Būdai kaip suartėti su partneriu dabar. 1 dalis

hadiah-anniv-untuk-pria.jpg
 
Kasdieniniame chaose lengva užstrigti rutinoje ir tai ypač neigiamai veikia, jei turite antrąją pusę. Dėl darbo, susitikimų, rūpinimosi savimi ir viso kito stringame kasdieniame tvarkaraštyje ir rasti laiko mylimajam būna sunku. Ir tai sukuria atstumą, o tada imame galvoti, ką daryti, norint suartėti.

Santykių puoselėjimą galima palyginti su sodo puoselėjimu: nors dideli darbai gali teikti jaudulį, pavyzdžiui trąšos augalus skatina žydėti, tačiau sodas gyvas tik dėka kasdienio laistymo. Stiprų romantinį ryšį palaikyti galite reguliariomis kasdienėmis smulkmenomis, rodančiomis partneriui, kad jis jums rūpi, tada jūsų santykiai augs ir žydės. Ir jei ieškote būdų, kurie padės žaliuoti jūsų sodui, turime jums patarimų.

Pasidalinkite prisiminimais

Jei kartu esate jau kurį laiką, gali būti, kad gerai prisitaikėte prie rutinos ir pamiršote visas naujoves, kurios ateina kartu su naujais santykiais. Susigrąžinkite prisiminimus atkurdami pirmąjį jūsų bučinį, grįžkite į vietą, kurioje tą darėte ir jus abu užlies nostalgiški jausmai. Tai gali nuteikti sentimentaliam pokalbiui apie jūsų pirmus kartus. Tai taip pat yra puikus būdas prisiminti kodėl vienas kitą pamilote. Be to, bučiniai ir taip yra puikūs: apsikeisdami seilėmis skatinate smegenyse vykti tokią cheminę reakciją, kurios metu išskiriamas meilės hormonas oksitocinas.

Pamėginkite laikinai atskirai miegoti

Kartais šiek tiek laiko praleisdami atskirai galite pasijusti artimesni. Jei esate pratę miegoti drauge kiekvieną naktį, pamėginkite kelias naktis praleisti pas draugą ar bent jau atskirose lovose. Truputis atstumo gali priversti jus pasiilgti vienas kito ir dėl to pasijusite artimesni, kai tik susitiksite vėl. Tyčinis miegojimas atskirai ne tik suartins, bet ir sumažins konfliktus, kurie gali kilti, jei miegate kartu (pavyzdžiui, jei partneris knarkia, spardosi ar tiesiog skiriasi jūsų miego grafikas).

Dėvėkite partnerio drabužius

Vienas geriausių būdų pasijusti artimiau su partneriu, palikti namus su partnerio dalele. Tai gali būti papuošalas ar drabužis. Dėvėdami tai, kas priklauso antrajai pusei pasijusite artimesni. Be to, mokslininkai įrodė, jog užuosdami partnerio kvapą galite pasijusti laimingesni.

Padėkite partneriui

Poroms dažnai sako, jog abipusiai komplimentai gali sukurti artumą. Tačiau galite pasielgti ir naudingiau – padarykite dėl partnerio tai, ką reikia padaryti jam. Darydami kažką apgalvoto palengviname partneriui gyvenimą, be to, tai puikus būdas pasijusti artimesniems, ypač, jei partnerio meilės kalba yra pagalba.

Kartu aplankykite sekso prekių parduotuvę

Smagus ir seksualus pasimatymas sekso prekių parduotuvėje gali būti tai, ko jums reikia dabar. Apsilankymas erotinių prekių parduotuvėje gali padėti gimti naujoms mintims, net jei sekso žaisliukai nėra jūsų dalykas. Be to, sekso prekių parduotuvėje galėsite užduoti klausimus ir gauti jums rūpimus atsakymus. Jei į parduotuvę užeiti nedrįstate, griebkite kompiuterį ir paieškokite informacijos internete.

Gaminkite kartu

Jei pastaruoju metu užsisakinėjate maistą į namus ar imate pietus atskirai, maisto gaminimas drauge gali būti smagus ir suartinantis užsiėmimas. Raskite jus dominantį receptą, ar gaminkite iš širdies. Kad ir kokį būdą pasirinksite, smagiai praleisite laiką kartu kurdami ir valgydami. Be to, tyrimais įrodyta, kad poros, kurios užsiima namų ruošos darbai kartu, turi geresnį seksualinį gyvenimą.

Išbandykite dvigubą pasimatymą

Jei jau kurį laiką esate kartu, laikas praleistas tik dviese gali atrodyti įprastai. Tačiau, tai nereiškia, kad turite aukoti kokybišką laiką tam, kad pasijustumėte artimesni. Puikus būdas pabėgti nuo rutinos yra dvigubas pasimatymas su kita pora. Tiesą pasakius, moksliškai įrodyta, jog tos poros, kurios eina į dvigubus pasimatymus jaučiasi artimesnės, palyginti su tomis, kurios laiką leidžia tik dviese.

Pamėginkite išspręsti įsisenėjusį nesutarimą

Pripažinkime, jog kiekviena pora kartais nesutaria. Ir jei pastebėjote, kad nesutariate dėl vieno dalyko ir tai vis išlenda, galite suartėti su partneriu išspręsdami įsisenėjusį nesutarimą. Sutarkite dėl veiksmų plano, kad kilus konfliktui jis neįsipliekstų. Išsprendę problemą prieš jai vėl netikėtai iškilus, parodysite partneriui, jog mėgaujatės santykiais ir neleidžiate ginčams stoti skersai kelio.

Išvykite savaitgaliui

Išvykite savaitgaliui ir neabejotinai suartėsite su partneriu, bei pasijusite laimingesni. Savaitgalio išvyka yra puiki, nes suteikia progą visą savaitę to laukti, be to išvykę sumažinsite stresą ir atsipalaiduosite.

Suplanuokite pasimatymą

Kartais sunku prisiminti pasimatymus, kai ilgai esate kartu. Tačiau jie labai svarbūs santykiams, todėl suplanuokite pasimatymą jau šią savaitę.

Jei daugiausia laiko praleidžiate su partneriu, skirdami laiko pasimatymui sugrąžinsite flirtą ir intymumą. Be to, jei nuspręsite nuveikti kažką kupino adrenalino, tai bus dar vienas jaudulio elementas ir naujovė jūsų ryšiui.

Rezervuokite viešbučio kambarį

Pakeitę aplinką pagerinsite ir seksualinį ryšį. Todėl net jei ir gyvenate kartu, seksas viešbučio kambaryje gali suteikti naujų pojūčių. Svarbu pamiršti rutiną ir pakeisti aplinką, bei išbandyti naujus dalykus. Be to, jei gyvenate su kambariokais ar turite vaikų, pašėlęs seksas jūsų namuose, greičiausiai, neįmanomas. Viešbučio kambarys suteiks reikalingą privatumą, kuris būtinas santykių intymumui.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras