Frazės išdavikės arba kaip atpažinti melagį

DVh89TdVwAAHuYf.jpg
 
2 komentarai
Karts nuo karto savo antrajai pusei pameluojame visi. Kartais moterys savo vyrams meluoja nenorėdamos jų įžeisti ar sukelti pavydo. Vyrai taip pat mėgsta pagražinti arba nutylėti tiesą, tačiau žinant, jog moterys dėl menkiausio niekniekio gali įsižeisti bei labai supykti, vargu ar galima teisti partnerį dėl jo melo. Nebent jis būtų melagių melagis!

Tačiau kaip gi pričiupti melagį iš prigimties? Tereikia atkreipti dėmesį į jo sakomus žodžius. Kai kurios jo ištartos frazės pačios savaime išduoda apie jo polinkį meluoti...

„Esu rimtas“, „Patikėk manim“ arba „Galim lažintis“

Kai kurie vyrai į itin rimtus, bet pagrįstus kaltinimus  reaguoja labai jautriai ir bando įrodinėti savo tiesą. Vieni žegnojasi, jog jis tą vakarą buvo jums ištikimas, kiti bando apeliuoti į savo sąžinę bandydami gauti jūsų patvirtinimą: „Brangioji, tu juk žinai, kad esu sąžiningas? Patikėk manim!”. Deja,  tokie prisiekinėjimai ir bandymai įrodyti savo sąžiningumą greičiau yra melas, nei teisybė. 

 „Tarp kitko“

Šie žodžiai neturi ypatingos reikšmės. Ši frazė tiesiog pabrėžia, jog bus pasakyta kažkas ne itin svarbaus ir reikšmingo. Būtent! Melagiai mėgsta šią frazę, nes taip tarsi užmaskuoja būsimus pasakytus melagingus žodžius. Sukluskite po jo ištartų žodžių “Tarp kitko” ir įdėmiai klausykite, ką jis pasakyspo to. Po šios frazės, sekantys žodžiai greičiausiai bus melas. 

“Niekada”

Vertėtų atkreipti dėmesį kai vyras sako “Niekada” tuo atveju, jei į klausimą galima atsakyti paprasčiausiai “Ne”.  Tai yra ženklas, jog jis bando kažką nuslėpti. Pavyzdžiui, jūs klausiate: ”Ar tu spoksai į kitas merginas?”, o jis atsako “Niekada!”. 

Geriausia gynyba – puolimas

Melagis bandydamas išvengti jam mestų įtarimų ginasi puldamas. Sukeldamas skandalą jis nukreipia dėmesį nuo savęs ir apkaltina nebūtais dalykais jus pačias. Tačiau priešingai nei kitais puolimo atvejais, melagiai puola pirmi ir apkaltina savo partnerę visomis nuodėmėmis. Taip nesąmoningai jie apsaugo savo sąžinę nuo kaltės jausmo ir išvengia jiems galimų įtarimų. 

„Palikau“

Be abejo, galima palikti namuose mobilųjį ar raktus, tačiau jei brangusis šį žodį taiko kitame amplua, galima įtarti melą. Pavyzdžiui, "Barą palikau 6 val.". Kam tokios sudėtingos frazės, jeigu galima pasakyti kur kas paprasčiau: "Išėjau namo šeštą". Tokie įmantrūs ir ne pagal paskirtį naudojami žodeliai visada sukelia įtarimų, ir ne be reikalo.

„Aš to nedaryčiau“

Jei kalbėdamas su jumis jis vartoja tariamąją nuosaką (pavyzdžiui, „Aš taip nesielgčiau“, „Aš to nedaryčiau", "Aš taip negalėčiau"), vertėtų sunerimti. Kalbėjimas bendratimi ar tariamąja nuosaka gal ir nereiškia, kad jis jums meluoja, tačiau įtarti, kad jis planuoja tai padaryti ateityje, galima.

Nekonkretumas ir detalių neatitikimai

Galbūt pastebite, kad pasakodamas tą pačią istoriją, tam tikros įvykių detalės neatitinka pradinio jo pasakojimo. Galbūt jis sumaišo įvykių eigą ir pasakodamas, ką veikė aną vakarą, pasitelkia tokius žodžius “Kažkas”, “Kažkaip”, “Kažkur”, “Apie”. Tai labai nekonkretu ir du kartus skirtingai papasakota istorija greičiausiai reikš, jog jis nuo jūsų kažką slepia.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
O kodėl tik vyrai meluoja? Moterys visos šventos, jos nemeluoja? jei jau jos visos tokios šventos ir nemeluoja su kuo vyrai tada nueina į šoną?...
Prisiskaito moterys tokių "patarimų", o paskui prisipisinėja, iš nieko skandalus daro.
Naujas komentaras