Demaskacija: 4 vyrų paslaptys

photo-1534564237113-5ecbde66661c.jpg
 
Manote, kad moterys turi paslapčių, kurios joms padeda laimėti vyro širdį? Visai ne. Amerikiečių psichologas Zoe Shtrimpel sako, kad stiprioji lytis yra kur kas "klastingesnė" ir būtent dėl jų mokėjimo apvynioti moteris aplink pirštą, yra plačiai paplitusi nuomonė, jog moterys turi daugiau paslapčių.

Taigi, atskleisime 4 pagrindinius faktus apie vyrų sąmonės ypatumus, apie kuriuos moterys nė neįtarė. Nebent yra skaičiusios Z. Shtrimpel knygą "Ir ką jis galvoja? Visi svarbiausi klausimai apie vyrus ".  

Kad ir kaip būtų,  šie keli faktai apie juos, gali padėti išlaikyti puikius santykius su mylimuoju ir leis geriau pažinti vyriškąją prigimtį.
 

Faktas 1. Vyrai ieško „Fantastiškų“ moterų ir savo žinias panaudoja prieš jas

Statistika rodo, kad tokių knygų kaip, “Kaip rasti meilę” arba “Kaip suvilioti jį per 10 dienų“, didžioji dalis skaitytojų – moterys. 70% knygą skaičiusios auditorijos sudaro silpnoji lytis, o štai likusieji 30% skaitytojų yra vyrai medžiotojai, sako psichologas Shtrimpel.

“Skirtingai nuo gyvūnų, vyrai moka skaityti ir perskaito viską, kas parašyta apie moteris. To pasekoje, vyrai lengvai nusako savo lūkesčius ir tokiu būdu manipuliuoja jumis”,  Z. Shtrimpel cituoja  savo paciento, 28 metų Tomo žodžius. Pats Tomas prisipažįsta, kad išnagrinėjus moterų silpnybes, vyrai  pasiekia savo, o tolimesnis žaidimas tampa nebeįdomus.
Amerikiečių psichologas visiškai sutinka su šiais savo paciento žodžiais ir įspėja moteris, kad tie vyrai, kurie pirmojo pasimatymo metu pasako labai jautrius dalykus, nelinkę paskambinti.
 

Faktas 2. Vyrai ne ką mažesni “isterikai” negu moterys

Taip, vyrams sunku suprasti, kodėl moterims tokia svarbi rankinės spalva arba  jiems įdomu, kas jas taip traukia už liežuvio ir apie ką jos šnekasi. Tačiau stiprioji lytis taip pat turi savų keistenybių, kurios pasireiškia kaip atsakas į tokias moteriškas „isterijas“.

Ir nors stiprioji lytis nelinkusi rodyti emocijų bei  nedemonstruoja savo nerimo, nereiškia, kad jo nejaučia. Vyrų paslėptos emocijos dažnai iššaukia keistą jų reakciją. Užuot paklausę, „Brangioji su kuo taip ilgai kalbėjaisi telefonu?“, jie pradeda lėtai jums keršyti. Pavyzdžiui, tai gali pasireikšti jūsų sms žinučių ar skambučių ignoravimu. O vėliau būna tikrai sunku atspėti, kas juos taip įžeidė?


Taigi, panika tikrai ne tik moterų bruožas, o kas liūdniausia, kad tokie slapti vyrų kerštavimai gali privesti prie visiško absurdo ir santykių baigties.

Faktas 3. Niekas nenori  būti išduotas

Poligamija jau seniai laikoma vienu didžiausių pageidavimų tarp vyrų. Net jei jis sako, kad yra laisvų pažiūrų ir leidžia jums nueiti į “kairę”, ištikrųjų tokius santykius jis norėtų pritaikyti sau. O kai tokiu laisvu požiūriu pasinaudoja moteris, vyrų ego to tiesiog negali pakęsti.
Tačiau tai dar nereiškia, kad vyrai negali turėti monogamiškų santykių. Jiems tiesiog būtina žinoti, kad yra puikūs medžiotojai.
 

Faktas 4. Mitas, kad vyrams svarbiausia tik seksas

Atsiminkite, kad jei vyrui yra siūlomi intymūs santykiai, grėsmė – minimali.  Shtrimpel teigia, kad vyrai linkę skirstyti moteris į tam tikrus vaidmenis: meilužė, draugė ar vienos nakties nuotykio mergina. Ir pereiti iš vieno statuso  į kitą yra beveik neįmanoma.
Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras