Blogas seksas, tačiau idealūs santykiai. Ar tai įmanoma?

pexels-photo-1024960-1050x700.jpeg
 
7 komentarai
Kaip bebūtų keista, tačiau tyrimų rezultatai kalba patys už save. Taip, vis dėl to nevykęs seksualinis gyvenimas negadina santykių, viskas priklauso nuo dviejų žmonių asmeninių poreikių. Jei seksas vienam iš partnerių itin svarbi sudedamoji santykių dalis, o atsitinka taip, kad vieną dieną jo kokybė tampa apgailėtina, laikui bėgant gali kilti didžiulė nusivylimo banga. Todėl renkantis antrąją pusę seksualinis suderinamumas - vienas svarbiausių santykių aspektų. Jei poroje esančių žmonių seksualinis temperamentas sutampa, tada problemų lovoje tikrai neturėtų kilti. Bet kokiu atveju, susidūrus su tam tikrais nesklandumais, reikia ne kaltų ieškoti, o stengtis juos kuo greičiau panaikinti. Įsisenėjusi, ilgą laiką nesprendžiama problema sukels tik dar daugiau rūpesčių.

Tik Jūs ir partneris galite nuspręsti ar esamas seksualinis gyvenimas Jus tenkina. Nesvarbu kokie Jūsų kultūriniai skirtumai ar išpažįstama religija, taip pat visiškai nereikia sudaryti ilgiausio sąrašo, atskleidžiančio seksualinio gyvenimo pliusus ir minusus. Svarbiausia pasikliauti savimi, įsiklausyti, ką kužda vidinis balsas. Juk atsakymo į šį klausimą toli ieškoti tikrai nereikia - esate arba nesate patenkintas seksualiniu gyvenimu. Keletas vertingų patarimų Jums.

Nenustokite kalbėtis. Prisiminkite gražiausias, kartu praleistas akimirkas, kurios Jus įkvepia ir nuteikia teigiamai. Net ir tokios smulkmenos kaip pirmojo pasimatymo metu dėvėti marškinėliai sužadins malonius prisiminimus.

Būkite žaismingi. Nieko keisto, kai daugybę metų praleidę su tuo pačiu žmogumi prie jo priprantame, į santykius pradedame žvelgti kaip į natūralų, savaime suprantamą reiškinį. Flirto po truputį vis mažėja, kūnas pažįsta kiekvieną mylimo žmogaus prisilietimą, todėl susijaudinti prireikia daugiau laiko. Nenutolkite vienas nuo kito, juokaukite, pokštaukite ir nepamirškite geros nuotaikos.

Masturbuokitės. Tyrinėkite savo kūną, užmegzkite artimą ryšį su juo. Tai padės sustiprinti lytinį potraukį ir išspręsti kilusius nesklandumus. 

Laisvalaikis. Kuo daugiau laiko praleiskite drauge, užsiimkite Jums abiems malonia veikla. Tai ne tik sustiprins santykius, tačiau taip pakurstys priblėsusią aistrą.

Gero seksualinio gyvenimo kliūtys. Svarbiausia išsiaiškinti, kas Jums ir partneriui neleidžia mėgautis geru seksualiniu gyvenimo, kokios problemos kankina. Tada jas bandyti išspręsti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
Adminai nukopino mano istorija.
O elgesyje nėra pagarbos, supratimo, šilumos. Apie kokį bendra ir ilgą gyvenimą galima kalbėt?
tikra tiesa:)
taip taip taip bet ko cia sedi, ir kazko iesko tos, kurios taip sako? Kur cia pagarba ir rupestis?
Visiskai gyvenimiska situacija... Su metais sex'as yra tik retkartinis veiksmas, o gyvent su zmogumi reikia kasdien. Ir joks geras sex'as neatstos pagarbos tau nuo mylimo zmogaus, nuo gerbiamo zmogaus, nuo zmogaus, kuriam tu rupi.....
kas cia per nesamone????
gali neaiskint, jei blogas seksas, tai nieko gero nelauk
Naujas komentaras