Erotinis pėdų masažas- geresni porų tarpusavio santykiai

 
1 komentaras
Žmogaus kūne apstu jaurių vietų, tereikia mokėti jas atrasti. Viena iš tokių- pėdos, jose pilna nervų galūnių kurias švelniai liečiant jaučiamas neapsakomas malonumas. Ne veltui sakoma, kad jausmus geriausiai išreiškia ne žodžiai, o darbai, šiuo atveju Jums pagelbės prisilietimai. Vieni lanko masažo kursus ar intensyviai skaito mokomąją literatūrą, tačiau tenka pripažinti, kad didžiausias malonumas partneriui suteikiamas tada, kai viskas daroma nuoširdžiai. Atlikite tokius judesius, kurių pamalonintų ir Jus.

Erotiniam masažui svarbiausia romantika, aistra ir gera nuotaika. Tik jokiu būdu masažo neatlikite paskubomis, lieskite, glamonėkite visą kūną. Taip pat galite įsigyti specialaus masažinio aliejaus, kuris tik dar labiau sustiprins pojūčius. Net jei ruošiatės atlikti tik pėdų masažą, nepamiškite mylimojo apipilti saldžiais ir aistringais bučiniais, paglamonėti visą kūną. Šios užduoties tikslas- kūną paversti vientisa, nesibaigiančia erogenine zona.

Pėdų masažas puiki priemonė galvos skausmui gydyti. Švelniai masažuokite pėdų pagalvėles, paglostykite vidinę kulkšnies dalį, nepamirškite paglamonėti ir didžiųjų kojų pirštų. Masažą stenkitės atlikti visiškoje tyloje, nekvaršinkie galvos bereikalingomis kalbomis, verčiau atsipalaiduokite, pamirškite viską aplinkui.

Taip pat vertėtų atsimintini, jog erotinis pėdų masažas neturi baigtis audringu seksu. Jis labiau atpalaiduoja kūną, sumažina nuovargį. Tačiau kartais masažas gali būti nuostabiausia įžanga jaudinančios meilės nakties link. Glamonės, masažo seansai ne tik atpalaiduos kūną ir sielą, tačiau taip pat sustiprins Jūsų tarpusavio santykius.

Dar senovės Indijos medicinos raštuose teigiama: sutuoktiniai masažuodami vienas kitam pėdas pagerina sveikatos būklę ir kursto šiltesnius jausmus. Iki šiol gyvuoja legenda teigianti, kad mergina, norinti ištekėti už mylimojo, privalo jam pamasažuoti pėdas, tada visi įvykiai klostysis jos naudai.
 

Jūsų kūnas - jūsų sielos arfa. Ir tik nuo jūsų priklauso, ar iš jos gims švelni muzika, ar nedarnūs garsai. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Na man nieks ne daro tokio bet noreciau gaut :)
Naujas komentaras