Atvirumas miegamajame: ar tai turi įtakos sekso kokybei?

sex-in-playing-ground-Sex-Britain-World-News-Latest-World-News-World-Headlines.jpg
 
3 komentarai
Pora, ilgą laiką būdama kartu, išmoksta pasitikėti vienas kitu, ir taip užtikrina geresnį seksą. Vis dėlto, ne visi partneriai būna sąžiningi vienas kito atžvilgiu, ir kartais sumeluoja, kad seksualiniu gyvenimu jie yra patenkinti, nors iš tiesų taip nėra.

Buvo atliktas tyrimas, kurio metu apklausta 93 poros (kurių gyvenimo kartu vidurkis – apie 11 metų). Porų buvo paprašyta atsakyti į klausimus apie seksualinį pasitenkinimą. Visų tyrime dalyvavusių asmenų buvo prašoma įvertinti kiekvieną žemiau pateiktą teiginį (1 – „visiškai nesutinku“,  7 – „visiškai sutinku“).

1. Aš esu patenkinta (-as) lytiniu gyvenimu.

2. Sakau savo antrajai pusei, kas man labiausiai patinka.

3. Pasakau, jei nepasitenkinu.

4. Su antrąja puse galiu drąsiai kalbėti apie seksą.

5. Nebijau parodyti, kas man labiausiai patinka.

6. Pasakau, kas mane labiausiai jaudina.

7. Mano antroji pusė pasako, kas jam (jai) labiausiai patinka.

8. Mano antroji pusė parodo, kas jį (ją ) labiausiai jaudina.

9. Mano antroji pusė pasako, jei nepavyksta pasitenkinti.

10. Man nesunku atspėti, kada mano antroji pusė pasitenkina.

Kiekvienos klausimų anketos taškai buvo skaičiuojami: mažiausiai buvo galima surinkti 10 taškų, daugiausiai – 70, ir taip parodė, kaip asmuo vertina savo lytinį gyvenimą.

Visi pateikti teiginiai buvo įvertinti maždaug penketui: moterų vidurkis – apie 6, o vyrų žemesnis, tik 3-4 balai. Tikėtina, kad vyrai buvo atviresni: kai kurių moterų, teigusių, kad jos atvirai kalba apie seksą bei pasako, kas joms labiausiai patinka, atsakymai nesutapo su jų partnerių atsakymais – pastarieji dažnai teigė, kad partnerė nepasako apie tai, kas joms labiausiai patinka...

Įdomu tai, kad daugumos porų, kurios teiginius įvertino aukštu balu (6-7), rezultatai daugmaž sutapo, ir tai parodo tarpusavio suderinamumą bei pasitikėjimą sekso srityje. Moterys, kurios teigė, kad yra seksualiai patenkintos, pažymėjo, kad nebijo pasakoti savo partneriui apie savo norus, ir tai patvirtino jų partnerių atsakymai.

Psichologai padarė išvadas, kad žmonės, kurie nebijo atvirai kalbėti apie seksą (savo  norus ir panašiai), yra kur kas labiau patenkinti savo lytiniu gyvenimu nei tie, kurie vengia apie tai kalbėti.

Peržvelkite šiuos 10 klausimų ir Jūs: ar tikrai esate atviri su savo antrąja puse? Jei ne, galbūt laikas kažką keisti?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
turi ir tikrai ne I geraja puse
Taip, sutinku, laikas keisti partneri;DD
be abejo,,ir dar kaip turi...
Naujas komentaras