Bendrauti internetu su buvusiaisiais – pavojinga

 
Susirašinėji su buvusiu mylimuoju ar mylimąja? Atsargiai! Specialistai perspėja, kad bičiulystė tarp buvusių įsimylėjėlių prilygsta žaidimui su ugnimi ir gali padaryti daug žalos dabartiniams ir būsimiems santykiams.

Socialiniai tinklai žmonių gyvenime užima vis svarbesnę vietą, o buvusiems partneriams tai vis dažniau sukelia problemų.

Rašytojas ir santykių specialistas Johnas Aikenas sako, kad nėra blogai, jei žmonės palaiko santykius su savo buvusiaisiais socialiniuose tinkluose. Vis dėlto, kai vienas iš jų susiranda naują partnerį, jis pataria jam ar jai elgtis atsargiai.

„Reikia gerai apgalvoti, kokį bendravimą derėtų palaikyti su buvusiaisiais, nustatyti ribas, kokiomis intymiomis detalėmis bus keičiamasi ir kokiomis nuotraukomis bus dalinamasi“, - pataria J. Aikenas. „Jei susidūrėte su tokia situacija, nustatykite tikslias ribas savo buvusiajam, o į pirmą vietą visada iškelkite savo dabartinį partnerį. Jei tai reiškia santykių su buvusiuoju nutraukimą – padarykite tai netrukus ir leiskite savo dabartiniam draugui ar draugei jaustis svarbiu“.

Psichologė Sallė-Anna McCormack teigė, kad draugiški santykiai su buvusiuoju internete yra tarsi slapti spąstai.

„Priežastis, kodėl tokie santykiai gali nenusisekti, yra ta, kad kol vienas iš buvusių partnerių jaučiasi gerai palaikydamas tik draugiškus santykius, kitas vis dar gali tikėtis, jog ateityje santykiai dar gali būti atnaujinti“, - sako S. McCormack. „Kai kuriems gali pavykti išlaikyti draugiškus santykius, tačiau abu žmonės turi būti atsargūs. Jei draugiškumas trukdo eiti į priekį – tai negerai“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras