Flirto pradžiamokslis moterims

25.jpg
 
2 komentarai
Vienos moterys be didesnių pastangų sugeba pasitelkti visą savo žavesį, kad tik patrauktų sudominusio džentelmeno dėmesį. Tačiau kitos negali pasigirti puikiais flirtavimo įgūdžiais, todėl dažniausiai ir lieka tūnoti kampe. Kaip pakeisti šią situaciją ir galiausiai suspindėti žvaigžde?
  • Visų pirma, į patalpą, kurioje vyksta žmonių susibūrimas, turi įeiti pasitempusi, aukštai iškelta galva ir spindėti pasitikėjimu savimi.
  • Privalai atrodyti geriausiai, kaip tik gali. Dėl šios priežasties vilkėk kitų akį traukiančius drabužius. Tačiau svarbu nepersistengti – itin trumpas sijonas ir palaidinė labai atvira iškirpte nėra geriausias pasirinkimas.
  • Pamačiusi patinkantį vyrą, nespoksok. Pastebėjusi jį, gali kelioms sekundėms savo žvilgsnį užlaikyti. Tačiau, jeigu jis atsisuks – nusišypsok ir nedelsiant nusisuk. Spoksojimas ne tik nesužavėtų, bet ir išgąsdintų naują išrinktąjį.
  • Venk rankų sukryžiavimo ar panašių ženklų, bylojančių, kad vyrų dėmesio sulaukti nenori. Atrodyk kviečiančiai, o ne agresyviai, rankas laikyk atpalaidavusi. Jeigu sėdi, gali užkelti koją ant kojos, o pėda gali kreipti į susidomėjimo objektą.
  • Jeigu vyras galiausiai prie tavęs priėjo, bendraudama būtinai žiūrėk jam į akis. Šių nudelbimas ar žvilgsnio vengimas siunčia signalą, jog tau neįdomu ar nuobodu.
  • Plati nuoširdi šypsena reiškia, kad domiesi nauju žmogumi bei puikiai leidi laiką. Jeigu bandysi dirbtinai sučiauptomis lūpomis išspausti šypsnį, šį netikrumą jis tikrai pastebės.
  • Pokalbio metu lengvi ir trumpi prisilietimai pirštų galiukais taip pat suteikia žavesio. Tačiau čia kalba jokiais būdais neina apie netinkamą lietimą ar asmeninės erdvės pažeidimą.
  • Jeigu jis žeria komplimentus – priimk juos. Jeigu esi natūraliai drovi asmenybė, greičiausiai tik patrauki pečiais arba pažeri kontrargumentų pasakytajam faktui. Tačiau geriau tiesiog padėkok už pagyrimą ir tęsk prieš tai gvildentą temą. Negalvok, kad būtinai ir jam privalai pasakyti kažką gražaus.
  • Svarbiausia turėti ką pasakyti. Greičiausiai esi labai įdomi asmenybė ir nesiskundi kalbos stoka, tačiau stresas gali padaryti savo. Jeigu žodžių vis tik trūksta, pasinaudok paprastu 5 klausimų apie aptariamąją temą triuku: kas?, ką?, kur?, kada?, kodėl? Parodysi savo susidomėjimą pokalbiu ir viskas toliau klostysis nesudėtingai.
  • Tavo judesiai ir elgsena turi būti atsakas į vyro. Jeigu jis plačiai šypsosi, atsakyk tuo pačiu. Susidomėjusios akys reikš norą einamąją temą gvildenti toliau, tačiau jeigu jo veide pastebėsi bent nedidelį nuobodulio požymį, nedelsdama keisk temą.

Suaugusiems.lt 

 
Komentarai (2)
nieko naujo cia nepasake
"kas? ką? kur? kada? kodėl?" - toks flirtavimas lyg prastos žurnalistės interviu :D
Naujas komentaras