Flirtavimo būdas nulemia draugystę

 
1 komentaras
Tyrimai rodo, jog flirtavimo stilius gali padaryti didelę įtaką kuriamiems santykiams.

Tyrėjų teigimu, žmonės, linkę flirtuoti žaismingai, pasitelkdami artimesnį fizinį kontaktą, dažniausiai pritraukia trumpalaikius, nelabai rimtus santykius. Tuo tarpu mandagūs ir nuoširdūs flirtuotojai greičiau susiranda ilgalaikius partnerius.

Apklausoje dalyvavo 51 000 žmonių, respondentai turėjo užpildyti anketą apie tai, kaip jie linkę flirtuoti, bendrauti bei kokia jų asmeninių santykių istorija.

Išanalizavęs apklausą, tyrėjas išskiria penkis flirtavimo stilius – tradicinis, fizinis, nuoširdus, žaismingas ir mandagus.  Respondentų atsakymai atskleidė, jog kiekvieno žmogaus bendravime dominuoja vienas flirtavimo stilius ir jis nulemia, kokio būdo asmenis sužavite.

Jei manote, jog dažniausiai susidraugaujate ne su tokiais žmonėmis, su kokiais norėtumėte, turėtumėte šiek tiek pakeisti savo flirtavimo techniką. Žinoma, flirtas dažniausiai atspindi asmenybę, todėl bendravimo stilių pakeisti iš esmės yra  labai sunku, tačiau visada galite jį šiek tiek pakoreguoti – tai padės jums susirasti tinkamą partnerį.

Tyrėjas pabrėžia, jog santykių pradžia iš tiesų svarbi ilgalaikėms draugystėms, taip pat santuokai.

Ar Jūs pastebite ryšį tarp flirtavimo technikos ir kuriamų santykių?

Parengta pagal Telegraph.co.uk , Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
aš, jei žmogus man tikrai patinka, flirtuoju labai nuoširdžiai, bet kol kas neatradau savojo...
Naujas komentaras