti pasiekti didesnį malonumą ir su savo išrinktaisiais. Tad būkite labai atviri ir pasitikėkite savo partneriais, jeigu jau nusprendėte rinktis atvirus santykius.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Moterys gal ir linkusios, bet gal jos nori, o vyro pavydi. Tik, kad gaunasi taip, kad jie laksto, o moteriai jų kažkaip negalima. Dar negirdėjau, kad koks vyras pasakytų lai ji eina. Tik pats eina. Ar čia mano tokia patirtis
Jos linkusios gal panašiai kaip ir vyrai, bet nebūdamos užtikrintos savo šeimos (ypač jeigu yra ir vaikų) saugumu, nesiryžta. Bijosi, kad vyrui gal kita labiau patiks, gal jis susitikinės su daugybe moterų ir žmoną bei šeimą apleis, gal ims kaltinti žmoną dėl sekso su kitais ir t. t., ir tada gali subyrėti šeima.
Na vat, rašo, kad moteris labiau linkusios į atvirus santykius, o aš niekaip su žiburiu tokios partnerės nerandu...
Naujas komentaras