Frazės "žudikės": ko nevalia sakyti Jam

fight(2)(1).jpg
 
Jokia paslaptis, kad gerų santykių pagrindas – komunikacija. Kada pokalbis vyksta sklandžiai ir jūs suprantate savo partnerį iš pusė lūpų, bendravimas tampa vienu malonumu!

Tačiau kartais moterys kalba visai nepagalvodamos ir prišneka tikrų kvailysčių, o išsprūdusi vienintelė frazė gali tapti svaria santykių baigties priežastimi. Nepaisant vyriškos prigimties, jo jėgos bei ištvermės, moters ištarti  žodžiai gali jį įskaudinti labiau nei įsivaizduojate. 


Taigi, kiekviena moteris turėtų žinoti, kokie jos žodžiai gali sugluminti ir įžeisti stipriąją lytį. Atsižvelgiant į psichologų rekomendacijas, dalinamės labiausiai įžeidžiančiomis ir tiesiog erzinančiomis frazėmis. Jų niekada nederėtų sakyti brangiam žmogui...
 


Įspėjamasis skambutis

Įsivaizduokite, jūsų vyras užimtas svarbiais reikalais, o jūs paskambinate jam ir ištariate: „Turiu tau pasakyti kai ką labai svarbaus. Kai grįši namo pakalbėsim“.  Nepaisant to, kokia žinia jo lauks namuose, jam bus tikras šokas.  Dar iki ją pranešant, vyro smegenyse užvirs tikras chaosas ir prasidės apokalipsė, o jo mintyse skambės tokie žodžiai: „Ji nėščia?“, „Nepatinku?“, „Radau kitą“ ir t.t. Žinoma, jis automatiškai imsis gynybinės reakcijos ir pradės pulti jus nuo pat pokalbio pradžios. Tad geriau jau žinią pranešti be jokio išankstinio įspėjimo. 
 


Išvaizda

Kvaila manyti, kad įžeidžiančios  frazės (net ir pasakytos juoko formoje), susijusios su jo išvaizda, figūra ar drabužiais jam nerūpi. Daugelis vaikinų labai uoliai rūpinasi savimi, o eidami į pasimatymą ilgai galvoja kuo apsirengti. Jie stengiasi, kad rūbai būtų tvarkingi, švarūs ir patiktų jums! Todėl pašaipi frazė: „Ką tu vilki?“ , greičiausiai išsklaidys džiugią pasimatymo nuotaiką.
 

Subjektyvi nuomonė ir neigiami atsiliepimai

Kiekvienas turi teisę išsakyti savo asmeninę nuomonę ir požiūrį į tam tikrus dalykus ir pačius žmones. Tačiau tuo pat metu derėtų atminti elementarų mandagumą bei taktiškumą. Ypač tada, jeigu Jūsų nuomonė yra visiškai subjektyvi. Tokios frazės: “Kaip tu gali žiūrėti tokį kvailą filmą?”, “Šito patiekalo skonis visai kaip tavo mamos vėdarų”, “Tavo draugai – tikri idiotai” ,  bus tikrų tikriausias išpuolis prieš  jį! Todėl geriau savo subjektyvią nuomonę pasakyti kuo  subtiliau.

Palyginimai
 

Žinoma, sveika konkurencija skatina žmogų vystytis, augti ir tobulėti. Tačiau netaikykite šio principo lyginant savo draugą su savo buvusiu. Net ir savimi pasitikintys vyrai neretai gauna neigiamų palyginimų: „Paulius mane nešiojo ant rankų“, „Tomas man buvo padovanojęs auksinį žiedą“, „ Sergėjus, tai taip nesupykdavo, kai aš...“. Tokios, atrodo, visai nekaltos frazės yra rimta grėsmė jūsų santykiams. Kartais moterys nenorėdamos nieko blogo, mesteli vieną, kitą komentarą apie savo ex, pažįstamą ar šiaip draugą. Tačiau vyrai tokius žodžius priima tiesiogiai ir suprantą kaip tikrų tikriausią priekaištą jiems.


Myli, nemyli
 

Kai kurios moterys negali gyventi be klausimų, susijusių su meile: “Art tu mane myli”, “Kaip tu mane myli?”, “Kiek tu mane myli?”. Daugelis vyrų šiai frazei turi imunitetą ir teigiamą atsakymą  jie visada paruošę. Tačiau nuolatinis tokių klausimų kartojimas gali tiesiog išprovokuoti jį ir išsprogdinti jo smegenis.  Tad nereikėtų nustebti, kad po eilinio klausimo apie meilę, jis susierzins ir pratrūks visai ne meiliomis emocijomis. Tad tikrai  nereikia jo kvosti. Kai žmogus myli, jo jausmai apie tai viską pasako, o žodžiai ne visada būtini.
 

Prašymas patarti
 

Tikrai nieko tokio nenutiks jeigu pasiteirausite ir paklausite jo patarimo apie savo išvaizdą. Tačiau atminkite, kad jis nėra garsus madų dizaineris ir jam tikrai vienodai, kurią palaidinę pasirinksite iš dešimties. Daugelis  vyrų tiesiog negali duoti objektyvių įvertinimo išvadų apie jūsų stilių ir apsirengimą, tad jie paprasčiausiai atsiriboja nuo tokios atsakomybės. Tad čia vertėtų jį palikti ramybėje, užuot pratęsus nemalonų pokalbį tokiomis frazėmis: “Tau visai nerūpi kaip aš atrodau!”. Net jei tokia frazė bus ištarta juoko formoje, vyras  jos  gali ir nesuprasti...


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras