Erotiška dovana – kaip tik tai, ko reikia!

bdsm(2).jpg
 
Pagardinti karštą šokoladą pipiriukais ar įberti į sriubą cinamono – tai puikus, bet anaiptol ne pats rafinuočiausias būdas suteikti žiemos šventėms pikantiškų prieskonių. Jei trokštate paįvairinti savo miegamojo gyvenimą, suteikti jam daugiau spalvų, dovana mylimam žmogui iš prekių suaugusiesiems asortimento – kaip tik tai, ko jums reikėtų čia ir dabar. Su viena sąlyga: ji turėtų būti išrinkta kruopščiai, apgalvotai ir su meile.

Į žvalgybą. Pakalbėkite su partneriu apie seksualinius troškimus. Pradėję pokalbį apie jūsų seksualinį gyvenimą jau savaime būsite žengę reikšmingą žingsnį link jo pagerinimo. Be to, tai bus proga subtiliai išsiaiškinti, ko jūsų mylimas žmogus trokšta: 

Daugiau švelnumo? Masažo aliejai, masažuokliai ir vibratoriai, kuriuos galima naudoti ne tik lovoje, bet ir vonioje, taps puikia dovana ir paįvairins jūsų meilės preliudiją. 

Pikantiškesnių pojūčių, laukinės aistros? Antrankiai, BDSM serijos atributika taps idealiu pasirinkimu. 
Kažko naujo ir nepatirto? Kodėl gi neįsigijus žaislų, skirtų analiniam seksui ar vibratoriaus, valdomo nuotolinio valdymo pulteliu? Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir patirties erotikos srityje.

Išsiaiškinkite ribas. Prieš išsiruošiant pirkti erotinės dovanos, jums būtina žinoti ir tai, ko jokiu būdu nepirkti. Kitaip tariant, nepraleiskite progos pasiteirauti, ko šiuo metu jūsų mylimas žmogus sau neleistų net ir seksualinėse fantazijose, ką jis laiko draudžiama zona, tabu? Galbūt tai – strap-on? O gal spenelių spaustukai? Seksualinių eksperimentų ribos gali būti labai įvairios. Atsiminkite, kad perkate dovaną ne sau, o partneriui, taigi svarbu ne tai, apie ką fantazuojate jūs, o tai, ko trokšta jūsų mylimas žmogus.


Dovana dviems. Kad ir ką bedovanotumėte – seksualius apatinius, vibratorių ar makšties rutuliukus, turėkite omeny: tai, ką dovanosite – jūsų abiejų reikalas. Verčiau atsisakykite dovanos, kuri būtų skirta naudoti solo žaidimuose. Kad ir ką beišsirinktumėte, nepamirškite: tai – tik priedas prie jūsų kūno ir jausmų. Taigi būkite pasirengę dovaną išbandyti kartu. Seksuali dovana neturėtų pakeisti tikro kūniško artumo ir jausmų.


Išbandyti tuojau pat? Nebūtinai! Nors dovanojant dovaną su seksualine potekste dažnai tikimasi, kad vos išpakavus ji bus ne tik apžiūrėta, bet ir panaudota pagal paskirtį, tai – nebūtinai vienintelis scenarijus. Nepamirškite, kad seksas – subtilus dalykas, ir partneris tikrai gali būti nenusiteikęs užsiimti juo čia ir dabar. Taigi būkite pasirengę išlaikyti ir stiprinti erotinę įtampą, gundyti ir vilioti, o ne tikėtis, kad vos atidarius dėžutę su dildo ar penio žiedu, jus akimirksniu pasiglemš aistros uraganas. Jei taip ir bus – tebūnie tai maloni staigmena, o ne savaime suprantama įvykių raida.

Nauji santykiai – ne kliūtis eksperimentams. Jei jūsų santykiai ir jausmai dar pakankamai nauji, atrodytų, dovanoti sekso žaislus būtų ne pati geriausia mintis. Ir vis dėlto tai – tik paviršutiniška nuomonė. Kvapnusis aliejus jausmingam masažui, žaidimo kortelės su pozų pavyzdžiais įkvėps erotinės nuotaikos, taps puikiu fonu nuoširdžiam pokalbiui apie seksą bei dar vienu svarbiu žingsniu į artimesnį vienas kito pažinimą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras