Būdai kaip suartėti su partneriu dabar. 2 dalis

 
Jau rašėme apie būdus, padėsiančius suartėti su partneriu. Skaitykite straipsnio tęsinį ir rasite dar daugiau įdomių minčių!

Išeikite į miestą vėlyvų pusryčių

Jei savaitgalį mielai ilgiau miegate ar tiesiog nenorite keltis anksčiau bet kurią kitą savaitės dieną, pusryčiai mieste gali ir neskambėti viliojančiai, tačiau pasimatymas pusryčiaujant gali būti labai naudingas. Pasimatymas pusryčių metu yra pigesnis, nei vakarienės, be to, rytinė kava bus skanesnė, kai antra puse šalia.

Paklausykite “podcasto”

Beveik bet koks užsiėmimas kartu su partneriu gali jus suartinti, tačiau podcasto klausymasis gali suartinti dar labiau. Yra daugybė puikių podcastų, kurie gali atitikti jūsų abiejų interesus. Podcastas ne tik padės mokytis ir tobulėti, bet gali būti puikus būdas pokalbiui užmegzti. Yra nemažai puikių podcastų apie seksą, pasimatymus ir santykius, o šių temų diskusija porai tikrai bus naudinga.

Kartu sportuokite

Jei dažniausiai sportuojate atskirai nuo partnerio, šią savaitę nueikite į sporto klubą drauge. Poros, kurios sportuoja kartu jaučia stipresnį intymumą, nes dar vieną dalį dienos praleidžia kartu. Be to, sportuodami kartu vienas kitą motyvuosite ir pamokysite naujų treniruočių. Neprivalote sportuoti kartu visą laiką, ypač, jei jūsų tvarkaraštis nesutampa, tačiau darydami tą nors kartą per savaitę, pasijusite artimesni.

Pasilepinkite namuose

Dienos SPA namuose bus puikus būdas atsipalaiduoti ir pasirūpinti savimi, ypač po streso pilnos savaitės. Praleiskite vakarą darydami vienas kitam masažą, manikiūrą ir kitokias procedūras ir jausitės artimesni. 

Kartu pažiūrėkite serialą

Jei jūsų interesai nesutampa, gali būti sunku atrasti veiklos, kuri įdomi abiems partneriams. Tačiau niekada nesuklysite įsijungę serialą. Tiesą sakant, mokslininkai nustatė, jog poros, kurios neturi bendrų draugų, naudos gauna žiūrėdamos serialus kartu. Tai gali netgi tapti jūsų kiekvienos savaitės ritualu.

Naudokitės porai skirta programėle

Juk telefonu naudojatės nuolat, todėl kodėl gi neišbandžius programėlės porai? Tokios programėlės suartina ir padeda kurti intymumą. Be to, tai puikus būdas daugiau sužinoti apie partnerį ir pasilinksminti tą darant.

Atlikite namų ruošos darbus kartu

Kai įkliūnate į rutiną su partneriu, idėja viską daryti kartu nebeatrodo tokia nuostabi. Tačiau šią savaitę galite atlikti namų ruošos darbus drauge. Nueikite kartu apsipirkti ar palydėkite partnerį pas gydytoją, nes tai puikus būdas suartėti. Be to, tai leis namų ruošą paversti kažkuo smagiu.

Pamėginkite ryšio apyrankes

Nors tokios apyrankės dažniausiai naudojamos, kai partneriai palaiko santykius per atsumą, galite tai naudoti ir su partneriu, kurį matote dažnai. Neprivalote jų nešioti kasdien, tačiau itin užimtomis dienomis jas dėvėdami galite pasilinksminti ir nenutraukti ryšio. Tokios apyrankės leidžia nusiųsti signalą partneriui, kad apie jį galvojate net tada, kai neturite laiko pasišnekėti telefonu ar parašyti žinutės. Dienos pabaigoje jausitės artimesni ir labiau lauksite susitikimo vienas su kitu.

Pasibūkite su šeima

Kartais šeimos subūrimas gali tapti puikiu būdu pasijusti artimiau su partneriu. Galite daug išmokti apie partnerį iš jo tėvų. Be to, jei su partneriu planuojate vestuves, tai bus puikus būdas suartėti jūsų šeimoms.

Suplanuokite laiką be ekranų

Nuolatinis naudojimasis telefonu gali būti žalingas santykiams. Be to, moksliškai įrodyta, jog telefono naudojimas gali veikti partnerio psichinę sveikatą. Tad imkite ir suplanuokite laiką be ekranų, nes taip judu suartėsite. 

Prisiglauskite

Tai gali atrodyti gana įprastai, tačiau, jei gyvenate užimtus gyvenimus ir grįžtate namo pavargę, gali būti, kad nesiglaustote su partneriu taip dažnai kaip tą darėte santykių pradžioje. Jei taip yra ir jums, prisiglauskite ir pasijusite artimesni.

Pasakykite partneriui komplimentą

Greičiausiai pagalvojate, kad jūsų antroji pusė jums miela ir kad mylite, tačiau gali būti, jog to neišreiškiate garsiai. Komplimentas privers pasijusti ypatingai. Pagirkite partnerio naują drabužį, ar pasakykite kaip juo didžiuojatės, kad ir ką pasirinksite, neprašausite. Išreikšdami nuoširdų komplimentą parodysite partneriui, kad nepriimate jo kaip savaime suprantamo dalyko ir jį vertinate.

Kartais gali būti sunku rasti laiko partneriui, tačiau rutina neturėtų jūsų atitolinti. Pamėginkite vieną ar visus iš šių patarimų! Svarbiausia nenustoti stengtis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras