Auksinės charizmatiško pašnekovo taisyklės

kis.jpg
 
Norite tapti visų merginų susižavėjimo objektu, o gal trokštate užkariauti geidžiamo vyro širdį, protą bei jausmus? Tada jums reikės tapti charizmatišku pašnekovu! Pasirūpinti patrauklia išvaizda vieni juokai, o štai, ką gi daryti, jog nuginkluoti patinkantį asmenį savo bendravimo įgūdžiais? Pasirodo, galima išmokti ir to.

Siūlome jums pasinaudoti keliomis  auksinėmis charizmatiško pašnekovo taisyklėmis. 

Dirbkite su savo balsu

Ausys nėra pasirengusios klausyti to, kas yra sunkiai girdima, skamba nemaloniai ar neaiškiai, todėl jei norite būti puikiu pašnekovu, turite dirbti su savo kalba ir balsu. Kalbėkite rišliai, aiškiai, ne per tyliai ir ne per garsiai. Merginoms rekomenduojama mažiau cypti (net jei cypimu išreiškiamos ir geros emocijos), nes šis garsas yra ypač nemielas vyrų ausims. 

Puiki iškalba

Valdyti žodinę kalbą, tai menas. Vieni ,atrodo, tiesiog gimsta tam, kad kiti jų klausytųsi, kitiems reikia nuversti kalnus, jog jų kalba  taptų bent kiek rišlesnė ir turtingesnė. Tačiau , ar įmanoma išmokti tokio dalyko, kaip kalbos menas? Pasirodo, taip! Jei jaučiate, jog tiek meilėje, tiek profesinėje veikloje, jūsų  kalba jums pakiša koją, užsirašykite į teatro studijas ar paprašykite teatro ar kino aktoriaus privačių pamokų, taip pat yra vertingos kalbos technologijų bei kalbos kultūros pamokos. Stenkitės daugiau laiko skirti knygų skaitymui bei mintyse dažniau užmegzkite dialogą su pažįstamu ar įsivaizduojamu asmeniu. Visi šie dalykai padės kontroliuoti žodinį elgesį, o jūsų kalba taps turtingesnė, rišlesnė ir jūsų tiesiog norėsis klausytis vėl ir vėl.

Būkite tikri

Logiška, jog žmogaus pasitikėjimas savimi yra didesnis tada, kada jis yra užtikrintas tuo, ką sako. Protingi ir užtikrinto turinio žodžiai kitų akysi jus pavers savimi pasitikinčiu žmogumi. Ne banalios ir tvirtai ištartos frazės niekam nesudarys pasipūtusio varžovo įspūdžio, todėl bus lengviau užmegzti tolimesnį ir įdomų pokalbį su visais. 

Komplimentas

Nė vienas žmogus negali atsispirti taikliam komplimentui. Komplimentai tikrai nėra vienintelis bendravimo būdas, tačiau jei jaučiate simpatiją savo pašnekovui, kodėl gi  kalbos nepraturtinus nuoširdžiai ištartu komplimentu? Komplimentai puikiai papildo bendravimo bei pačio kalbėjimo stilių ir net gi gali padėti sušvelninti įtampą, įsivyravusią pokalbio metu. 

Nesijaudinkite

Daugelis mūsų žino, kiek pastangų reikia tam, jog išlikti ramiai ar ramiam. Stresas ir  įtampa iš pusiausvyros gali išversti  net ir tuos, kurie įprastai kišenėje žodžių neieško.  Ne pati maloniausia situacija, kada žodžiai tiesiog susivelia gerklėje, ir viskas tik dėl bereikalingo streso! Vargu, ar giliai kvėpuoti 10 sekundžių prieš pašnekovą, gera mintis. Tad reikėtų iš anksto nusiteikti atpalaiduojančiai.  Kodėl gi pasimatymo nepradėjus nuo taurės šampano ar  šio to stipresnio? Tik  nepraraskite saiko!

Būkite optimistai

Optimizmas – raktas į sėkmę! Tas,  kas pasaulį piešia šviesiomis spalvomis, tokiame jame  ir gyvena. Tad jei pastebėjote, kad bendravimas su kitais žmonėmis kelia tik problemas, pagalvokite, ar dėl to nesate patys kalti. Dažnai pesimistai nesupranta, kodėl juos atstumia aplinkiniai, bet pradėjus visame kame įžvelgti gerus dalykus, viskas pasikeičia. Panaudokite savo teigiamą požiūrį kalboje ir pamatysite, kad aplink jus atsirado ne tik puikių draugų, bet ir gerbėjų!

Būkite nuoširdūs

Nuoširdumas, tai ne priverstinis domėjimasis kitais. Nuoširdumas pasižymi taikliomis mintimis ir nesuvaidintomis emocijomis. Nuoširdus elgesys gali būti pačių įvairiausių skonių, tačiau kuo jų daugiau, tuo skaniau. 

Juokaukite

Be anekdotų net rimčiausi žmonės nesudaro tvirtų sąjungų. Tai liečia ir meilę, ir politiką, ir  bendravimą. Pasidalinkite taikliu anekdotu ar šmaikščiu pastebėjimu su savo pašnekovais komentuojant kokį nors  įvykį ar žmogų. Suteikite sau ir kitiems galimybę pasijuokti iš pačios situacijos. Tai padės sumažinti įtampą ir pokalbiui suteiks dar daugiau žavesio. 

Išmokite klausytis

Bendravimas, tai žodiniai mainai. Ir jis bus pilnavertis tik tada, kada  girdėsite ne tik savo, bet ir kitų žmonių mintis. Tad turite mokėti  ne tik išklausyti, bet ir pabandyti suprasti tai, ką sako jūsų pašnekovas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras