Dažno kasdienybė - santykiai per atstumą

songs-for-long-distance-relationships.jpg
 
Dabar, kai gyvename pasaulyje be sienų, dažnai tenka išvykti dirbti į užsienį, o interneto pagalba galime susisiekti su bet kuriuo pasaulio tašku, nieko nestebina santykiai per atstumą, kurie palaikomi elektroniniais laiškais, SMS žinutėmis ar per socialinius tinklus.

Daug tokių santykių trunka neilgai, tačiau pasitaiko ir atvejų, kai jie tampa poros gyvenimo būdu. Jei esate pasiryžę tokius santykius palaikyti – pirmyn! Tai verta ir nesvarbu, ar jie truks amžinai, ar tiesiog paliks daugybę romantiškų atsiminimų.

Štai keletas patarimų, kurie gali padėti:

>> Neskambinkite vienas kitam kas keletą minučių. Geriau paskirkite vienas kitam telefoninį pasimatymą. Tuomet pasiruoškite, įsitikinkite, kad niekas jums netrukdys ir nedarykite nieko kito, tik kalbėkitės su savo antrąja puse.

>> Neizoliuokite savęs kaip poros, o susitikite su vienas kito draugais. Tai padės kovoti su pavydu, be to, jei suartėsite su partnerio (-ės) aplinka, jums niekada netrūks apie ką pasikalbėti.

>> Jūsų mylimasis (-oji) įsimylėjo tą aktyvų žmogų, kuriuo buvote prieš susitikdami. Taigi, kai esate toli vienas nuo kito, nesėdėkite namuose dejuodami ir skųsdamiesi, kad jūsų gyvenime kažko trūksta, o gyvenkite savo gyvenimą.

>> Kalbėkite apie ateitį. Nemeluokite sau apie tai, kada išsiskyrimas baigsis (jei tai kada nors baigsis), o planuokite. Suplanuokite vienas kito aplankymus ir atostogas kartu.

>> Ir paskutinis, bet ne prasčiausias: įsitraukite į veiklas kartu. Pavyzdžiui, žiūrėkite tą patį filmą per televizorių ir tuo pat metu palaikykite Skype pokalbį ar įsijunkite internetinę kamerą. Taip jūs galėsite bendrauti ir dalintis filmo įspūdžiais taip, tarsi būtumėte šalia vienas kito.

Suaugusiems.lt

Ar ryžtumėtės santykiams per atstumą?
 
Komentarai
Naujas komentaras