Draugystė ir santykiai per atstumą

meile-per-atstuma-559a8405130b5.jpg
 
Kartais atstumas nėra kliūtis meilei, o santykiai gali žydėti ir klestėti, net, jeigu jūs ir jūsų partneris(-ė) esate keliasdešimt, keliais šimtais ar net keliais tūkstančiais kilometrų nutolę vienas nuo kito. Viskas ko reikia tai dėmesys vienas kitam bei nepamiršti, kad meilę ir santykius, net ir per atstumą reikia puoselėti, o kartais net verstis per galvą, kad mylimas žmogus būtų laimingas.

Tad, koks gi yra sėkmingų santykių per atstumą receptas?

Pastovumas 

Turėdami santykius per atstumą, turite būti labai pastovūs. Laikas, kurį skiriate savo artimajam negali būti nustumtas į šalį, o geriausia būtų, kad rutina, susijusi su mylimaisiais, keistųsi kuo mažiau. Jeigu susitarėte lankyti vienas kitą kartą per savaitę, dvi savaites ar dukart per savaitę nesureikšminkite skaičiaus, sureikšminkite savo pareigą būti sutartoje vietoje sutartu laiku. Net, jeigu prasčiau jaučiatės ar išgyvenate santykių krizę, sukąskite dantis ir nuvykite į tą susitikimą, kurį esate sutarę. Padarykite tą skambutį ir nieko neatidėliokite, kadangi santykiuose per atstumą menkos detalės gali išsipūsti labai neproporcingai.

Grafikas

Nenusiminkite, bet santykiuose per atstumą reikės gana daug planavimo ir monotonijos. Pasiruoškite, kad tokia partnerystė atims daugiau laiko nei buvimas pora tame pačiame mieste ar net rajone. Jeigu esate studentai arba dirbantys žmonės – aptarkite savo dienotvarkes ir sutarkite laiką susitikimams arba skambučiams. Iš anksto susiplanuokite kaip atrodys jūsų laikas kartu, nes jį keisti bus be galo sudėtinga dėl didelių atstumų.
Pvz. kiekvieną dieną 21.00 valandą galite susitarti susiskambinti, o ketvirtadienį prieš miegą turėti telefoninio sekso seansą. Čia jau galite ir pabūti išradingi, tačiau gerbkite savo ir savo antrosios pusės laiką, tad daugiau planuokite.

Nostalgija

Labai daug žavesio turi ir senamadiškumas bei nostalgijos pojūtis. Nebijokite siųsti vienas kitam laiškus. Taip, fizinius laiškus per paprastą, o  ne elektroninį paštą. Galite kartu įsigyti polaroidinį fotoaparatą ir kaskart susitikę nusifotografuoti bei per vienerius ar kelerius metus užpildyti visą nuotraukų albumą, bei pikantiškai aptarinėkite savo kartu turėtus praeityje buvusius seksualinius nuotykius. Visos šios detalės sudėlios labai gražų santykių paveikslą, kurį bus smagu turėti savo gyvenime! 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras